Як зняти гель-лак з нарощених нігтів?

Індустрія краси в сучасному світі просунулася, без сумніву, дуже далеко, і це стосується всіх сфер краси. Сьогодні ми поговоримо про нейл-індустрії. Майстра манікюру з легкістю наростять вам нігті будь-якої довжини і кольору, але не завжди легко позбутися від цієї, злегка зіпсованої з часом або обридлої краси. Про те, як правильно і безпечно зняти гель-лак з нарощених нігтів в домашніх умовах читайте в цій статті.

Що потрібно?

Важливу роль в процесі правильного зняття гель-лаку з нарощених нігтів грають інструменти.

Нижче ми розглянемо два способи для зняття гель-лаку з нарощених нігтів, для яких необхідний наступний інструментарій:

 • рідина для зняття лаку, ремувер;
 • ватні тампони;
 • невеликі шматочки фольги;
 • насадки для зняття покриття з нігтів;
 • апельсинові палички або «лопатка» для манікюру;
 • масло для кутикули;
 • апарат з відповідною фрезою.

Очевидно, що всі ці інструменти і рідини потрібно брати якщо і не обов'язково високого, то хоча б хорошої якості. Нерідкі випадки хімічного опіку або алергії на неякісні рідини для зняття лаку. При знятті гель-лаку з нарощених нігтів необхідно витримувати тривалий контакт з ремувером, що може посилити реакцію.

Як зняти рідиною для зняття лаку?

Таку рідину іноді називають ремувером. Зараз її можна знайти практично в будь-якому господарському магазині, не кажучи вже про фірмових інтернет-магазинах і бутіках косметики.

Інструкція, як правильно знімати штучне покриття з нігтів.

 • Процедура починається з обробки кутикули на кожному пальці кремом для захисту.
 • Далі змочити тампон рідиною для зняття лаку;
 • обернути фольгою ніготь, щільно приклавши при цьому до нього тампон;
 • робимо це з кожним пальцем;
 • залишаємо на 20 хвилин у такому стані;
 • залишки лаку знімаються за допомогою апельсинової палички.

Зараз у продажу є спеціальні насадки для зняття покриття з нігтів за технологією нагадують прищіпки. В цьому випадку можна знехтувати фольгою. Подібні «прищіпки» роблять процес набагато більш легким.

Важливо знати, що деколи 20 хвилин буває недостатньо, і потрібно витримати більше часу. Нічого страшного в цьому немає, головне – вибрати якісний ремувер.

Як зняти іншими рідинами?

Цей спосіб варто розглядати лише в тому випадку, якщо можливості купити рідину для зняття лаку не виявилося, а манікюр необхідно терміново зняти. Замінити ремувер можна спиртом або горілкою. Так як це токсичні рідини, то перед процедурою потрібно розвести водою в рівному співвідношенні. Час витримки має бути таке ж (20 хвилин), але потрібно бути готовим до того, що потрібно ще трохи часу для того, щоб повністю зняти нарощені нігті.

Як зняти апаратом?

Цей спосіб більш швидкий і дієвий. Його найчастіше вибирають як майстри-професіонали, так і дівчата, які зіткнулися з алергією на ремувер або просто з чутливою шкірою. З іншого боку, при використанні апарату без наявності особливих навичок і знань збільшується ймовірність травмування нігтя, наслідки якого можуть витекти в тривале відновлення після регулярних процедур такого роду.

Важливим фактором безпечного зняття покриття є вибір правильної фрези та акуратність роботи. Завжди потрібно відслідковувати момент коли під покриттям показується основа нігтя і постаратися припинити діяти апаратом в цій області.

При самостійному зняття потрібно особливо ретельно дотримуватися техніку безпеки. Але найкраще з цією метою звернутися до майстра.

У деяких майстрів є спеціальний манікюрний пилосос для всмоктування пилу, що виникає від роботи апаратом.

Тонкощі

В першу чергу, в жодному разі не можна віддирати гелеве покриття самостійно. Якщо ви зачепили край покриття, то його треба підрізати щипцями. При отдирании гелевого покриття є великий ризик пошкодження верхнього шару нігтьової пластини. Варто пам'ятати, що у гель-лаків буває стійке зчеплення з поверхнею, і якщо він відійшов від нігтя на кінчику, то в іншому місці він може бути міцно сцеплен. При його механічному сдирании можна позбутися і власного нігтя.

Також при знятті гелевого лаку високий ризик пошкодження матеріалу нарощеного нігтя.

Як правило, після зняття гель-лаку, навіть з нарощених нігтів, пластина пошкоджується і потребує догляду. Краще всього відмовитися від гелевого покриття і скористатися прозорим відновлює лаком для нігтів. Він додасть приємний здоровий блиск і захистить від подальших ушкоджень. Відмінно допомагають покращити та відновити стан шкіри і нігтів різні масла і ванночки з масками.

Іншим важливим моментом є регулярне використання зволожуючого крему для рук.

Період після останнього зняття гель-лаку і до його наступного нанесення повинен займати від півмісяця до місяця.

Покроковий майстер-клас з видалення гель-лаку з нарощенного нігтя в відео нижче.