Підставки для манікюру

Манікюр – творчий і копіткий процес, до того ж досить довгий. Для того, щоб клієнт залишився задоволений процесом, робоче місце повинно бути обладнано на «5 з плюсом». Одним з необхідних атрибутів на столі майстра є манікюрна підставка-стійка під руку або подушка (валик). З їх допомогою творчий процес як для клієнта, так і для виконавця стане дійсно приємним заняттям.

Плюси і мінуси

Підставка або подушка для манікюру під руку допоможе зняти напругу спини і шиї. Вона делікатно підтримає руку клієнта, і його спина автоматично набуває «правильну» форму. У той же час майстер сам повинен перебувати в комфортному положенні.

Підставка для манікюру є відмінним атрибутом для захисту шийного відділу хребта при тривалих навантаженнях. Слід зазначити, що придбати такий атрибут в даний час не складе праці.

Як правильно вибрати підставку для манікюру?

Якщо ви вирішили придбати даний аксесуар в магазині, то зверніть увагу на наступні моменти:

 1. якісно забиті всі шви;
 2. відсутні стирчать цвяхи та шурупи;
 3. заглушки повинні бути в тон матеріалу;
 4. клею не повинно бути видно;
 5. надійність конструкції: аксесуар не повинен скрипіти і хитатися, а мати стійке положення;
 6. повинні бути відсутні подряпини, плями, потертості.

Однак у такій покупці є свої мінуси: ціна підставки варіюється від 1,5 до 2,5 тисяч рублів, що досить затратно. Ще однією з поширених проблем при купівлі підставки для манікюру під руку є її неправильно підібраний розмір. У подібному випадку підставку можна зробити своїми руками. Це дасть можливість створити потрібний атрибут приємного забарвлення і відповідний розміру лампи, а також допоможе заощадити грошові кошти.

Самостійне виготовлення стійки

Отже, для виготовлення стійки (в готовому вигляді буде коштувати близько 2 тисяч рублів) під лампу (розміром 20х15х10 см) беремо наступні матеріали.

  • Дерев'яні рейки (шириною 10-15 мм, довжиною 35 см) скріплюємо між собою клеєм ПВА. У підсумку отримуємо одну «пластину» шириною 16 см, яку потім ділимо на 3 щита за допомогою лобзика. Далі зводимо одержані щити струбцинами і чекаємо, коли застигне клей.
  • Коли клей висохне, ми приступаємо до шліфування дерев'яних пластин. Торці вирівнюємо за допомогою рубанка. Отримуємо три рівних щита однакової довжини і ширини.
  • Для додання естетичного вигляду заокруглюємо кінці щитів з допомогою лобзика (допоможе трафарет з картону, який зробить кути однакового розміру).
  • Приступаємо до виготовлення стінок для підставки (їх довжина 11 см). Стінки споруджуємо з рейок (їх ширина 16 см).
  • У підсумку отримуємо п'ять деталей: нижній, верхній і основний щит (його обтянем тканиною), ліва і права стінка.
  • Приступаємо до збірки. Беремо єврошурупи (конфірманти) і просвердлюємо під них отвори за допомогою дриля. Конструюємо підставку з 4 деталей, поки без основного щита, який буде обтягуватися тканиною. Ця деталь вимагає ретельної підготовки – її потрібно вкоротити (буквально на 1 см) за допомогою лобзика.
  • Беремо основний щит і приклеюємо до нього поролон (підійде клей «Дракон»).
  • Наступним етапом буде обтяжка верхньої деталі тканиною. Використовуємо натуральну шкіру (легко мити і дезінфікувати). Шматок шкіри беремо з «запасом», для повного обхвату щита.
  • Виготовлену верхню частину прикріплюємо до загальної конструкції за допомогою саморізів.
  • На завершальному етапі покриваємо саморобну підставку для манікюру під руку лаком і даємо висохнути.

  Робимо валик: покрокове керівництво

  Ще одним аксесуаром для комфортного манікюру є подушка (валик). Її також можна придбати в спеціалізованому магазині і зробити самостійно. Процес не самий складний, але кропітка.

  1. Робимо викрійку необхідного розміру.
  2. Отримуємо основну частину прямокутної форми (краю будуть з'єднані швом) і два гуртка (бічні сторони подушки). Розміри різні: бічні елементи 13 см, ширина основної частини 28 см, довжина – 41 див.
  3. Скручуємо шматок поролону в формі валика, попередньо промазанный клеєм.
  4. Обшиваємо подушку тканиною (вона повинна піддаватися вологій обробці). В першу чергу – основну частину, далі – бічні сторони.
  5. Кольори тканини для подушки можуть бути різні, але не дратують.

  Зручна якісна підставка для манікюру під руку є відмінним помічникам для майстрів і клієнтів.

  Огляд підставки для манікюру у відео нижче.