Жінка Риба народжена в рік Півня: характеристика і сумісність

Народжені в період з 19 лютого по 20 березня у 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 року по зодіакальним знакам належать до Риб-Півням. У даній статті буде докладно викладена характеристика жінок Риб, народжених в рік Півня, а також представлено їх сумісність з представниками інших знаків.

Особистісні риси

Досить часто представниць цих знаків оточує таємниця, містика і незвичайність.

Риби, народжені в рік Півня, воліють бути в епіцентрі уваги оточуючих. Взаємини з людьми складаються не кращим чином: образивши кого-небудь, можуть цього не помітити. У них багато знайомих, але справжніх друзів незначна кількість. Поруч з ними завжди весело. Такі дівчата чудові співрозмовники, при цьому вони не хизуються своїми інтелектуальними здібностями, хоча, як Півні, не проти похвалитися і проявити себе у вигідному світлі.

Їх цінують як вірних подруг, так як Риби-Півні завжди готові допомогти ближньому, зрозуміти чужу біду і підтримати в складних ситуаціях.

Жінки Риби-Півні відрізняються сміливістю, незалежністю, впевненістю у своїй правоті. Для них неважливо чужу думку, тому давати їм поради марно. Обравши свій шлях, вони слідують за ним, незважаючи ні на кого. Іноді це стає причиною нерозуміння з боку оточуючих, але представники цих зодіакальних знаків надходять так не від зарозумілості і злості, а по своїй простоті. Вони дуже щирі, чесні, незлопамятные.

Вони природжені модниці. Керуючись думкою професіоналів, оцінюють свої дані і вміють підібрати гардероб, відображає індивідуальність і відповідає останнім модним тенденціям.

В любові, шлюбі, сім'ї

Цілеспрямовані, вольові, азартні натури ретельно приховують від оточуючих свою особисту життя.

Поки вони самотні, ведуть аскетичний спосіб життя, задовольняються малим, ні на що не скаржачись. Але після створення сім'ї в цьому відношенні кардинально змінюються, прагнучи максимально облаштувати свій сімейне вогнище. При цьому зовсім не вміють заробляти гроші.

Любов вони вважають марним заняттям. Захоплюються вони вкрай рідко, а самі подобаються чоловікам досить часто. Наглядові і постійно аналізують кожну дрібницю Риби-Півні моментально знаходять чоловічі недоліки.

І тільки перебудувавшись на пошуки позитивних якостей в партнерах, бувають щасливі в любові.

У відносинах з чоловіками вони м'які, жіночні, ранимі й нерішучі. Сприятливо складаються стосунки з вольовими чоловіками, здатними взяти лідерство у відносинах в свої руки.

З роками такі жінки все більше занурюються в сімейні справи. З них виходять ідеальні дружини, не прагнуть до ролі глави сім'ї: вони не скандалять, не вередують, із задоволенням займається домашніми справами, дітьми.

За східним календарем краща сумісність у Риб-Півнів з Півнями, Мавпами, Кроликами, за західним – з Близнюками, Стрільцями, Дівами, Скорпіонами.

Мінімальна сумісність за східним календарем – з Кіньми, Собаками, за західним – з Вагами.

У навчанні і кар'єрі

Їх називають чудачками з-за постійного прагнення вчитися. Вони постійно чогось навчаються і відчувають від цього величезне задоволення. Таким чином Риби-Півні психологічно перемикаються і відволікаються від будь-яких проблем.

Перебуваючи серед однодумців, займаючись улюбленою справою, вони можуть бути по-справжньому щасливими і, як правило, домагаються кар'єрного зростання.

Свої здібності представниці цих знаків найкраще проявляють в творчих професіях. З них виходять успішні стилісти, талановиті консультанти.

Вміння спілкуватися з людьми стає хорошою базою для дипломатичної діяльності.

Поради астрологів

  • Для того щоб повною мірою відчути радість життя, не слід займатися копанням в дрібницях, а звернути увагу на цілісне сприйняття навколишнього світу.
  • Не варто постійно самостійно пробиватися в житті — можна спробувати стати на час слабкою і дати можливість долю піднести який-небудь незапланований подарунок.
  • Більш шанобливе ставлення до оточуючих допоможе налагодити стосунки в соціумі.
  • Іноді варто бути дипломатичніше, не висловлюючи поспішних думок вголос.

Детальніше про жінку Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.