Чим відрізняється ЛІД-лампа УФ-лампи для гелевого манікюру: порівняння, відмінності, різниця. Яка лампа краще, швидше сушить гель-лак шелак на нігтях: УФ чи ЛІД? Як купити УФ і ЛІД-лампу в інтернет магазині Алиэкспресс: посилання на каталоги

Особливості і відмінності ЛІД і УФ-ламп для сушіння шелаку.

Сучасний темп життя змушує жінок економити свій час. Якщо раніше вважалося нормою перефарбовувати нігті раз у 3 дні, то зараз це дуже дорого коштує. Та й таке покриття тримається недовго. На допомогу жінкам прийшли гель-лаки, які носяться дуже довго і дозволяють зберегти блиск протягом 3-4 тижнів. У даній статті ми розповімо про виборі лампи для сушіння шелаку.

Що таке ЛІД і УФ-лампа для сушіння гель-лаків для нігтів, для чого вона потрібна?

Це пристосування, які видають УФ-промені. Більшість рідин і в'язких речовин висихають на повітрі. Це відбувається за рахунок випаровування вологи. Але шелак так не висихає з-за того, що структура в нього особлива. Він твердіє при впливі УФ-променів, а якщо сказати правильно, то полімеризується. Гель-лак не висохне у потоці повітря або при нагріванні, тільки при впливі УФ-променів. Тобто, якщо не висушити таке покриття в лампі, то воно залишається мокрим і просто зітреться з нігтя.

ЛІД і УФ-лампи самими променями мало відрізняються. Ці два види ламп продукують УФ-промені. При цьому принцип роботи досить різний. Звичайні тунельні УФ-лампи оснащені люмінесцентними лампочками, всередині яких є газ. Завдяки цьому лампи і святяться. ЛІД-лампи працюють інакше і виробляються ними промені мають довжину хвилі не в такому широкому діапазоні, як УФ-лампи. На всіх апаратах є таймери, час можна регулювати.

Лампа для сушіння шелаку

Чим відрізняється ЛІД-лампа УФ-лампи для гелевого манікюру: порівняння, відмінності, різниця

Зараз у майстернях нігтьового дизайну можна знайти як УФ так і ЛІД-лампи для сушіння. В основному у професійних майстрів є два види ламп. УФ дуже зручні в тому випадку, якщо ви наносите гель-лак на педикюр. У невелику портативну і ЛІД-лампу стопа просто не поміститься по ширині. Але у цих пристосувань є ряд незручностей.

Недоліки УФ-ламп:

 • Необхідно змінювати джерела світла раз в 3-6 місяців, навіть якщо не перегоріли
 • При тривалій роботі нагріваються
 • Довго сушать деякі покриття

Недоліки ЛІД-ламп:

 • Більш висока ціна
 • Сушать не всі гель-лаки
 • Погано сушать або взагалі не висушують гелі високої щільності, наприклад при нарощуванні

Тому якщо ви працюєте майстром, придбайте два види ламп. Якщо ви для себе вдома покриваєте нігтики гель-лаком, то придбайте ЛІД-лампу. Вона сушить дуже швидко різні покриття. Але все ж є лаки, з яким ЛІД-лампи не працюють. Це можна визначити тільки досвідченим шляхом. Для нарощування нігтів гелем, ЛІД-лампи не підходить із-за невисокої потужності і обмеженого діапазону довжини хвилі.

ЛІД лампа для сушіння гель-лаку

Яка лампа краще, швидше сушить гель-лак шелак на нігтях: УФ чи ЛІД?

Все залежить від потужності пристроїв. Найчастіше лаки УФ-лампи тунельного типу на 36 Вт сушать по 2 хвилини. Це досить незручно, так як подовжує час покриття нігтів. Особливо це актуально для майстрів манікюру. Тому на допомогу прийде ЛІД-лампа. Зазвичай в ній кольорове покриття полімеризується за 30 секунд, а база і топ за 60. Відповідно істотно економиться час.

Переваги УФ-ламп:

 • Великий розмір і, при бажанні, можливість сушити одразу 2 руки
 • Сушать абсолютно всі покриття і матеріали для моделювання нігтів
 • Наявність світловідбивачів, що покращує процес полімеризації
 • Економлять енергію

Переваги ЛІД-лампи:

 • Невеликий розмір
 • Можливість зарядки від комп'ютера і телефону
 • Можливість брати в подорожі
 • Швидкість сушіння висока

Але не варто радіти, так як ЛІД-лампі можуть не сохнути щільні гелі для нарощування нігтів або гель-фарби. В такому випадку вам знадобиться УФ-лампа тунельного типу з люмінесцентними джерелами світла.

Міні ЛІД-лампа

Як купити УФ і ЛІД-лампу в інтернет магазині Алиэкспресс: посилання на каталоги

На Алиэкспресс величезний вибір товарів для манікюру. Лампи не виняток. Зараз можна вибрати як ЛІД так і УФ-лампи. При цьому зараз у продажу з'явилися гібридні лампи. Їх перевага в тому, що вони сушать будь-які покриття і гелі для нарощування. При цьому час полімеризації, завдяки спрямованому пучка і великої потужності, скорочено до 30 секунд. Саме такі апарати зараз найбільш популярні у майстрів нігтьового сервісу, які займаються моделюванням нігтів.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

ЛІД-лампи теж добре розкуповуються завдяки дуже низькій ціні і маленьким розмірам. Це пристрій можна легко заховати в косметичці, так як розміри у нього як у пудри.

УФ-лампив основному купують для нарощування нігтів. Але купувати їх невигідно, так як самі джерела світла досить швидко виходять з ладу. Їх потрібно міняти кожні 3 місяці при активному використанні.

Гібридна лампа для сушіння гель-лаку

Як бачите, навіть якщо ви до цього ніколи не займалися покриттям гель лаком, все дуже просто. Придбайте гібридну лампу і всі необхідні інструменти.

ВІДЕО: ЛІД і УФ-лампи