Що таке полигель для нігтів? Чим відрізняється полигель від акрилу і гелю? Нарощування, укріплення, корекція нігтів акрилатиком, акригелем. Топ-10 кращих полигелей, акригелей на Алиэкспресс

Переваги полигеля. Топ-10 акригелей на Алиэкспресс.

На сучасному ринку є ряд матеріалів для майстрів манікюру та педикюру. Не так давно з'явився зовсім новий матеріал, який називається полигель. У цій статті ми розповімо, що це за матеріал, яким чином працює і чим він відрізняється від інших.

Що таке полигель для нігтів?

Найцікавіше, що професійні майстри манікюру вже давно робили щось подібне у себе в студіях. Справа в тому, що гель і акрил має ряд недоліків. Наприклад, при формуванні нігтів за допомогою акрилу, виникає сильний запах з-за мономеру, який може провокувати алергічні реакції, отруєння, головний біль. Тому багато майстри манікюру, які працювали з акрилом, страждали від алергії, і були змушені перейти на полигелевое нарощування. Акрил дійсно дуже хороший матеріал, що володіє високою міцністю. Такі нігті, навіть досить тонкі, дуже міцні. Їх складно зламати.

Що стосується полигеля, то ця технологія дозволила нарощувати нігті практично без запаху. Відповідно проблеми з алергією відпали, але багато марки гелів після полімеризації в лампі, все одно залишалися досить пластичними і погано тримали арку. При цьому майстрам, які звикли працювати з акрилом, досить складно переходили на гель, з-за того, що наноситься він абсолютно іншим чином.

Підлога

Доводилося витрачати багато часу для того, щоб знайти полигель необхідної марки, який відмінно полімеризується. З акригелем таких проблем немає. Справа в тому, що цей матеріал являє собою не що інше, як гібрид акрилу і гелю. Майстри манікюру називали таку суміш «замісом», який робили самостійним шляхом додавання в конструює гель невеликої кількості акрилової пудри, до отримання своєрідного пластиліну.

Таким чином, після полімеризації в лампі, матеріал ставав досить щільним, добре тримав арку і у нього не було м'якості, яка притаманна гелю. Відповідно виробники скористалися такою ідеєю, почали виготовляти суміш самостійно.

Чим відрізняється полигель від акрилу і гелю?

Цей матеріал дозволив дати друге життя верхнім формами, які використовувалися досить рідко, з-за того, що не у всіх виходило з ними працювати. Справа в тому, що гель викладати на верхні форми було складно. Після перенесення в лампу велика частина гелю витікала. Потім застигала на шкірі або в області кутикули, бічних валиків. Доводилося дуже багато випилювати.

Не обходилося без травм, через те, що доводилося випилювати фрезером, що могло спровокувати виникнення ранок в області шкіри. З полигелем таких проблем немає, тому що матеріал більш густий, ніж гель, він не тече.

Полигель

Полигель досить просто розрівнювати, а залишки матеріалу при нарощуванні можна легко прибрати, використовувати для моделювання інших нігтів. Таким чином, цей матеріал дозволив майстрам манікюру істотно скоротити час, який витрачається на нарощування нігтів.

Незважаючи на те, що спочатку цей матеріал використовувався для того, щоб нарощувати на верхні форми, його успішно використовують для нарощування на нижні форми. Викладатися він точно так само, як акрил. Тільки на відміну від нього, не застигає протягом 1 хвилини, а залишається пластичним до тих пір, поки ви не помістіть його в лампу.

Відповідно це дуже зручно для новачків, які тільки освоюють нігтьовий сервіс, або для тих, хто займається нігтями в домашніх умовах, нарощує сам собі. Основна перевага акрилатика в тому, що на відміну від акрилу він не жорсткий, і у нього краще адгезія з нігтем. При правильному використанні виключаються відшарування і повітряні кишені, що дуже часто було з акрилом, навіть за правильної підготовки нігтів.

Відмінності від полигеля і акрилу:

 • Комбінований матеріал, який містить гель і акрилову пудру
 • Швидко наноситься і не застигає на повітрі
 • Не тече, як гель і не швидко застигає, як акрил
 • М'якше опиле акрилу і гелю жорсткіше
 • Не відстає від нігтів на відміну від акрилу на вільному краї
Полигель

Переваги полигеля

У акрилатика існує маса переваг:

 • Він легко вкладається, на відміну від гелю він не тече, не затікає в бічні валики, а також під кутикулу
 • Добре тримає арку, не м'який, але при цьому йому властива м'якість гелю
 • Легко обпилюється на відміну від акрилу, який доводилося спилювати досить довго з-за високої жорсткості і твердості
 • При викладанні матеріалу немає неприємного запаху
 • Варто відзначити хорошу носкість матеріалу. Справа в тому, що при правильній підготовці нігтьових пластин і нанесення бази тонким шаром і просушування, він практично не відшаровується від нігтів
 • Якщо ви надумаєте знімати матеріал, вам доведеться це робити спилювання, тому що рідини не розчиняють полигель, відповідно доведеться запастися терпінням і спилювати всі пилою або ж керамічної фрезою, яка швидко впорається зі зняттям матеріалу
 • Багато майстрів відзначили, що вільний край на нарощених нігтях ніколи не відшаровується, що дуже часто траплялося з гелем, а також акрилом. Матеріал ніби приростає до нігтьової пластини і добре на ній тримається. Після зняття гель-лаку з нігтів, розглянути кордон натурального нігтя і полигеля досить складно

Щоб викладати акригель, необхідно вмочувати щітку у знежирювачах або спеціальну рідину, яка продається в комплекті з акрилатиком. Багато хто замість рідини просто використовують спирт. Це перешкоджає прилипання матеріалу до кисті і полегшує викладення.

Полигель

Нарощування, укріплення, корекція нігтів полигелем, акригелем

Особливості використання:

 • Існує маса способів використання акригеля. В основному його застосовують для нарощування на верхніх і нижніх формах, а також для корекції, протезування, зміцнення нігтів. Ноготочки, які були зроблені акрилом або гелем, можна коректувати за допомогою полигеля, і надалі повністю перейти на нього. Ці матеріали чудово дружать між собою, тому відшарування при правильній підготовці не буде.
 • Крім того, акригелем можна проводити зміцнення нігтів. Техніка така ж, як при використанні акрилу з мономером. Акригелем досить просто зміцнювати нігті, шляхом стягування кисті від кутикули до вільного краю нігтя. Таким чином ніготь можна зробити тонким або товстим, як вважаєте за потрібне. Що стосується підготовки нігтя, то вона мало чим відрізняється від тієї, яка проводиться для нарощування гелем.
 • Виконується манікюр класичний або апаратний, видаляється птеригий, після чого ніготь обробляється знежирювачем, кислотних або бескислотным праймером, в залежності від вологості нігтя. Далі, наноситься дуже тонкий шар бази. В даному випадку вона наноситься не для вирівнювання, а як своєрідний адгезійний шар, який допомагає скріпити ніготь і полигель. Тому наноситься не вирівнюючим шаром, а досить тонко, втирающими рухами.
 • Не потрібно домагатися ідеальної гладкості, рівності. Нічого страшного, якщо поверхня вийде ребристою, нерівною. Після сушіння бази проводиться викладання акрилатика. Для цього змочують кисть спеціальної рідини. Можна скористатися клинсером або спиртом. Після цього пензель умочують про безворсову серветку, для того щоб вона була мокра, а тільки волога.
 • За допомогою шпателя з тюбика видавлюється шматочок полигеля , викладається на ніготь і такими рухами, як при нарощуванні акрилом, тобто прихлопывающими, наноситься матеріал. Він легко стягується як в область кутикули та бокових валиків. Тому краплю необхідно ставити безпосередньо в центрі, а потім від нього розрівнювати матеріал в різні сторони.
 • Залишки матеріалу також можна стягти до вільного краю, зняти за допомогою пензля. Матеріал можна вирівнювати і викладати до тих пір, поки не помістіть його в лампу. Він не застигне і буде м'яким. Тому рекомендуємо проводити корекцію, нарощування або зміцнення нігтів полигелем по одному нігтя, щоб випадково не зачепити інші, при моделюванні наступного нігтика.
 • Найцікавіше, що зараз цей матеріал, при використанні гібридних ламп високої потужності, полімеризується всього за 30 секунд. Це жодним чином не продовжить час на нарощування або зміцнення нігтів. Після цього ніготь поміщається в лампу для полімеризації, знімається липкий шар, проводиться опил.
 • Варто відзначити, що обпилювати такі нігті дуже легко, тому що матеріал м'який, податливий, достатньо пластичний. На відміну від акрилу, його набагато простіше спилювати, що дозволяє добитися ідеальної гладкості і правильної форми нігтя. Зверніть увагу, якщо ви проводите нарощування, рекомендуємо розмістити ніготь на 10 секунд в лампу, а після цього натиснути пінцетом, і досушувати в лампі безпосередньо з пінцетом. Таким чином, ви отримаєте ідеально рівну арку і правильну форму і архітектуру нігтя.
Зміцнення полигелем

Як бачите, нарощувати нігті, проводити корекцію, а також зміцнення за допомогою полигеля дуже просто. Це відмінний вихід для тих, хто зміцнює натуральні нігті. Якщо обламався кінчик, цим матеріалом можна легко відновити, наростити кінчики, для того щоб не зрізати всі інші нігті під корінь, і не чекати, коли вони відростуть.

Матеріал також часто використовують для манікюру і педикюру, протезування нігтів, у випадку грибкових хвороб або в тому випадку, коли ніготь відстає від нігтьового ложа, відшаровується, виникають порожнечі. Для того щоб використовувати матеріал при протезуванні нігтів в педикюрі, немає необхідності користуватися формами. Тому як його можна накладати безпосередньо на шкіру, після того, як ви проведете всі підготовчі маніпуляції, видаліть частину нігтя, яка відшарувалась, проведете опил нігтьової пластини, обробку і знежирення.

Полигели

Шкіра очищається за допомогою кюретки, а також антисептиків, що дозволяють позбутися від патогенних мікроорганізмів, які часто скупчуються під нігтями. Після цього проводиться викладання матеріалу та його полімеризація в лампі.

Насправді це відмінний вихід для тих, хто використовує в літній час закриту взуття через проблеми з нігтями, їх потовщенням, відшаруванням, грибковими захворюваннями. Полигель дозволяє збільшувати і відновлювати нігтьову пластину на ногах, що дає можливість носити відкрите взуття і насолоджуватися красивим педикюром в літній час.

Протезування педикюру

Топ-10 кращих полигелей, акригелей на Алиэкспресс

На багатьох сайтах відомих компаній, які займаються продажем матеріалів для нігтьового сервісу, можна знайти полигели, які коштують більше 10 доларів. Саме це зупиняє багатьох майстрів. За такі гроші собі не дозволить купити матеріал людина, яка займається покриттям нігтів на дому або самому собі. Відповідно акригели на AliExpress дозволяють це зробити завдяки низькій ціні і гарному якості. По суті справи матеріали практично нічим не відрізняються від товарів відомих компаній, які стоять на порядок дорожче.

Зараз на AliExpress представлена величезна кількість полигелей . Варто звернути увагу, що деякі з них не відповідають назві. Багато виробників вирішили дати друге життя гелям-желе, з-за того, що їх погано купують, і просто написали на упаковках «Акригель». Перед тим як придбати товар, читайте відгуки.

Переглянути каталог і ціни полигелей на Алиэкспресс можна,пройшовши за посиланням .

Saviland

Топ-10 полигелей з Алиэкспресс:

 1. Одні з найкращих варіантів акригелей на ринку AliExpress виробляє компанія saviland. Вона одна з перших виготовила подібні матеріали. Полигель має досить щільну текстуру, тому багато майстра відзначають, що доводиться викладати не пензлем, а апельсиновою паличкою, змоченою в спирті або обезжиривателе. Бо як кисть дуже гнучка, нею складно розрівняти матеріал. Тому цей полигель найкраще використовувати для нарощування на верхніх формах, а також для протезування нігтів. Для зміцнення він підходить не дуже, з-за того, що його досить складно наносити тонким шаром. Він злазить і скомкивается.
 2. Ще одним хорошим варіантом є Mshare. Ціна його в середній категорії, але при цьому можна придбати не лише маленький флакон, але і великий, об'ємом 60 мл Варто відзначити, що це досить пристойний обсяг, який рекомендують купувати майстрам манікюру. Це дозволяє заощадити гроші.

  Полигель Mishare
 3. Досить непоганим є полигель Yinikiz. Він відрізняється дуже жорсткої текстурою, вбирається добре і відмінно тримає арку. Один з найбільш щільних і міцних полигелей. Відповідно краще всього використовувати в роботі професіоналів, а не новачків. Тому як його доведеться досить багато спилювати, якщо погано вирівняти під час викладення. Так як він жорсткий, доведеться постаратися або ж використовувати фрезер, щоб привести в порядок область біля кутикули.
 4. Ще одним хорошим варіантом є Modelones. Він досить густий, його важко вичавлювати з тюбика. Крім того для камуфляжу навряд чи варто використовувати, тому що при видавлюванні виявляються крупинки, які після висихання набагато світліше самої основи. Відповідно покриття виходить неоднорідним, а з якимись бульбашками або вкрапленнями, білими крапками. Пиляється дуже м'яко, дрібними, важкими тирсою. Тому в повітрі не літає пил. Це відмінний варіант для новачків, у яких немає пилососа, для того щоб збирати пил. Сам продукт дуже добре викладається і наноситься. Виробник представив декілька видів матеріалу з різними квітами і відтінками. Багато покупці відзначають, що досить погано полімеризується в лампі білий полигель. Тому його доводиться прослуховувати кілька хвилин з-за високої щільності. Всередині залишається м'яким.

  Полигель Modelones
 5. IBCCCNDC. За відгуками покупців густий і легко спиливается. У складі є дрібні крупинки, які не зникають після сушіння в лампі.
 6. Elite99. Бюджетний і не самий якісний матеріал. Камуфляж погано просихає в лампі, тому доводиться наносити кілька тонких шарів і висушувати їх. Багато покупці відзначають, що це не акрилатик, а гель-желе.
 7. Venalisa. Цей полигель один з доступних, його також багато купують на АлиЭкспресс. Але покупців на самому початку привернула низька ціна на акрилатик. Згідно відгуками, це зовсім не полигель, а желе. Тому його досить складно викладати, він густий, липкий як кисіль.

  Полигель Venalisa
 8. UR Sugar. Невисока ціна, хороша якість. Відмінно просихають камуфляжі і білий полигель. Спиливается не пилом, а лусочками, практично не порошить.
 9. Monja. Рідкуватим, але білий полигель добре просихає і підходить для выкладного френча. Продавець вкладає в посилку подарунки. Ціна — одна з найнижчих.
 10. Ellwings Builder. Покупці відзначають, що це просто густий гель, а не акрилатик. Погано розрівнюється пензлем, тягнеться за нею. Білий — напівпрозорий, не підходить для френча.

Насправді, зараз на AliExpressтільки набирає обертів виготовлення та продаж полигелей. Практично кожен виробники гель-лаків і різноманітних гелевих систем, зараз займається виготовленням акрилатиков. Якщо ви не хочете купувати супер модний матеріал за величезні гроші на вітчизняних сайтах, рекомендуємо вам заглянути на АлиЭкспресс і зробити перше замовлення.

Ціни дійсно дуже доступні, тут можна купити тюбик полигеля 30 мл всього за 3-4 долари. При цьому якість матеріалу досить хороше. Багато майстрів оцінили переваги цього матеріалу і практично відмовилися від звичайних гелів та акрилового нарощування, бо з допомогою акрилатика можна виконати нарощування, корекцію, а також укріплення і вирівнювання нігтьової пластини.

Полигель

Якщо ви досі не зважилися придбати цей матеріал, радимо це зробити. Практично всі покупці дуже задоволені. Можна сказати що з цим матеріалом час на нарощування, а також ремонт нігтів, істотно скоротилася. Полигель можна сміливо використовувати новачкам, а також тим людям, які вирішили спробувати вперше наростити собі нігті. Найцікавіше, що у багатьох виходить зробити це досить добре. Адже для нарощування нігтів на верхні форми немає необхідності знати, як правильно ставити нижню форму, підрізати її.

Полигель

Багато майстрів манікюру відзначають, що наростити нігті за допомогою полигеля можна всього за півтори години. Це допомагає заощадити час, відповідно взяти більше клієнтів. З цим матеріалом також істотно спростилося нарощування, а також манікюр в домашніх умовах.

ВІДЕО: Що таке полигель?