Вертикальний градієнт на нігтях

Манікюр – важлива деталь образу кожної дівчини. Доглянуті і красиві руки – візитна картка кожної жінки, але вони не можуть виглядати красиво, якщо неакуратні нігті і запущені. У зв'язку з цим майстра нігтьового сервісу і дизайнери не перестають впроваджувати нові методи догляду та фарбування нігтів. Так, кілька років тому з'явився досить оригінальний і незвичайний спосіб дизайну – вертикальний градієнт. Він наслідує моду фарбування волосся в техніці омбре. Даний метод дозволяє комбінувати великий діапазон колірних відтінків і робити гарні кольорові переходи. Що являє собою вертикальний градієнт на нігтях? Як втілити цей дизайн самостійно у себе вдома? Які модні ідеї пропонують дизайнери, які способи оформлення існують? Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

Загальна характеристика

По своїй суті вертикальний градієнт – це спосіб фарбування нігтів, який забезпечує плавну зміну колірних відтінків справа наліво або зліва направо на нігті. Даний метод оформлення та дизайну являє собою особливу декоративну техніку, для нанесення якої можна використовувати як звичайне покриття, так і спеціальний гель-лак.

Таке колірне рішення відіграє важливу роль у подовженні нігтів, що здасться особливо актуальним тим дівчатам, які мають короткий манікюром, але мріють відростити його.

Як зробити у себе вдома?

Манікюр в техніці вертикальний градієнт пропонують практично в кожному салоні краси. Однак, доклавши трохи зусиль, можна самостійно оформити нігті таким чином. Для цього існує три методу:

 • за допомогою спонжа;
 • пензликом;
 • градієнт гель-лаком.

Останній метод зазвичай виконується в салонах краси, так як він вимагає спеціалізованого покриття і апаратури.

Якщо ви хочете зробити градієнтний манікюр в домашніх умовах, то краще придивитися до перших двох способів. Щоб зробити вертикальний градієнт на нігтях спонжем слід виконати ряд дій:

 • знежирення і очищення нігтів (це слід робити за допомогою спеціалізованих засобів, а при відсутності таких можна скористатися звичайною рідиною для зняття лаку);
 • наступним кроком на нігті необхідно нанести базу і дати їй добре висохнути;
 • далі на невеликий шматочок фольги необхідно нанести вибрані вами кольори таким чином, щоб один з них перекривав інший;
 • у тій частині, де обидва лаку з'єднуються один з одним, потрібно створити плавний перехід (це можна зробити за допомогою зубочистки або ватної палички);
 • тепер, коли зразок градієнта створений, кольору потрібно набрати на спонж, який перетворюється в якийсь трафарет;
 • отриманий трафарет потрібно міцно притулити до нігтя і потримати декілька секунд;
 • після висихання кольорового вертикального градієнта на ніготь необхідно нанести верхній захисний шар.

  Якщо ви вибрали другий спосіб і хочете створити градієнт за допомогою кисті, то вам необхідно підготувати свої нігті, а потім нанести на них тонким шаром один з обраних кольорів. Слідом за цим на половину нігтя (верхню або нижню за вашим вибором) слід нанести другий колір. Тепер потрібно за допомогою пензля створити градієнт (плавний перехід).

  Робити це потрібно швидко, поки покриття не встигли висохнути.

  Таким чином, за допомогою нескладних пристроїв і простих технік можна створити трендовий манікюр у себе вдома.

  Про те, як просто зробити вертикальний градієнт на нігтях в домашніх умовах, дивіться у відео нижче.

  Модні ідеї

  Основна мета вертикального градієнта – цікаве поєднання кольорів. В цьому плані ви можете вибирати більш яскраву, неонову або ж пастельну палітру.

  Для створення акцентів використовуйте контрастні кольори: червоний і білий, чорний і жовтий. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш спокійний стиль, то поєднуйте різні відтінки бежевого, світло-жовтого, блакитного і рожевого.

  Патріотично буде виглядати манікюр, виконаний у кольорах прапора країни, в якій ви проживаєте. Також можна створити колірну гаму, що імітує кольору вашого одягу або абсолютно протилежну їй. Таким чином, вертикальний градієнт на ваших нігтях може стати незвичайним і цікавим елементом вашого образу. Підбирайте колір, що підходять під ваш загальний стиль, а також спосіб життя.

  Цікаво і незвично виглядатимуть нігті, пофарбовані в колір ваших аксесуарів. Виконаний своїми руками градієнтний манікюр також дозволити заощадити ваші фінанси, адже в салонах краси подібне оформлення коштує досить дорого. Не бійтеся експериментувати і вдосконалювати свій образ, слідуючи незвичайним модним тенденціям.