До чого плакати: любовні прикмети по днях тижня

Чому ми плачемо в той чи інший день тижня? Розглянемо це питання з боку езотерики і прийме.

Ні для кого не буде секретом те, що представниці прекрасної статі є дуже емоційними особистостями. Саме тому за жінками можна часто спостерігати безпричинну радість, смуток і сльози. Звичайно ж, можна пояснювати це виключно емоційним станом, однак, можна знайти жіночим сльозам і інше пояснення, виходячи з любовних прийме.

До чого плакати: любовні прикмети по днях тижня

  • Якщо вам захотілося поплакати в понеділок, чекайте неприємностей в особистому житті. Можливо ваш партнер щось приховує від вас і незабаром ви дізнаєтеся, що саме. Найімовірніше подібна інформація вас не порадує і негативно позначиться на ваших відносинах.
  • Сльози у вівторок не обіцяють нічого поганого на любовному фронті. Швидше за все найближчим часом в любові у вас буде стабільність і спокій.
Полегшення і підтримка
  • Пролиті сльози в середу віщують вам популярність серед чоловіків. Якщо у вас вже є партнер, значить, він по-новому подивиться на вас, почне більше цінувати і проявляти свої почуття до вас. Ну, а якщо ви ще самотні, значить, чекайте нових знайомств. Серед нових знайомих будуть потенційні женихи.
  • Якщо сльози застали вас зненацька в четвер, значить незабаром вам потрібно чекати запрошення на побачення. Однак вам варто знати, що саме від вас буде залежати, як саме воно пройде і який у нього буде підсумок.
У четвер сльози
  • П'ятничні сльози принесуть вам щастя в особистому житті. Якщо ви самотні, значить найближчим часом ви знайдете свою любов, якщо у вас вже є друга половинка, то швидше за все ви отримаєте пропозицію узаконити ваші відносини. Для людей, які перебувають у шлюбі, сльози в цей день обіцяють поліпшення взаємин між собою.
  • Сльози у перший вихідний день обіцяють вам розбіжності зі своїм партнером. Для того, щоб не погіршити ситуацію і не спровокувати розставання, краще за все промовчати і згладити гострі кути.
В суботу нічого хорошого не буде
  • Недільні сльози принесуть вам приємний сюрприз і приємне проведення часу з коханою людиною. Можливо вам влаштують романтичний вечір або ж запросять в кіно. Тому виплакатися досхочу біжіть наводити красу і готуватися до сюрпризу.
В неділю — до змін

В цілому плач не означає нічого поганого, іноді поплакати треба просто для емоційної розрядки. Однак краще знати, що може означати бажання плакати, щоб знати, як реагувати на таке свій стан.

Відео: Плачте на здоров'я