Характеристика жінки Риби, народженої в рік Мавпи

Згідно з китайським зодіакальним аналізу, Риби, народжені в рік Мавпи, володіють такими якостями, як розум, активність, здатність адаптуватися в будь-якій ситуації. Вони незалежні, чесні, позитивні, можуть дати будь мудра порада.

Особливості

Жінка Риби, народжені в рік Мавпи, незважаючи на свій легкий і безтурботний характер, відрізняються від інших представниць цього знака великою мудрістю. Їх навички і розумні ідеї не можуть бути не помічені іншими. Інтуїція сприяє всебічному розвитку дівчини. Інші уражаються прогностичним здібностям цієї представниці слабкої статі. Якщо у неї існує мета, вона прийме рішучі дії для її досягнення. Сильне цікавість змушує хотіти пробувати все цікаве. Такі дівчата володіють великою популярністю серед інших завдяки вродженій доброзичливості і доброті.

Вони намагаються з усіх сил допомогти іншим.

Слабкості

Є у дівчат, народжених під знаком Риб в рік Мавпи, і слабкі характеристики:

  • дратівливість;
  • імпульсивність.
  • нестриманість;

Мавпи розбірливі, але дуже нетерплячі. Коли всі навколо розвивається несподіваним чином, вони стають запальними, метушливими. Іноді не хочуть слухати чужі поради або сприймати сміливі ідеї. Впертий впливає на їх початкові судження і рішення. Їм не вистачає розсудливості, коли вони зазнають невдачі. Навіть маючи невеликий успіх, жінка задоволена цим. Але не вміє будувати довгострокових планів, тому нерідко провалюється на шляху до успіху.

Кар'єра

В роботі дівчата Риби, народжені в рік Мавпи, демонструють такі якості, як лідерство, тактовність, комунікабельність.

Вони можуть реалізувати себе в будь-якій професії, рідко дратуються, люблять працювати у великому колективі. Вони переконливі, мають чудові навички спілкування, логічно вирішують поставлені завдання, готові перевиконувати план, чому нерідко отримують подяку від начальника. Їх ентузіазм і цікавість спонукають до якісного виконання завдань, але ці дами можуть відволіктися, якщо на горизонті з'явиться варіант відпочити.

Кращим вибором професії є продавець, консультант і будь-яка інша сфера, де необхідно спілкуватися з людьми.

У групі вони можуть бути лідерами, якщо витримають конкуренцію.

Ставлення до грошей

Кмітливість і гнучкість дозволяють заробити Рибам багато грошей. Ці дівчата можуть економити, задовольнятися малим, щоб відкладати кошти на великі покупки. Вони завжди відчувають себе задоволеними, незалежно від того, чого домоглися. Вони рідко витрачають даремно кошти, накопичують їх у молодості, щоб потім жити комфортно в старості.

Любов і відносини

У любові і відносинах Риби вірні, відповідальні, легко зближуються з людьми, але можуть бути нерозбірливі в зв'язках, поки не знайдуть підходящого партнера.

Перед тим як зважитися на стабільні відносини, вони будуть враховувати всі аспекти, в тому числі майбутнє сімейне життя дітей. Якщо Риби зважилися на шлюб, то ніколи не змінять, якщо не примусити їх до цього. Дівчата Риби-Мавпи уважні до уподобань, інтересів і звичок свого партнера, тому це ідеальні дружини.

Найкраща сумісність цього знаку зодіаку в любові і шлюбі буде з Биком, Кроликом, народженими під знаком Стрільця або Близнюків.

Найгірше будуються відносини з Тигром і Свинею.

Здоров'я

Саме тому, що Риби постійно зайняті роботою або родиною, у таких Мавп нерідко з'являються проблеми з високим тиском та зниженим імунітетом. Збалансоване і здорове харчування може поліпшити їх здоров'я. Лікарі їм радять їсти більше таких продуктів, як молоко, яйця, яловичина, соєві боби, арахіс і волоські горіхи. Дуже важливі фізичні вправи і своєчасний відпочинок.

Детальніше про жінку Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.