Варто помститися чоловікові за зраду?

Зрада і брехня коханої людини вибивають грунт з-під ніг і змушують шукати способи відновлення справедливості. Виникає бажання завдати изменщику «нокаут», змушуючи відчути пережиту вами біль. Занурити його в безодню безсонних ночей, заплаканих подушок, випитих бульбашок валеріани і нескінченних розмов з подружками-психологами. Але будь істериці приходить кінець, і оцінивши події недавнього минулого, ви розумієте, що показали себе в невигідному світлі.

Чому зраджують кохані чоловіки? Як здійснити «королівський» план помсти і як змусити зрадника шкодувати про скоєне?

Як помститися за зраду і зберегти почуття власної гідності?

Соціальні мережі та поради подружок з форуму рясніють вишуканими способами помсти починаючи з членоушкодження улюбленої машини, скла в шкарпетках, проносного в пиві і закінчуючи магічними приворотами на невірного чоловіка, повернути за допомогою краплі крові, віника або солі купленої в певному місці, в певний час...

Навряд чи поважаюча себе жінка, стане сприймати такі поради, як керівництво до дії, скоріше, як ефемерну фантазію приниженого самолюбства. Найчастіше розповіді про майстерною помсти невірному чоловіку так і залишаються нездійсненими мріями, а зізнання у форумах – спосіб розповісти про свою біду всій всесвіту.

Перш ніж розробляти план поетапної помсти, варто проаналізувати свої дії і можливі удари з боку противника. Якщо все-таки ви зважилися на активні дії, то варто продумати тактику своєї поведінки, розробити стратегію наступу. Підключити союзників і продумати план капітуляції, якщо щось раптом піде не так.

Провідні сімейні психологи називають причину такого бажання станом афекту, спровокованим особистими обставинами. Це короткочасне імпульсивне діяння, яке на відміну від фізичного або емоційного стану неможливо контролювати. При цьому професіонали радять поміняти обстановку, переключитися на інший вид діяльності, зайнятися спортом, зовнішністю, відвідати спа-салон. Робити те, що допоможе знайти особисту гармонію і зробить вас врівноваженою і щасливою.

Сімейний борг або чому зраджують чоловіки?

Чоловіки за своєю природою полігамні, схильні до пошуку нових вражень і різноманітності в інтимному житті. Навіть самий вірний сім'янин часом повертає голову в бік сексапільної красуні, насолоджуючись її принадами. Як правило, чоловіків підштовхують до зради побутові негаразди, монотонність, звична розмірене життя. Одноманітність змушує шукати враження та нові емоції на стороні, якщо у звичній сімейній обстановці він не відчуває себе щасливим.

Турбота про сім'ю та дітей, постійні домашні клопоти забирають у подружжя весь вільний час. Їй не вистачає сил займатися собою, а нова пасія підкорює своєю ефектністю, екстравагантністю, захоплює в світ незвіданих пригод. Але головна причина — це одноманітність інтимного життя, незадоволеність і скутість партнерки. Деякі пари можуть поговорити і з'ясувати все про підводні камені в їх ліжку, а жага нових емоцій, яскравих вражень штовхає чоловіка на новий роман.

Почуття ошуканої жінки може зрозуміти тільки людина, що пережив подібні емоції. Перше що приходить в голову – це влаштувати грандіозний скандал з биттям посуду, ляпасами і підключенням важкої артилерії у вигляді його мами. Виникає бажання покарати благовірного і свою суперницю самим витонченим способом. Але з часом ці відчуття змінюються душевної порожнечею і розчаруванням. Якщо вийде впоратися з першими емоціями, то вдасться вигадати витончений план помсти, а при бажанні — повернути чоловіка в своє ліжко.

Помста «по-королівськи» завжди подають холодною

Згадуючи історії з життя своїх знайомих або друзів, ви, звичайно, розумієте, що спонтанна помста – з ряду фантастики. Для того щоб помститися чоловікові за зраду, зганьблену честь, марно прожиті роки і масу придуманих стійких фраз на цей рахунок, і вийти сухою з води, зберігши, почуття власної гідності доведеться придумати пару креативних ідей.

Ідеальний план «королівської» помсти можна створити на холодну голову, зберігаючи винятковий розрахунок. Позбавтеся від обридлих емоцій: вони немов злісний реп'ях, який неможливо відірвати після прогулянки по осінньому лісі, коли насолода природою затьмарюється нав'язливим бажанням позбутися від остогидлої проблеми.

Бажання вчинити негайну вендету, покарати кривдника, помститися коханці пов'язано з комплексами, які жінка набуває у ранньому дитинстві або юності під впливом соціального середовища, виховання, оточення, стосунків з батьками. Як правило, дівчатка були свідками розлучення батьків, їх особистих проблем або з'ясування відносин при дитині, які порушили психіку і сформували усталені стереотипи про сімейне життя.

Тактика ведення бою

Зіткнувшись з проблемою зради, слід прийняти абсолютно безпрограшний варіант: залягти на дно, продемонструвати абсолютну байдужість до того, що трапилося. Це вимагатиме терпіння, подолання власної образи, гніву, гіркоти. Але, як показує досвід, це один з найдієвіших способів показати свою байдужість і посіяти зерно сумніву в голову зрадника.

Беручи протилежну тактику, багато жінок роблять непоправну помилку. Бажання викликати партнера на відверту розмову, з'ясувати стосунки і дізнатися, «чим вона краще, ніж я», ніколи не змінюють ситуацію на краще, а, як правило, ще більше погіршують положення. Найчастіше такі вчинки змушують чоловіка думати, що він зробив правильний вибір. Формується певна схема, яка підтверджує усталені думка «дружина скандалить, значить, правильно зробив, що змінив, пішов, кинув і щось там ще зробив...».

Намагайтеся не залишати ні найменшого приводу для таких думок і тверджень. Таким чином, ви змусите благовірного відповідати за свої дії та нести відповідальність за те, що відбувається. У спробі виправдати себе, партнер може провокувати на спонтанні та необдумані вчинки.

Для багатьох жінок адюльтер є точкою неповернення, але чомусь чоловікові після цього необхідно відчувати себе потрібним і мегаценным для жінки. Спроби спровокувати конфлікт чи викликати бурю емоцій – лише спосіб довести свою значимість і незамінність. В цей нелегкий для обох період, важливо дати чоловікові зрозуміти, що він не є центром всесвіту і сенсом вашого існування. Залишаючись привабливою, щасливою, затребуваною, демонструючи чоловікові свою незалежність, вам присуджується технічна перемога.

Поради психолога

Але що ж робити з емоціями, які затьмарюють здоровий глузд, не дають можливості дихати на повні груди і вимагають відплати? Можна зробити нешкідливі капості: поміняти дверні замки, розраховуватися карткою дружина в ювелірному салоні або пофліртувати з його близьким другом. Ось саме з близьким, тому що інформація до нього повинна дійти з перших рук. Якщо накочує непереборне бажання розбити пару тарілок або розвести на вулиці багаття, підкидаючи в нього ваші весільні фото – не зупиняйте свої пориви. Пройде час, і ви купите посуд і замовите нові фотографії, але момент, коли хочеться виплеснути негатив повинен бути задоволений, інакше він трансформується в стрес, тривалу депресію і хронічні недуги.

Соціальні мережі можуть надати незамінну допомогу в маленької помсти своєму благовірному. Зайдіть на його сторінку під чужим ім'ям і почніть віртуальний роман. Навідні питання, легкий флірт допоможуть з'ясувати справжнє ставлення до життя і сформованим обставинам. Навчіться читати між рядків — це допоможе з'ясувати, що відчуває благовірний після розставання.

Намагайтеся оточити себе позитивними емоціями, займіться йогою, жіночими даоськими практиками, відвідуйте майстер-класи і максимально розширюйте коло спілкування. Це допоможе адаптуватися до ситуації і створить враження впевненої гармонійної особистості. Головне, виділити життєві пріоритети, цінувати час і прагне до реалізації власних амбіцій. Це сама вишукана помста людині, який недооцінив вашу любов.

Про те, чи варто помститися чоловікові за зраду, дивіться у наступному відео.