Японська дієта довгого дихання: суть, основні вправи, результати, протипоказання

Що таке японська дієта довгого дихання і як правильно її проводити? Про це і піде мова в статті.

В 2012 році не дуже відомий навіть у своїй рідній країні п'ятдесятирічний актор з місця, де сходить Сонце, став відомий не тільки вдома, але і у всьому світі. Справа в тому, що щасливчик Міці Риосуко дуже вдало звернувся до лікарів з приводу проблем з хребтом. І йому порадили японську дихальну гімнастику, яка була покликана зміцнити м'язи навколо хребта і позбавити актора від болів в спині, які на той момент заважали йому вести нормальний спосіб життя.

Суть японської дієти довгого дихання

І, о диво, займаючись за методикою, запропонованою лікарями, Міці не просто позбувся від набридливої болю в спині – за сім тижнів, які він приділив курсом вправ, він скинув цілих тринадцять кілограмів зайвої ваги і дванадцять сантиметрів жирових відкладень навколо талії. І саме приголомшливе в тому, що актор приділяв вправ не більше двох хвилин у день. А ще дивніше – що йому в цей час було п'ятдесят п'ять, а всі ми чудово знаємо, з якими труднощами вага йде у людей у віці.

Звичайно, такий сенсаційний результат призвів Риосуко до думки, що це може спрацювати і для інших людей і він із задоволенням поділився методом, який назвав як «дієта довгого дихання» з користувачами мереж і людьми, що живуть поруч. Через півроку про Міці дізнався якщо не весь світ, але вже точно вся жіноча частина населення планети Земля.

Довгий дихання

Випадковий побічний ефект, який дав комплекс вправ докорінно змінив життя японця. Тепер його називають «гуру схуднення» а у методу, який він удосконалив і доповнив, з'явилася величезна кількість послідовників. Не кажучи вже про те, що сам Міці виглядає максимум на тридцять завдяки заняттям за своєю методикою.

ВАЖЛИВО: Японська дієта довгого дихання насправді не що інше, як дихальні вправи, які дозволяють наповнити кров, м'язи і клітини шкіри киснем і таким чином спалити зайвий жир і ніякого відношення до їжі не має. Хіба що в образному розумінні, адже завдяки їй клітини насичуються киснем.

З допомогою дихальних вправ з організму виводять токсини, що також сприяє позбавленню від зайвої ваги. Дивно, що крім методики Міці Риосуко в Японії існує безліч інших практик дихальної гімнастики, але жоден з них не став так широко відомий.

Лікарі пояснюють феномен дихальної гімнастики тим, що жир складається з кисню, вуглецю і водню. Коли людина вдихає кисень, він сприяє розщепленню жирових відкладень на вуглець та воду. Саме завдяки цьому люди, які багато гуляють на свіжому повітрі спалюють набагато більше жиру, чим інші люди.

Японська дієта довгого дихання: 2 основних вправи

Сьогодні в техніці довгого дихання дві вправи.

Вправа 1

 1. Вам необхідно напружити сідниці і виставити одну ногу вперед, переміщаючи на іншу приблизно дев'яносто відсотків маси тіла.
 2. Повільно наберіть в легені повітря, одночасно піднімаючи руки над головою. Це повинно зайняти у вас рівно три секунди.
 3. Тепер повільно видихайте повітря при цьому скорочуючи м'язи тіла протягом семи секунд.

Цю вправу треба повторювати в залежності від ваших можливостей від двох до п'яти хвилин кожен день. Не забувайте міняти ногу.

Вправи

Вправа 2

 1. Для початку випросталась, станьте рівно, поклавши одну руку на живіт, а іншу на поперек.
 2. У цьому положенні наберіть повітря в легені, втягуючи при цьому живіт і потім випустіть повітря, продовжуючи втягувати його. Вдихати потрібно три секунди, а видихати – сім секунд. Видихайте інтенсивніше, ніж ви вдихали.

Цю вправу також можна робити від двох до п'яти хвилин кожен день. Займаючись лише дві хвилини в день, ви помітите результат через два місяці. Завдяки цьому, метод Ріосуке назвали «методом для ледачих».

Японська дієта довгого дихання: результати

Крім приголомшливого і дуже бажаного ефекту схуднення, дихальна гімнастика подарує вам безліч неймовірно приємних «побічних ефектів».

Результати

Приділяючи всього дві хвилини в день вправам, ви помітите, що у вас:

 • Підвищиться імунітет і захисні функції організму.
 • Налагодиться робота верхніх дихальних шляхів.
 • Зміцниться опорно-руховий апарат і налагодиться його функціонування.
 • Остеохондроз не буде так голосно заявляти про себе, як раніше.
 • Кров збагатиться киснем.
 • Відновляться голосові зв'язки.
 • Покращиться еластичність і загальний стан шкіри і волосяних покривів, зменшиться кількість зморшок.
 • Прискориться метаболізм.
 • Живіт підтягнеться і зміцняться абдомінальні м'язи.
 • Контури тіла будуть ставати все чіткіше і красивіше.

Рекомендації лікарів та людей, що практикують японську дієту довгого дихання

Будь гімнастика, як і будь-який і будь-який спорт мають свої принципи, дотримуючись яких ви станете здоровішими і щасливішими. І дихальна гімнастика – не виняток.

 • Дуже важливо перед початком занять японською дієтою довгого дихання проконсультуватися з лікарем і при необхідності пройти повне обстеження.
 • Лікарі не рекомендують практикувати дихальну гімнастику без наставника.
 • Перед основною частиною заняття рекомендується трохи розім'ятися, підготувавши тим самим тіло до вправи.
 • Якщо ви помітили у себе ознаки гіпервентиляції (нудоту, запаморочення, потемніння або просто іскри в очах) – відразу зупиняйтеся і почекайте, поки ваше тіло прийде в норму.
 • Не варто в перший же день робити вправу протягом двох, а тим більше п'яти і десяти хвилин. Ваш організм повинен поступово звикнути до збільшеної кількості кисню і налаштуватися на новий лад. Почніть з однієї хвилини і протягом першого тижня збільште час до двох хвилин.
Відгуки позитивні
 • Бажано займатися на свіжому повітрі або в приміщенні, яке добре і часто провітрюється.
 • Люди, яким вдалося схуднути за японській дієті довгого дихання , стверджують, що повна концентрація на виконанні вправи є обов'язковою для того, щоб методика подіяла для вас. Так що – ніяких зайвих думок, віддайтеся процесу дихання з усім ентузіазмом, на що ви здатні.
 • Не чекайте миттєвого результату. В цьому випадку ви швидко розчаруєтеся. Ефект від занять буде явно помітний після двох, а то й трьох місяців регулярних занять. Наберіться терпіння – метод не просто допоможе вам схуднути, але і значно оздоровитися.
 • Якщо ви хочете добитися результатів швидше – додайте до японської дієти довгого дихання ще й вправи з йоги. Додаткове навантаження допоможе вам швидше скинути зайві кілограми.

Японська дієта довгого дихання: протипоказання

Дихальна гімнастика за методом Міці Риосуко підходить практично всім людям будь-якого віку і з будь-фізичною підготовкою. Але, як і у будь-якого спорту, тут є свої протипоказання:

 • Вагітним потрібно проконсультуватися з лікарем або вибрати вправи, які напевно не зашкодять.
Вагітним протипоказано
 • Якщо у вас температура або запальний процес, який ви ще не вилікували – краще відкласти заняття.
 • Проблеми з серцево-судинною системою і тиском – привід проконсультуватися з лікарем перед тим, як приступите до занять.
 • Варто відкласти заняття якщо у вас загострилося якесь хронічне захворювання.

Як і в інших методів схуднення, дієти довгого дихання» є як прихильники, так і люди, що заперечують можливість схуднути, приділяючи фізичним вправам всього дві хвилини в день.

Деякі лікарі стверджують, що тривалі вдих і видих можуть бути навіть небезпечним для здоров'я, тому рекомендують просто дотримуватися системи розвантажувальних днів.

Тим не менш в інтернеті ви знайдете величезну кількість користувачів, яким, як і Міці, вдалося схуднути за його методикою.

Відео: Японська методика