Сонник — бачити в сні похорон. До чого сняться похорон живого, чи мертвого, померлого, знайомого, незнайомої людини, родича, чоловіка, дружини, батька, матері, дідуся, бабусі, дитину: тлумачення сну

Похорон, засмучені люди, заплакані очі, труни, вінки і траурні стрічки уві сні зовсім не означають наближення чогось жахливого.

Зміст

Як би сумно це не було, але похорон — єдино можливе завершення життя людини. Бути свідком цієї події доводилося, напевно, кожному. Важко передати словами біль втрати, яку відчувають на похоронах рідні та близькі померлого.

Тому, хто побачив похорони уві сні, теж доводиться переживати негативні емоції. Але, незважаючи на це, самі сни про похорон у більшості випадків є одними з найбільш сприятливих, і часто обіцяють сновидінню швидке вдале вирішення спірних питань, везіння і благополуччя.

Похорон у сні

До чого сняться похорон?

Новий етап в житті і обрив всіх старих обтяжливих зв'язків належить тому, хто уві сні побував на похоронах. Невпевненість, комплекси, сумніви — від усього цього сновидець позбавиться, залишивши в минулому, і почне нове щасливе життя.

В залежності від того, що саме відбувалося на похоронах, слід розшифровувати сновидіння:

 • Бачити багато плачуть людей — до швидкого радісної урочистої події.
 • Плакати самому — до роздумів, що призводить до очищення, оновлення.
 • Нести труну з небіжчиком — сновидець здійснить підлість, зрадить когось.
 • Звучання траурної музики — до наближення хвороби близької людини, який зараз знаходиться далеко, або сумна звістка.
 • Бачити попереду катафалк — до безповоротних змін, зміни чогось звичного.
 • Бачити багато людей з вінками — до складного життєвого періоду, кризі.
 • Небіжчик ожив — до весілля.
 • Нести квіти — отримати вести радісні для одних людей, і сумні — для інших.

Негативне значення має лише той сон, в якому сновидець бачив свої похорони, на яких немає скорботних і плачуть людей. Зазвичай, подібні сни попереджають про наближення ситуації, в якій доведеться відчути себе у пастці, пастці. Причиною того, що відбудеться, стане помилка, допущена сновидцем.

Зі сну похорон можуть провіщати безповоротні зміни.

До чого сняться похорони людини?

Недобрі вісті і події в житті принесе сон, де похорони проходили занадто багато і пишно. Швидше за все, довіра до сновидінню похитнеться. Вийти з честю з сумнівній ситуації не вдасться.

Якщо похорони людини в сні проходили скромно — удача посміхнеться, життя налагодиться, навіть якщо зараз вона здається безбарвною і тужливої. Ні в якому разі не можна займатися самітництву або впадати в зневіру після побаченого сну, швидше навпаки — чим швидше сновидець відчинить двері для нового щастя, тим раніше воно впорхнет в його будинок.

Важливою деталлю сну про похорон є той факт, якої саме людини ховали — живого чи мертвого. Добре, якщо сновидець звернув увагу на цю деталь.

Скромні похорони — до удачі

До чого сняться похорон живого?

Сон, де відбувалися похорони живого, може бути як добрим, так і поганим знаком для тієї людини, який опинився в нічному видінні в труні:

 • живої людини ховали в ясний сонячний день — до довгого щасливого життя
 • погода була похмурою, дощовою, похмурою — людини підстерігають хвороби і розчарування.

Для сновидця подібний сон може означати, що настав час для початку нового: зміну місця проживання, великої запланованої купівлі, початку бізнесу.

 • Якщо живий чоловік намагався встати з гробу, але йому це не вдавалося — незважаючи на спроби протистояти долі, змінити нічого не вдасться. Навпаки, якщо під час похорону живий чоловік встав з труни і втік — пручаючись негараздів і невдач, вийде змінити життя.
 • Жвербою людина уві сні був похований і засипаний землею — доведеться констатувати факт, що вищі сили мають велику владу над долею сновидця, ніж він сам.
Поховання живого — добрий і поганий сон одночасно

До чого сняться похорон вже померлого?

Якщо вночі приснилися похорон вже померлого, на яких нещодавно довелося бути присутнім наяву, шукати таємні знаки не має сенсу. Швидше за все, сильне потрясіння дало про себе знати, і підсвідомість знову «показало» картинку, яка шокувала сновидця.

Якщо ж людина померла давно, і згадували про нього не часто, а уві сні довелося бути присутнім на його похоронах, наяву найближчим часом можливі як позитивні зміни, так і негативні події — дивлячись що сновидець відчув у сні:

 • голосити на похоронах вже померлого — до неприємностей, смутку, печалі
 • не показувати емоцій — до сприятливого вирішення будь-якої ситуації.

Ділових людей похорон раніше померлого уві сні попереджають про можливість збитку, втрати грошей, провал проекту або невдалий бізнес.

Поховання померлого

До чого сняться похорон незнайомого?

Похорон незнайомого уві сні, за тлумаченням деяких сонників, обіцяють здійснення найсміливіших мрій. Навіть те, про що сновидець не смів мріяти, відбудеться в його житті за умови, що він, правильно оцінивши ситуацію, вчасно прийме складне рішення. Однак, подібні сни можуть також передбачати труднощі та розбіжності на роботі, тому розслаблятися і говорити що-небудь, не обдумавши, в колі колег найближчим часом не рекомендується.

Добре, якщо у сні довелося бути свідком похорону старця або бродяги — успіх у будь-яких починаннях найближчим часом гарантований.

Присутність на похоронах незнайомої жінки — до погіршення взаємовідносин, буде здаватися, що люди перестали розуміти.

Похорон незнайомої

До чого сняться похорон знайомого?

Бачити уві сні, як поховання надають знайомої людини, друга або подругу — до поліпшення відносин з цією людиною. Між сновидцем і самим людиною пропаде недовіру, з'явиться взаєморозуміння.

Активно приймати участь у похованні знайомого, нести його труна, вінки або квіти — цей чоловік здивує сновидця, зробить йому несподіваний подарунок.

Якщо приснилися похорон живого знайомого, з яким у сновидця давня неприязнь чи ворожнеча, сон може бути лише відображенням таємних бажань, і тому не мати таємного сенсу.

Похорон знайомого

До чого сняться похорон родича?

Якщо вірити тлумачень Єврейського сонника, то побувати на похоронах далекого родича у сні — гарний знак, що вказує на поліпшення відносин з оточуючими людьми, в той час, як побачені в нічному видінні похорон близького родича повинні стати сигналом до відступу, відмови від існуючих планів.

Гарна сонячна погода під час похорон близького родича — до одужання, позбавлення від недуги.

До чого сняться власні похорони?

 • Власні похорони в сні — гарний знак, але за умови, що на похоронах хтось плакав. Відчувати себе в труні, бачачи при цьому як би з боку все, що відбувається — на щастя в особистих відносинах. Також сон обіцяє любов, вірність і прихильність партнера.
 • Однак, якщо сновидець зазначає, що його похорон у сні минали без смутку і туги з боку оточуючих, йому слід проявити максимальну обережність в житті — умови та обставини навколо нього сплітаються таким чином, що незабаром він може виявитися в пастці, відчути почуття безвиході і повного відчаю.
 • Відчувати себе похованим заживо — потрібно терміново відмовитися від сумнівних або незаконних дій, навіть якщо вони проводяться спільно з ким-небудь. Усі відповідальність за їх результати ляже на плечі сновидця.
 • Бачити на власних похоронах своїх родичів або друзів — отримати від спілкування з ними не тільки задоволення, але і користь.

Власні похорони у сні — до довгого життя сновидця.

Опинитися на власних похоронах

До чого сняться похорон батька, мами?

Тривожними для сновидця виявляються страшні нічні видіння, в яких довелося пережити похорон власних батьків. Але, незважаючи на важкий осад, який залишається на душі після побаченого уві сні, нічого поганого не станеться ні з учасниками сюжету, ні з самим сновидцем.

Смерть і похорон матері або батька у сні — сприятливий сон. Для того, хто побачив цей сон найближчий період виявиться найбільш вдалим. Невдовзі відступить недуга самого сновидца, або когось з його близьких родичів.

У деяких випадках смерть батьків у сні є ототожненням страхів, існуючих наяву. Якщо обоє батьків сновидца або один з них хворіють, переживають непростий період в житті або знаходяться в похилому віці, то переживання з приводу їх самопочуття цілком природні. Тому в підсвідомості можуть зароджуватися страшні події, пов'язані зі смертю і похоронами батьків, а потім трансформуватися в нічні сни. Ніякої інформації подібні сновидіння не несуть. Найкращим способом позбутися від нав'язливого почуття страху і тривоги в цьому випадку є відвідування батьків, розмова з ними, з'ясування і задоволення їх потреб.

Померлі батьки іноді з'являються у снах своїх дітей, щоб попередити про наближення небезпеки або неприємності. Якщо похорон матері або батька, які вже давно померли, несподівано повторилися у сні, ймовірно в житті сновидца незабаром наступить не найкращий період.

Похорон батьків наснилися до сприятливих змін

До чого сняться похорон дідуся, бабусі?

Спостерігаючи уві сні за похоронами літніх родичів, важливо зазначити, яка була погода:

 • сонячна, тепла — у сім'ї настають чудові зміни, її членам належить процвітання
 • вітряна, дощова, похмура — наближаються неприємності.

Померли дідусь і бабуся можуть з'являтися в снах досить часто. Іноді вони попереджають про те, що сновидець має намір зробити щось недобре, і намагаються застерегти його від цього кроку, а іноді своєю появою в нічному видінні обіцяють наближення свята і веселощів. Але часто зі сну похорон раніше померлих бабусі чи дідуся означають, що прийшов час згадати добрим словом своїх родичів і побувати на їх могилах.

Похорон дідуся приснилися

До чого сняться похорон дитини?

Незважаючи на те, що сон, в якому довелося бути на похоронах своєї дитини, дуже страшний і важкий, він обіцяє мир, спокій і затишок в сім'ї і будинку сновидця. Переживши нічний кошмар, турбуватися наяву не доведеться — все буде виходити найкращим чином.

 • Бачити похорон чужого дорослого дитини — до серйозних суперечок, розбіжностей.
 • Спостерігати за похоронами чуже немовля — мріям не судилося збутися.

До чого сняться похорон чоловіка?

Для заміжньої жінки, чоловік якої живий, дуже сприятливим є сон, де їй довелося опинитися в одній могилі з чоловіком на його похороні. Таке сновидіння пророкує довге щасливе життя з чоловіком. Ніякі сили не завадять їх сімейному щастю, не порушать добрих відносин між ними.

Якщо вдові, чий чоловік нещодавно помер, знову і знову доводиться переживати похорон чоловіка в своїх снах, то шукати розшифровку бачень не має сенсу. Підсвідомість відмовляється приймати той факт, що її чоловік більше не поруч з нею, і змушує знову переглядати страшні картини з минулого.

Похорон чоловіка до чого сняться?

До чого сняться труни і похорон?

Труни, здавалося б, невід'ємні атрибути будь-яких похорону. Але в одних снах про похороні вони, чомусь, не беруть участь, а в інших — тільки наявність гробу і запам'ятовується.

Того, в чиєму сні явно був труну на похоронах, потрібно постаратися згадати його вигляд, колір, розмір та інші особливості:

 • труну був порожнім — до довголіття
 • в труні перебував небіжчик — з початком нової справи доведеться почекати, втрати неминучі
 • нести труну — отримання коштів
 • намагатися залізти в труну — до тузі
 • випадково впасти в труну — популярність сновидця завдасть йому шкоди і страждання
 • закапувати труну на похоронах — спроби забути минуле
 • розкопати труну на похоронах — розкрити таємницю, таємницю, знайти таємний шлях
 • вийти з свого гробу на похоронах — до нового життя
 • труну в кольорах — символ невдалого сімейного життя
 • бачити себе в труні на похоронах — хтось або щось буде намагатися перешкодити реалізації планів сновидця.

Циганський сонник обіцяє довге забезпечене життя всім тим, хто уві сні побачив труну на похоронах. Яким саме він був і що з ним відбувалося — не має значення.

До чого уві сні з'являються труни?

До чого сниться весілля і похорон?

Здавалося б, об'єднати разом два таких протилежних заходу, як весілля і похорон, не може навіть сама бурхлива фантазія. Однак підсвідомість людини іноді здатне недобро «пожартувати» і продемонструвати сон, в якому весілля і похорони будуть відбуватися одночасно.

Незважаючи на ті неприємні відчуття, які після себе залишив побачений сон, хвилюватися, страждати в очікуванні бід та смутку, не варто. Всі сонники світу солідарні: якщо сниться весілля і похорони, які відбуваються одночасно, то незабаром сновидець повною мірою відчує на прихильність долі.

Заміжнім жінкам нерідко сниться сон, в якому вони бачать власне весілля і похорон колишнього, що відбуваються безпосередньо на урочистій церемонії. Це сновидіння означає, що жінка готова назавжди забути і відпустити минуле, з головою зануритися в нове щасливе сімейне життя.

Якщо приснилося, що похоронна процесія завадила весіллі чи роздратувало її, наяву долею уготоване для сновидця щось несподіване, прекрасне, від чого він не зможе відмовитися, але що не входило в його плани.

Весілля і похорон разом уві сні, до чого?

Навіть якщо сон, у якому довелося бачити похорон чи навіть брати в них участь, передвіщає неприємності або хвороба, не варто засмучуватися. Життя кожної людини складається не тільки з радісних і приємних подій, і появу у неї труднощів закономірно. Проявивши терпіння і повіривши у власні сили, вдасться пережити несприятливий період і, придбавши досвід, перевернути странницу.

Відео: До чого сняться похорон?