Як веде себе Овен в коханні та стосунках?

Пристрасний темперамент і непередбачуваність – головні відмінні риси впертих Баранів. Закоханість спонукає їх на необдумані вчинки і самопожертву. Любов для Овна – полум'я, яке потрібно постійно підтримувати, підкидаючи в нього непередбачуваність, романтику і таємницю. Варто Овну занудьгувати, і вся затята палкість починає випаровуватися. Така зовнішня легковажність може ввести в оману, але в серйозних відносинах Овни дуже вірні і віддані партнери. Знайти ключ до такого людині непросто, але підібравши його один раз, можна знайти скарбницю, якої вистачить на все життя.

Характеристика жінок

Жінка-Овен любить бути першим у всьому. Її любовний гороскоп орієнтований на цю вимогу. Це впертий і свавільний лідер, який любить покапризувати, але, безумовно, оцінить чоловіка, який не побіжить виконувати всі вимоги за помахом пальчика і не кине в пару секунд потрібне до ніг. Жінка-Овен не вибере чоловіка, який буде дозволяти їй все. Романтика відносин з неї особлива, представниці цього знака зодіаку можуть розгледіти волю, характер і чарівність там, де їх складно побачити. Тому чутливі і делікатні чоловіки можуть бути для них прекрасними партнерами у відносинах.

Такі жінки мають багато вимог до представників протилежної статі – зовнішні дані, характер, емоційний склад. Зустрівши свій ідеал, такі дами незважаючи ні на що докладуть всі зусилля до союзу з ним. Завзятість при цьому може бути абсолютно сліпим і безмежним. Відмова та байдужість чоловіка для них не привід зупинити наступ, а іноді навіть своєрідна червона ганчірка. Зайва вимогливість і надмірна наполегливість часто створюють проблеми в особистому житті цих жінок.

Жінка Овен буде складною і вимогливою, але безмежно люблячої партнеркою. Союз з нею буде дуже багатогранним, тонким і пристрасним. Романтична сторона їх натури буде віддавати всю себе партнеру, і захоче від нього настільки ж повної самовіддачі. Разом з тим такі дами люблять демонструвати свою незалежність і іноді бувають надмірні.

Жінка Овен – це лідер у всіх сторонах життя, та залучають її такі ж цілеспрямовані люди. Психологія її любовних відносин передбачає двох лідерів, інший склад взаємин Овну швидко набридне. Тому слабкість чоловіка для неї неприйнятна, і стійкість свого коханого вона буде перевіряти багато разів. Любов може стати справжнім фронтом для битв. Нескінченні суперечки на будь-яку тему, відстоювання своєї думки – яскравий ознака зацікавленості в партері у цих жінок і джерело їх енергії.

Стихія Вогню привносить в характери її представників вірність і щедрість. Овни вимагають до себе такого ж ставлення від свого коханого. Відчувши взаємна повага, внутрішню свободу у відносинах, вона буде підкорювати свого чоловіка знову і знову. Таке самоствердження у відносинах для жінки Овна – віддушина, щоб не занудьгувати. Вони ніби грають, іноді переходячи межі дозволеного.

Цим жінкам простіше спілкуватися з чоловіками, ніж з жінками. Любовні стосунки найчастіше у неї починаються з дружби з чоловіком.

Живуть вони зазвичай в конкуренції з усіма оточуючими, створюючи при цьому дилему. Якщо в цій конкуренції її чекає перемога, то повага до опонента зникає, а якщо програє, то глибоко ображається на нього. Їй важливо бути кращою у всьому, і чоловік повинен постійно їй про це говорити.

Жінка Овен може своєю привабливістю і магнетизмом зачарувати багатьох чоловіків. Шарм, інтелект, відкритість, чесність, сила волі – все це її сильні сторони. Енергійність і відчуття щастя від цих жінок заражає всіх навколо.

Закоханість зазвичай наздоганяє цих непокірних дам, як спалах. Не завжди можливо розрізнити, залучив їх саме чоловік або сама авантюра нових відносин. Розрізнити пристрасть і любов їм буває складно, самокопання в цьому питанні нерідко підводять і створюють помилкові уявлення.

Коли до них приходить усвідомлена, справжня любов, відбувається переоцінка всіх цінностей і в першу чергу самої себе. На другий план відходить егоїзм, поступаючись місцем терпимості та зверхності до людей. Любов робить жінку Овна чуттєвої, великодушною, вчить віддавати.

Сексуальність таких жінок притягує. Овни здатні на експерименти і люблять приміряти на себе роль чоловіка і провідного партеру. Це властиво як сексуальних відносин, так і платонічним.

Основною проблемою в характері є постійне невдоволення оточуючими, наполегливі й безрезультатні пошуки досконалості через завищених вимог. Навколишні від цього страждають не менше, ніж вона сама. Підсвідомо вона шукає чоловіка, який буде сильніший і дозволить їй відчувати себе слабкою та сильною одночасно. Знайшовши собі такого, вона тут же почне свої перевірки і спробує взяти ситуацію в свої руки, не бажаючи цього в глибині душі.

Для успішної побудови відносин жінка Овен повинна навчитися показувати свою слабкість і покладатися на інших. Намагаючись бути завжди сильною, чоловіка жінка цього знаку зодіаку починає пригнічувати. У прагненні до досконалості викривається занадто багато, чого оточуючим буває складно.

Найголовніше для них – знайти підходящого партнера і дозволити собі зрозуміти себе, відкритися для інших. Важливий крок у самопізнанні – навчитися просити допомоги і не відчувати при цьому ударів по гордості. Пройшовши такий шлях, жінка Овен обов'язково виявить себе справді щасливою, коханою і вільної, усвідомивши, що все життя боролася з тінями.

Як завоювати її любов?

Для жінки Овна важливо знайти баланс у відносинах між фізичним і духовним потягом. Їх партнерам часто не вистачає звичайного людського участі і духовного спілкування з ними. Дитячість у таких жінок зберігається на все життя, і найяскравіше ця риса проявляється саме у стосунках любовних. Жінка цього знаку зодіаку повинна знати цю особливість і бути толерантнішими і уважніше до оточуючих.

Завоювати таку представницю стихії Вогню буде складно. Її партнерові потрібно знайти тонку межу між власним лідерством і першістю партнерки, обожнюванням і незалежністю, безмежною любов'ю і певною відстороненістю. Пасивний, байдужий чоловік буде їй нецікавий настільки ж, наскільки буде дратувати нав'язливий і активний шанувальник.

Жінку Овна підкорить чоловік, який буде тішити і плекати у неї дитини, буде підтримувати у всіх, навіть самих скандальних ідеях, і прислухатися до її думки. Їй буде імпонувати чоловік, який висловлює свою думку, сперечається з нею, при цьому уважно слухає і дає їй виявляти якості лідера.

Щоб завоювати жінку Овна, в першу чергу потрібно стати їй другом. Тільки відчувши розумову тягу, вона дозволить фізичного потягу перейти в регулярну сексуальний зв'язок.

Чоловік для цього повинен бути впевненим в собі і своїх діях, оскільки швидше за все, йому доведеться пройти не одну перевірку на міцність. Йому потрібно буде прийняти її виклик і сперечатися, виявляти емоції, щоб зрештою знайти справжній скарб. Підтримати емоційно, допомогти прийняти свої слабкості, дозволити жінці бути незалежною – таке під силу небагатьом чоловікам. Саме такого може полюбити по-справжньому жінка Овен.

У свою чергу, у відповідь коханий буде піднято на п'єдестал, з якого йому буде дуже просто крокувати по життєвим проблемам.

Поведінка в шлюбі

Жінка Овен має схильність до раннього заміжжя. Перші яскраві відносини приводять її у шлюб, який дуже часто розвалюється за короткий термін. Спроби зберегти такі відносини бувають дуже відчайдушними, з величезним почуттям провини за своє непродумане рішення.

Заміжжя для зрілих жінок цього знака зодіаку не завжди відбувається по любові. Часто партнер вибирається з розрахунку спільної майбутнього життя на довгий термін і передбачаючи всі її нюанси. Їй важливіше надійність, ніж романтичність. Любовні інтриги при цьому вона буде компенсувати спортом, хобі або роботою. І це дає свої плоди, і партнери стають щасливою сімейною парою, багато років живе разом благополучно, у вірності та злагоді.

У всіх відносинах, у тому числі і сімейних, жінка Овен хоче стати захопленою. Зазвичай це досягається їй досить довго, деякі можуть усвідомити свої потреби тільки після тридцяти років. Взаємність їх рідко буває без слів «Я», «Мені», «Я сама», що вводить партнера в помилкове відчуття власної неспроможності.

Щаслива з чоловіком, жінка Овен вірна, віддана і чесна. Але якщо шлюб не приносить щастя, то пошуки його на стороні неминучі. Любов і секс у неї не завжди відбуваються одночасно, і почуття провини з цього приводу її майже не відвідує.

Нерідко жінки Овни в шлюбі йдуть хибним шляхом, який підказує їм їх багато в чому чоловічий склад характеру. Здираючи з коханого чоловічі якості і оголюючи його его, такі жінки починають придушувати і домінувати над партнером.

Розлучення для таких жінок – важке випробування, яке переживається, обмірковується і усвідомлюється довгий час. Повторні узи шлюбу будуть надіті не скоро, в страху знову помилитися і насолоду своєю свободою і настільки улюбленої нею незалежністю.

Особливості чоловіків

Чоловікам Овнам властиво нетерпіння у відносинах. Їм потрібна повна віддача від партнерки з самих перших етапів відносин, любові, відданості і обожнювання, втім, сам чоловік цього знака зодіаку веде себе з нею так само. Для них властиві блискавичні романи, з швидкими і необдуманими пропозиціями вступити в шлюб. Таке рішення часто стає проблемою, романтика і любов витісняє побут, до якого партнери ще не готові.

Ще один мінус, властивий всім Овнам, – це впертість. Переконати їх неможливо, свою думку вони нав'язують всім, спорів при цьому не допускається. Критика для них – глибока образа, ранящее їх в саме серце. Це може стати точкою в будь-яких, навіть самих міцних відносинах з Овном.

Чоловіки Овни привабливі для жінок, привабливі в сексуальному відношенні, хороші співрозмовники і вірні дружини. Незважаючи на удавану безліч жінок навколо, вони вірять у справжню любов. Знайшовши свою пару, закохуються і домагаються її всіма силами. Взагалі, чоловік-Овен за своєю природою – однолюб, і зустрівши ту, яку зможе закохатися, він залишиться вірним їй назавжди. У серйозних відносинах такий чоловік м'який і чутливий. У нього добре серце, що він приховує від чужинців за суворим зовнішнім виглядом.

Зрілі і сильні на перший погляд, в душі вони ще трохи діти. Нерідко чоловік Овен проявляє ознаки інфантильності у відносинах. Їм подобається процес заволодіння жінкою, гра в флірт. Та, хто здасться відразу, не буде цікава такій людині. Хлопець цього знака зодіаку любить підтримувати, захищати і оберігати свою жінку.

Сексуальна сторона відносин дуже важлива для них. Це гарячі і палкі коханці. Пристрасть до партнерки – показник, що він її дуже любить. Енергійність чоловіків цього знака зодіаку змушує їх шукати нове в любові, недоступні жінки для них цікаві і привабливі. Занудьгувати з чоловіком-Овном не доведеться, він задовольнить всі потреби своєї жінки. Від неї хлопець буде чекати того ж. Тому, якщо в ліжку жінка стане нудна, чоловік-Овен може її розлюбити. Сексуальна стимуляція – слабке місце у цих чоловіків, їм вона потрібна у відносинах постійно.

Духовність у відносинах з такими чоловіками повинна розвиватися обопільно. Толератність до слабкостей партнера – досить складне завдання. Жінці доведеться забути також про свою незалежність, в іншому разі союз буде приречений на війну і перетягування лідерства, чого такий чоловік не терпітиме довго.

Сексуальний і сильний морально чоловік Овен в душі інфантильний і ранимий, але для коханої жінки він буде вірним і обожнює партнером.

Яких дівчат любить?

Чоловіки Овни відрізняються дотепністю, щирістю і сексуальною привабливістю. Їх активність, дотепність і прагнення до нового притягують до себе велику кількість жінок. Це не може не радувати, тому що жінок такі чоловіки дуже люблять, їх радує і сам процес флірту, взаємної симпатії і спілкування.

Чоловіків цього знака зодіаку ваблять загадкові і сексуальні дами. Фізична краса для них стає на перше місце, вони здатні обожнювати прекрасних зовні жінок. Перше враження тут потрібно надати відразу приголомшливе, адже зовнішній вигляд – головне зброю, щоб привернути його увагу. Почуття гумору також буде дуже важливим плюсом.

Однак, прискіпливому Овну цього мало. Репутація і гострий розум партнерки – обов'язкові. Щоб закохати в себе цього чоловіка, потрібно бути гарним співрозмовником, цілеспрямованою особистістю зі своїми інтересами. Якщо чоловік-Овен побачить все це в жінці – любов прийде до нього і зробить відданим партнером.

Загадкові жінки будуть вабити таких чоловіків. Ця риса повинна бути в жінці Овна завжди, на початку стосунків, і після багатьох років подружнього життя. Сексуальність, любов до флірту, відмінна репутація і розум – це поєднання ідеально підходить до їх уявленням про коханій жінці.

Як закохати його в себе?

Чоловік цього знака зодіаку змусить попрацювати над собою жінку, яка вирішила завоювати цього свавільного людини. Їм потрібно відчувати сміливість і впевненість від дівчини, адже Овни самі саме такі в любові: самовпевнені, сексуальні й привабливі. Ці чоловіки люблять, коли жінка вишукана і звертає на себе увагу.

Щоб чоловік Овен звернув увагу, жінка повинна вміти майстерно фліртувати. Закомплексована і скромна дівчина не зможе зацікавити його. Чоловікам Овнам потрібні фізичні маячки від жінки: швидкоплинне дотик, дотик волоссям або кінчиками пальців. Однак перестаратися з цим теж небезпечно, загадка жінки для чоловіка Овна в пріоритеті.

Чоловіки цього знака зодіаку люблять стильно одягнених жінок. Гарне плаття і жіночний образ будуть хорошою зброєю для його зваблювання. Милий образ буде сигналізувати про незахищеність і жіночої м'якості, чоловік-Овен обов'язково захоче допомогти такий дамі і подбати про неї.

Створивши приємне перше враження, потрібно підкріпити його розумом. Начитаність, ерудиція, здатність міркувати залучають їх. Чоловіки Овни завжди вибирають жінок, з якими можна поговорити, варто знайти з ним спільні інтереси і виявити в них зацікавленість. Але діалог буде все цікавіше, і все частіше буде хотіти поспілкуватися з дівчиною.

Чоловік-Овен не любить нав'язливих жінок. Дзвінки, коли він зайнятий, перевірки і нескінченні СМС будуть його дратувати. Такі чоловіки в першу чергу мисливці, і їх щаслива жертва повинна тікати й інтригувати.

У відносинах з чоловіком-Овном жінка повинна бути в тонусі. Вірність, підтримка в усьому, чесність – обов'язкові умови такого союзу. Закоханий Овен хоче чути від жінки, що він найкращий і їй потрібен тільки він. Такі слова будуть для нього стимулом і якорем, щоб залишатися з цією жінкою. Однак говорити такі слова даремно ніколи не потрібно, тим більш тонко відчуває брехню чоловіка Овна.

Такі чоловіки не люблять сперечаються через дрібниці і скандальних жінок. Доводити їм свою правоту потрібно м'яко і поступово.

Жінка, яка зрозуміла, що такий чоловік закоханий в неї, може спокійно віддатися взаємним почуттям. Якщо чоловік-Овен буде впевнений у своїй жінці, він оточить її своєю любов'ю і відданістю.

Як зрозуміти, що він закоханий по-справжньому?

Зрозуміти, закоханий чоловік Овен, досить просто. Вони не вміють приховувати свої палкі почуття і ділиться ними з усім навколишнім світом. Такий чоловік, відчувши потяг до жінки і інтерес, буде спілкуватися з нею, як з принцесою. Пройде зовсім небагато часу до зізнань у ніжних почуттях.

Чоловік-Овен любить створювати романтичну обстановку і побачення до коханої. Любов для них – важлива частина життя, тому партнерка буде оточена увагою, турботою і ласкою. Він буде готовий допомогти в будь-який момент, вирішить проблеми і складності.

Вірність по-справжньому закоханого Овна щось само собою зрозуміле. Йому навіть не прийде в голову змінити коханої, так само як і порівнювати її з іншими жінками. Тому чоловіки Овни рідко отримують відмову від об'єкта залицяння.

Люблячий чоловік цього знака зодіаку щирий, ніжний і готовий заради партнерки на будь-який вчинок.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Уявити союз Овен-Овен в позитивному світлі складно. Два енергійних та активних лідера у відносинах навряд чи зможуть ужитися, спільне життя може перетворитися на серію нескінченних сварок і докорів. Гармонія в такій парі можлива у випадку роботи над собою обох партнерів, їм потрібно навчитися слухати один одного і періодично давати кожному керувати. Від шлюбу таких палких людей може вийти дуже талановита дитина.

Сумісність пари Овен Телець спочатку ідеальна, особливо у випадку союзу чоловіка Овна і жінки Тельця. Її кокетство і його розум складають взаємне захоплення і обожнювання. Згодом чоловіка починає дратувати її скритність в почуттях. І хоча обидва знака вірні, жінка в такій поведінці починає сумніватися.

Союз жінки Овна і чоловіка Тельця може бути теж не дуже вдалим. Тут чоловікові треба бути більш уважним і чуйним, а жінці навчитися підтримувати всі починання свого чоловіка.

Союз Овен-Близнюки може стати відмінним прикладом ідеальних відносин. Для цього близнюкам треба стримувати свою легковажність, а Овнам стати м'якше. Потяг у цієї пари з самого початку стрімкий, тому сходяться вони швидко.

Союз Овен-Рак погано придатний для сімейного життя, але може стати яскравим враженням у обох. Потайні Раки ваблять Овнів своєю загадковістю, але коли стає зрозуміло, що розкривати свою душу Рак не стане, Овен починає дратуватися і розчаровуватися в партнері.

Союз може стати вдалим, якщо Рак створить Овну домашній тил, а Овен зрозуміє внутрішній світ Раку.

Якщо гордий, неприступний і свавільний Лев зустрів Овна, і між ними промайнула симпатія, вихід один – терміново в ЗАГС! Такий союз принесе обом партнерам щастя і гармонію у відносинах.

Любов до свободи обох партнерів, енергійність роблять таку пару єдиним цілим, конфлікти у них вирішуються швидко і просто. Вони добре розуміють один одного, але навчитися взаємних поступок все ж буде потрібно. Цікаво, що свавільний Лев м'яко і податливо веде себе в таких відносинах.

Овен-Діва – найчастіше такий союз призведе до взаємного розчарування і невдоволення. Їх взаємна симпатія при найближчому знайомстві переходить в нерозуміння – як міг їм сподобатися така людина?

Діва захоче командувати Овном і використовувати його в своїх інтересах. Овен не готовий розлучитися зі своїм лідерством, також як не зможе розтопити своєю емоційністю практичність Діви.

Ваги випромінюють талановитість і товариськість, тому цей знак зодіаку завжди притягують Баранів. Їх сумісність досить висока.

Владолюбний Овен зможе командувати Вагами і повністю відчувати лідерство у відносинах. Терези завжди будуть підтримувати свого палкого союзника, отримуючи у відповідь відсутню їм енергійність.

Овни здатні закохуватися в Скорпіона дуже сильно і швидко. Представники цього знака для них – настільки бажана загадка і таємниця, яку їм треба розгадати і приборкати. Але складність цього союзу полягає в тому, що Скорпіон навряд чи дозволить таке ставлення до себе.

Тому таке поєднання може призвести до сварок, розподілу лідерства в парі. Ранимий Овен швидше за все буде часто ображатися на свого в'їдливого партнера. Однак у таких відносинах завжди буде присутня необхідна Овну пристрасність.

Союз Овен-Стрілець досить гармонійний і щасливий. Стрілець не вимагає лідерства і завжди готовий надати підтримку своєму коханому. Стрілець завжди буде для Овна джерелом натхнення.

Однак Овну потрібно буде залишити особистий простір для свого партнера. Стрільцеві необхідний як фізичний, так і духовний відпочинок від такого активного партнера.

Овен-Козеріг – знаки зодіаку по-справжньому родинні душі, вони добре розуміють і відчувають одне одного. І саме це може перешкодити їм бути щасливою парою. Козеріг буде вимагати від Овна стриманості, знаючи його палку натуру. А Овна буде турбувати розуміння партнером його внутрішніх страхів.

Сумісність цих знаків зодіаку можлива за умови підпорядкування Козерогом Овна і спільної роботи над духовним зростанням.

Союз Овен-Водолій, незважаючи на ранимість обох знаків, дуже гармонійний. Обидва партнера в ньому сильні і діяльні, їх сутність близька один одному. Природний розум, жага пізнання, життєрадісність об'єднують їх.

Зустрівшись у зрілому віці, Водолій і Овен оцінять один одного, Овен буде купатися в обожнюванні і підтримки партнера, а Водолій оцінить чарівність і ерудицію Овна.

Союз Риб і Овна схожий на відносини учня і вчителя. Романтичність Риб викликає ніжність у Овна і бажання їх захистити. Оскільки Риби люблять владних людей, щастя Овна в шлюбі з ними не викликає сумнівів.

Спокій Риб може трохи дратувати активного Овна. Їм знадобиться вся їх мудрість, щоб розкрити свій внутрішній світ в цьому союзі.

Як вести себе з закоханим чоловіком-Овном, дивіться далі.