Фотосесії для нареченого: оригінальні ідеї та поради по проведенню

Кажуть, що прийнято вважати любителями фотографуватися виключно дівчат. Але не тільки прекрасна половина людства присутній на фото, особливо урочистих і весільних. Наречений в день весілля – об'єкт для фотографа не менш важливий, ніж наречена. Багато чоловіків в такий день зовсім не проти відобразити прекрасні миті доленосної події.

З чого почати ранок?

Такий урочистий день, як весілля, хвилюючий для всіх гостей і особливо для молодят. В цей ранок не забувайте про головні речі. Фотограф може почати працювати з самого раннього години, знімаючи вдалі моменти зборів нареченого і нареченої.

Оригінальні фото виходять за сніданком – незважаючи на купу клопотів, не варто нехтувати гарним сніданком. Легкий сніданок в компанії батька або друзів – відмінна ідея для ранкових знімків нареченого.

Костюм, сорочка, туфлі, годинник, запонки, персні – все це повинно бути підготовлено заздалегідь. Використовуючи такий нехитрий реквізит, фотограф зможе зробити чудові фото на зборах нареченого. Перевірте, чи всі на місці і готово до свята.

Основні поради та рекомендації

Саме для тих чоловіків, хто не соромиться камери і готовий слухати поради фотографа, існують весільні фотосесії для наречених. Фотозйомка «Ранок нареченого» зазвичай проходить або в квартирі, де проживає хлопець, або в апартаментах готелю, в якому він ночував напередодні весільного торжества.

Незважаючи на те що у нареченого явно менше клопоту в плані зборів, все ж варто спланувати ранок як можна краще. Не стане зайвим написати план в блокнот – коли все розраховано, буде час і для гарних фото, і для ретельної підготовки до торжества без непотрібної нікому в такий день суєти.

Першим ділом нареченому слід прийняти душ, а вже потім приступити до фотозйомки. Найкращий варіант проведення процесу – окрема кімната в квартирі, де молода людина зможе спокійно зібратися з думками, одягнутися і підготуватися до відповідального кроку.

Під час роботи фотографа в приміщенні можуть знаходитися сам фотограф, наречений і звичайно ще присутній свідок з боку нареченого.

Варто заздалегідь подумати про красу приміщення, де проходить зйомка. Атмосферу урочистості і свята допоможуть створити нехитрі аксесуари – квіти на столі і тумбах, костюм нареченого на вішалці, начищені туфлі, запонки в красивій коробці.

Чоловіки за своєю природою менш романтичні, ніж дівчата. Тому в чоловічій фотосесії доречні фото з часткою гумору і веселою компанією друзів нареченого.

Зайві переживання ні до чого – досвідчений фотограф завжди дасть слушну пораду і порекомендує, як вам встати, сісти, куди дивитися і в якій позі, щоб фотографії вийшли максимально вдалими.

Головний рада в такий хвилюючий для всіх день – не відхилятися від запланованих дій і розкладу дня. Наречений повинен врахувати, що в період проведення фотосесії він повинен одягнутися і повністю бути готовим до виїзду за нареченою.

Відомо, що чоловіки – вічні діти. А всі діти люблять грати. Цікавий підхід, здатний розрядити обстановку під час фотосесії – перетворити зйомку в гру. Фотограф може попросити молодої людини відкрити пляшку з шампанським, допомогти нареченій у зборах (якщо будуарний ранок спільне), підкинути піджак костюма і навіть почистити зуби – досвідчений фотограф знайде вдалий момент, щоб він залишився в пам'яті надовго. Крім того, такого роду дії дають можливість зробити забавні зйомки типу репортажу.

За природою чоловік завжди знаходиться у дії. Не варто тільки позувати нареченому. Знімки, виконані в момент руху – щирі і справжні.

Деколи на знімках акценти зроблені не на нареченого, а на які-небудь предмети. Вправний фотограф добре задіює навколишній інтер'єр, щоб розставити смислові акценти дня. Такими можуть бути як невеликі предмети інтер'єру приміщення, де проходять збори, так і навколишнє оточення в цілому.

Якщо в зборах присутня компанія друзів хлопця, то це ще один привід урізноманітнити знімки. Друзі зроблять ранок особливим і незабутнім. У такому разі фотографу залишиться тільки спостерігати за процесом зборів з боку і встигати клацати затвором, ловлячи веселі і забавні моменти в об'єктив. Але все ж наречений повинен бути центральною фігурою, не варто про це забувати.

Коли збори підходять до кінця і наречений сяє молодістю і урочистістю, варто зробити кілька знімків портретного плану.

Ідеї для фотолокаций

Зазвичай фотозйомка ранку нареченого проходить або в його власній квартирі, або в готельному номері. Звичайно, якщо дозволяє бюджет і є відповідний по стилю варіант, то цікавіше буде провести зйомку в готелі. Інтер'єр апартаментів там зазвичай строгий мінімалістичний, що як не можна краще підійде для чоловіка.

Якщо весілля проходить у якому-небудь колірному оформленні, то варто підібрати номер зі схожою колірною гамою інтер'єру. Це дозволити об'єднати фото дня єдиною ниткою кольору, а не вибивати фото з нареченим із загальної маси.

Варіант зйомки в домашній обстановці – самий бюджетний і комфортний в плані емоцій. Тут все під рукою, знайома обстановка, не викликає хвилювання.

Якщо є можливість і дозволяють погодні умови, то можна провести ранок нареченого в заміському будинку. Особливо атмосферними виходять фото в будинках, де збережений саме заміський стиль – дерев'яні рублені стіни, камін, шкури звірів. Це підкреслить мужність, брутальність молодої людини.

Поза домом також виходять гарні фото. Особливо в весняний і осінній періоди. Можна зробити і кілька кумедних фото. Наприклад, наречений може колоти дрова для каміна або орудувати пилкою, розметати осіннє листя. Знову ж таки все залежить від сезону весілля і погодних умов в день торжества.

Останнім часом досить популярною стала зйомка зборів нареченого в приміщенні барбершопа. Хто ще не знає – це стильна перукарня, де стрижуть не тільки волосся на голові, але і бороду. Перевагами такої фотосесії є те, що це дуже незвичайне і нове місце. Сюди приходять чоловіки для підтримки істинної краси волосся і бороди. Така фотосесія вийде дуже оригінальною для нареченого.

Але є і недоліки такого рішення: це не завжди зручно, особливо якщо наречений вперше прийшов в барбершоп. Він може відчувати себе незатишно і невпевнено. До того ж доведеться запакувати і привезти з собою необхідний реквізит для зйомок.

Ще одним варіантом для зйомки зборів нареченого може стати фотостудія. Тут присутній професійне освітлення, неординарний інтер'єр приміщення з кількома фотозонами. Можна вибрати фотостудію з інтер'єром, що підходять під загальний стиль весільного торжества. З мінусів тут можна відзначити тільки погодинну оплату і обмеженість у часі, а також час на поїздку туди і назад, що може зіграти злий жарт – і наречений, і фотограф будуть переживати про те, щоб все встигнути і нікуди не спізнитися.

При зйомці зборів нареченого важливо пам'ятати, що основне завдання фотографа – зробити цей день незабутнім, відобразити історію події, зберегти щирі емоції та почуття. Наречений повинен весь час залишатися природним і вести себе невимушено, наче й немає жодного фотографа поруч.

Поради фотографа з проведення весільної фотосесії дивіться далі.