Сонник — бачити в сні клопів. До чого сниться ловити, труїти, тиснути, вбивати клопів великих, дрібних, живих, лісових, зелених, кусають, повзуть по тілу, голові, волосся, ліжка, квартирі, стіни: тлумачення сну

Клопи у сні зазвичай віщують конфлікти, сутички, втрати, розчарування і хвороби. Але деякі тлумачі обіцяють прибуток і радість того, хто побачить у сні клопа.

Клопи, як у житті, так і в сновидіннях, заподіюють шкоду і доставляють безліч неприємних моментів людям. Не варто чекати добра того, чий сон пробралися ці паразити.

Клопи часто сняться до втрати грошей, розтрат, хвороб, клопотів та інших негараздів, і ніколи — до радісним та позитивних подій. Тому, той хто побачив уві сні одного або кілька клопів, може відразу ж готуватися до неприємностей, про причини і наслідки яких розповість вигляд, розмір, колір і дії паразитів.

Приснився клоп на теле — до чого?

Сонники різних авторів з упевненістю заявляють: клопи сняться до біди. Так, у толкователе снів Міллера йдеться про ймовірності настання фатального події в житті того, хто побачив у сні полчище клопів.

 • Великі клопи у сні атакують — замкнутий спосіб життя незабаром позначиться на сновидце, оточуючі можуть висловити своє негативне ставлення.
 • Ловити клопів — до відносин, які, в самому їх початку, здадуться сновидінню несерйозними, а сам партнер — ненадійним і не симпатичним.
 • Труїти клопів — позбуватися від заздрісників. Чим більше комах вдалося знищити, тим краще. Повна самовіддача на роботі посприяє швидкому підйому кар'єрними сходами, однак, разом з тим, стане причиною погіршення здоров'я.
 • Живі клопи, які з'явилися невідомо звідки, пророкують несподівану хворобу. Щоб впоратися з недугою, доведеться серйозно зайнятися лікуванням, не нехтуючи рекомендаціями фахівців.
 • Лісові клопи символізують переживання, пов'язані з самопочуттям близьких людей.
 • Зелені клопи уві сні обіцяють розбіжності з чиновниками наяву. Якщо не перенести візит до високопоставленої особи, то потрібно приготуватися до того, що питання вирішиться не на користь сновидця.
 • Домашні клопи — докучливі співрозмовники, пліткарі і лицеміри. Найкращим рішенням виявиться якомога швидше позбавити себе від цього суспільства.
 • Клопи у голові, у волоссі — спогади не дають спокою. Пора навчитися жити сьогоднішнім днем, залишивши минуле в минулому. Цьому посприяє постійна зайнятість: нове хобі, тренажерний зал, додаткова освіта — словом, чим менше вільного часу, тим краще.
 • Клопи повзуть по тілу — на роботі чи вдома хтось всіма силами намагається добитися уваги і розташування сновидця. Щоб швидше позбавитися від подразника, найкраще поїхати на відпочинок або піти у відпустку.
 • Клопи з кров'ю — до хвороби, втрати життєвих сил. Ймовірна зустріч з так званим енергетичним вампіром. Після спілкування з цією людиною, сновидець може відчути нездужання, втрату інтересу до всього що відбувається. Потрібно зробити все можливе, щоб захистити себе від подальших зустрічей з ним.

На думку Фрейда, клопів уві сні бачать ті люди, які бояться завести дітей. Їх страхи пояснюються відсутністю коштів навіть на власну життя, не кажучи вже про життя дитини.

Зелені клопи у сні пророкують зустріч з чиновниками.

До чого сняться клопи жінці?

Жінка, увидавшая клопа уві сні, неодмінно повинна переглянути свої відносини з партнером. Швидше за все, він обманює, намагаючись таки чином відтягнути час.

До чого сниться багато клопів?

Багато рухомих клопів пророкують переживання і страждання із-за підступів ворогів і заздрісників. Потрібно постаратися перешкодити недоброзичливцям здійснити свій підступний план, в іншому випадку удача надовго відвернеться від сновидця.

Сонник Цвєткової обіцяє швидке збагачення того, чий сон відвідало багато клопів, тому таке нічне бачення може виявитися цілком сприятливим.

Багато клопів у сні

До чого сняться клопи в ліжку?

Клопи, які уві сні добралися до ліжка, віщують погіршення відносин з партнером. Злі язики вже донесли малоприємну брехливу інформацію, яку ні в якому разі не можна приймати близько до серця.

Хтось навмисно намагатиметься заподіяти зло сновидінню. Потрібно бути готовим до цього і гідно витримати удар.

До чого сняться таргани і клопи?

Багато тарганів і клопів разом можуть снитися невпевненим у собі людям, які наяву часто сумніваються в правильності власних вчинків. Їм властиво критично ставитися до своєї зовнішності, відчувати незадоволеність від самих себе.

Клопи і таргани сняться непевним людям.

До чого сниться: тиснути, вбивати клопів?

 • Вбити одного клопа — до з'ясування відносин, повернення боргу.
 • Розчавити уві сні клопа — до нового захворювання.
 • Розчавити клопа і побачити, як з нього полилася вода — до швидко виліковної хвороби. Також у цей період висока ймовірність отримати травму в аварії.

До чого сняться клопи в квартирі?

 • Якщо клопи в квартирі повзали по білих стінах вгору, сновидінню чекає тривале лікування і часте відвідування медичних установ. Стан здоров'я нормалізується, однак до цього доведеться докласти чимало зусиль.
 • Клопи, повзли по стіні вниз, обіцяють сновидінню швидке одужання.
 • Клопи у квартирі були явно помітні на гладкій поверхні? Переживання сновидця не безпідставні, але слід переглянути власні погляди на існуючі проблеми. Справи йдуть не так вже і погано, як могло здатися на перший погляд. Побоювання надмірно перебільшені.

До чого сниться: клопи кусають?

Якщо приснилося, що клопи кусають, сімейного скандалу не уникнути. Невдоволення почало наростати вже дуже давно, і зараз настав час, коли кожен спробує висловити свою думку в різкій грубій формі.

Ситуацію посилює депресивний настрій сновидця. Пережити цей період, зберігаючи внутрішній спокій, виявиться непросто.

Якщо приснилося, що кусає клоп, можна чекати конфлікту з близькими.

Ймовірно, сни про клопа не просто так виникають в підсвідомості людини. Їх мета — донести до сновидця інформацію про те, що попереду його чекають важкі часи, хвороба або розлука, і, таким чином, хоч трохи пом'якшити майбутній удар.

Відео: До чого сняться клопи?