Манікюрна підставка: що це таке і як вибрати?

Манікюр – процедура досить тривала і копітка, тому робоче місце майстра повинно бути зручним і функціональним. Комфорт клієнта також відіграє важливу роль, це багато в чому визначає факт звернення наступного разу саме до цього майстра. Кожна дрібниця важлива, а якщо клієнтка бачить, що про неї піклуються, то покидає майстра у відмінному настрої і з гарним манікюром. Така річ, як манікюрна підставка має велике значення і повинна бути присутня у списку атрибутів будь-якого майстра.

Особливості та переваги

Сучасна манікюрна індустрія не стоїть на місці і постійно дивує новими винаходами, аксесуарами і засобами по догляду за руками і нігтями. При виборі манікюрного салону визначальними факторами є якість процедури, ввічливість майстра і зручно облаштоване робоче місце. Підставка для рук робить процес створення шедеврів на нігтях зручним не тільки клієнта, але і майстрові. А робоча зона повинна бути облаштована так, щоб ніщо не заважало процесу. Різні підставки, наприклад, для фрез, лаків, манікюрного приладдя і, звичайно ж, для рук роблять робоче місце функціональним і акуратним. Навряд чи хтось захоче повертатися туди, де інструменти розкидані по всьому приміщенню.

Підставки для фрез являють собою невеликі коробочки з отворами, відповідними діаметру інструментів. Такі підставки дозволяють зберігати фрези у вертикальному положенні і допомагають майстру швидше знайти необхідну деталь. Що стосується підставок для рук, то вони є показником професіоналізму майстра. Без такого помічника манікюр робити набагато складніше, через що страждає якість роботи. Різноманітний дизайн і цінова політика дозволяє підібрати підставку під конкретний колірної інтер'єр. Розміри також можуть відрізнятися: від маленьких до великих компактних мультифункціональних.

Різновиди

Низькі

Низькі підставки для рук використовуються як в професійному салоні, так і майстрами-аматорами. Вони досить зручні, але виконують лише одну функцію. З-за цього майстру необхідний великий робочий стіл, куди можна додатково помістити лампу і стерилізатор для інструментів. Підставка оснащена м'якою подушечкою для комфорту клієнта. Найчастіше подушечка виконана зі штучної шкіри, що полегшує догляд за нею.

Високі з LED-лампою

Високі манікюрні підставки дуже зручні, і багато майстри часто воліють їх звичайним низьким аксесуарів. Такий атрибут дозволяє економити місце на робочому столі завдяки тому, що під ними можна розмістити лампу для сушіння нігтів. Багато підставки йдуть вже в комплекті з лампою, що істотно заощаджує і простір, і гроші майстра.

Деякі підставки можна регулювати по висоті, а лампу легко прибрати після закінчення терміну придатності і замінити на нову.

Високі зі стерилізатором

Стерильні інструменти – необхідність для виконання хорошого якісного манікюру. Стерилізація є запорукою того, що клієнт не заразитися якою-небудь інфекцією після попереднього відвідувача. Безумовно, кожен раз використовувати нові інструменти неможливо, а стерилізатор дозволяє повністю забезпечити клієнта. Стерилізатор поміщається під манікюрної підставкою і не вимагає додаткового простору.

Як вибрати

Вибір манікюрних підставок багато в чому визначається їх дизайном, якістю і ціновим діапазоном. Щоб бути впевненими в якісному атрибуті, краще купувати його в спеціалізованому магазині, де виробники відповідають за якість і мають всі необхідні сертифікати: ви позбавите себе від ризику отримати поганий продукт і викинути гроші на вітер.

В першу чергу ви звертаєте увагу на дизайн аксесуара, але навіть якщо вам дуже сподобалася підставка, і вона гармонує з вашим робочим місцем, не поспішайте її купувати. Зверніть увагу на те, з якого матеріалу виготовлена основа і ніжки. Підставка з металевими ніжками коштує трохи дорожче, але вважається найбільш довговічною. Атрибут повинен бути обов'язково обладнаний м'якою подушечкою, а краї підставки повинні бути скошені для зменшення дискомфорту клієнта під час манікюру.

Про те, як зробити швидкий і красивий манікюр, дивіться у наступному відео.