Що потрібно для організації весілля: 11 помилок молодят при організації весілля

Щоб ваше весілля пройшло ідеально, важливо враховувати зазначені у статті помилки.

Зміст

День народження нової сім'ї – один з найбільш пам'ятних та найважливіших моментів для обох наречених, тому більшість молодят намагаються підійти до питання планування весілля максимально серйозно.

Якщо ви самостійно готуєте своє свято чи залучаєте для цього висококваліфікованих професіоналів, це не дає стовідсоткової гарантії того, що все пройде гладко – як кажуть, «без сучка і задирочки». Тому ми підготували для вас список помилок, які були допущені при організації весілля менш досвідченими нареченим і нареченою.

Помилки молодят при організації весілля: топ-11

Отже, запишіть їх і проаналізуйте, щоб не допустити подібних.

Весілля не за коштами

Часто молодята йдуть на поводу у своїх бажань, не звертаючи особливої уваги на фінансові можливості, що може призвести до конфліктів і розчарувань.

Щоб уникнути подібної помилки при організації весілля, на самому початку планування майбутні чоловік і дружина (а також їхні найближчі родичі, якщо вони будуть брати участь у фінансуванні заходу) повинні обговорити загальну суму, яку вони можуть на це виділити.

Враховуйте кошти

Виходячи з неї, можна формувати святкову кошторис: вартість нарядів, оплату тамади і фотографа, банкету тощо. Та й кількість гостей ви зможете порахувати тільки після затвердження першої сімейної кошторису.

Відсутність жорсткого планування

Ще одна помилка при організації весілля. Захоплені один одним, любі іноді кидають підготовку до весілля на самоплив, сподіваючись, що все якось само собою налагодиться. Це в корені неправильний підхід.

Якщо ви хочете, щоб ваше весілля пройшло ідеально, то вам доведеться скласти чіткий графік проведення підготовчих робіт із зазначенням відповідальних за кожний етап і суворо його дотримуватися.

Так само регламентовано повинна проходити і сама церемонія – без неприємних несподіванок і зривів.

Молодята всю підготовку беруть лише на себе

Одна з головних помилок при організації весілля нареченого і нареченої полягає в їх бажанні всі передвесільні клопоти взяти тільки на себе – аж до власноруч виготовлених запрошувальних листівок. Гостям, безсумнівно, буде приємно отримати таке послання «хенд-мейд», але готова майбутня наречена віддати цьому заняттю кілька днів (або ночей)?

Не покладайте все на свої плечі

Підготовка до одруження – це, звичайно, приємні клопоти, але ж неможливо звалити все тільки на тендітні плечі наречених, інакше цей воістину чарівний період може перетворитися на тортури.

ВАЖЛИВО: Завдання нареченого і нареченої – знайти собі надійних помічників, на яких цілком можна покластися.

Невизначеність весільного стилю

Ще одна поширена помилка при організації весілля.Непродуманий заздалегідь стиль майбутнього весілля, її колористика і загальна спрямованість може перетворити захід у якийсь вінегрет, не радує його учасників естетичністю.

Якщо ви хочете, щоб свято вийшов стильним, незабутнім, плануйте його у будь-якої тематики. Обов'язково, щоб вибраний стиль простежувався у всьому: декорі і стравах, декораціях і костюмах гостей. Тому в запрошеннях наполягайте на жорсткому дрес-коді!

Запрошення всіх без розбору або тих, хто вигідний

Чомусь багато молодята вважають, що на весілля потрібно запрошувати всіх підряд родичів (і не особливо важливо, що когось із п'ятиюрідних тіточок ви і в очі ніколи не бачили) або тих, кого ви не дуже хочете бачити на своєму святі, а мама нагадує: «А пам'ятаєш, як нас на їх ювілей 10 років тому запрошували!». Інша крайність полягає в запрошенні «потрібних» людей на шкоду тим, присутність яких дійсно доречно на день народження вашої сім'ї.

Запрошуйте тільки бажаних гостей

Щоб не потрапити в таку ситуацію, пам'ятайте, що в список запрошених повинні потрапити ті люди, кого ви дійсно хочете бачити, а не ті, кому ви з якихось причин боїтеся або соромитеся відмовити.

Обмежений простір для молодят і їх гостей

Ще одна часта проблема полягає в тому, що молодята не співвідносять кількість своїх гостей з наявністю достатнього місця в ресторані або кафе, де буде відбуватися банкет. В результаті гості (та й самі молодята) сидять один в одного на голові, а потанцювати і зовсім ніде, що настрою нікому не додає.

Вирішується така помилка при організації весілля просто: спочатку потрібно скласти список запрошених (і по можливості узгодити з ними факт їх присутності), а вже потім вибирати бенкетний зал для урочистостей.

Відмова від послуг тамади

Бажання заощадити на послуги тамади або впевненість в організаторських здібностях близького друга або родича) обов'язково зіграє з вами злий жарт! Адже тамада – це далеко не бездумний клоун, без якого, як вважають багато хто, можна легко обійтися.

Не відмовляйтеся від тамади

Насправді професійний ведучий не тільки готує і проводить конкурси і проголошує тости, а стає справжнім організатором, підтримує центральну вісь урочистості, тому не можна економити на послугах.

Вибір наряду нареченої не по фігурі

Кожна наречена хоче виглядати як модна принцеса, а наречений – як блискучий лицар. І це прагнення часом штовхає нас на такі необдумані помилки при організації весілля, як покупка модних моделей (які можуть не підходити до наших особливостей фігури) або одягу, меншої за розміром (адже ще час, щоб підкачати зігнати животик і целюліт з стегон!).

Вибирайте по фігурі

Насправді, не варто нареченим (особливо це стосується наречених) завчасно купувати собі одяг на розмір-два менше в надії на швидке схуднення перед весіллям. Хіба Мало, як життя повернеться, тому або вибирайте одяг з регулюванням (корсет, тасьма тощо), або залишайте час на коригування сукні, яка повинна вигідно підкреслювати спокусливі особливості вашої фігури і вміло приховувати недоліки.

Продумування свята виключно для себе, забувши про гостей

Складаючи план заходів в день одруження молодята іноді просто не думають про своїх гостей. І їдуть кататися або фотографуватися, залишаючи їх під банкетним залом на кілька годин. Як ви думаєте, кому це приємно?

Щоб уникнути таких помилок при організації весілля продумайте, чим можна зайняти запрошених на час вашої відсутності. Також ретельно продумайте заздалегідь розселення тих ваших гостей, які приїдуть з ночівлею здалеку.

Передвесільна паніка

Цілодобові розмови і обдумування майбутньої події, нескінченне обговорювання сценарію, мимоволі призводить до выдумыванию проблем там, де їх немає.

Не панікуйте

Намагайтеся іноді абстрагуватися від майбутнього весілля, виключати помилки при організації весілля, розслаблятися морально і фізично і не надто акцентуватися на незначних деталях, щоб не згоріти раніше часу.

Ігнорування професійних рад

Вважаєте, що кожен з гостей зможе «поклацати» ваші радісні обличчя на телефон і зняти «лав-сторі» за допомогою планшета? Поспішаємо вас розчарувати і вберегти від помилок при організації весілля: отриманий матеріал вас глибоко засмутить.

Не пошкодуйте грошей на професійних фотографа та відеограф – так у вас на все життя залишаться прекрасні фотографії та якісні зйомки.

Слухайте профі

Крім того, дані фахівці порадять вам грамотно призначити час церемонії та визначать максимально видовищні локації, щоб кадри вийшли особливо вдалими.

Головні герої весільної церемонії – це молодята, тому любіть один одного і намагайтеся зробити свято максимально щасливим і незабутнім для вас двох. І якщо хтось з гостей залишився чимось незадоволений, то нехай це залишиться їхньою проблемою.

Відео: Передвесільні помилки молодят