Сонник – померлі родичі: до чого бачити уві сні померлих батька, матір, дружину, чоловіка, бабусю, дідуся, дітей, як живих і що вони вмирають? До чого сниться уві сні обіймати, цілувати, лаятися, розмовляти, годувати, ховати, подарунок від вже померлого р

Вам приснився сон з участю померлого родича? Дізнайтеся, що він може означати.

Зміст

Сон, у якому є померлий родич, яким би близькі і дорогим він не був, найчастіше викликає двоякі, більше негативні відчуття. Того, кому він приснився, здається, що покійний хоче про щось погане попередити або, того гірше, забрати з собою. А якщо заглянути в сонник? Що там пишуть про причини явища в сновидіннях померлих батьків, дітей, бабусь і дідусів? Яку роль відіграють обставини сну?

Чому часто і постійно сняться померлі родичі?

Що таке сни, чому вони сняться, що означають – питання, на які сучасна наука ще не може дати однозначну відповідь. Сновидіння вважають відлунням життєвого досвіду людини, результатами його переживань та емоцій, ознаками і навіть якимсь вікном між світами.

ВАЖЛИВО: Втрата родича, його похорон – це страждання для членів сім'ї. Тому психологи знаходять просте пояснення снів з участю покійних – той, кому вони знятися, сильно переживає, сумує, сумує, весь час згадує померлого за життя, у момент смерті, або його похорон. Такі сновидіння можуть говорити про складному психоемоційному стані, для виведення з якого потрібен фахівець.

У тлумачів снів з цього приводу інша думка. Вони вважають, що ті, хто покинув цей світ, сняться живим не тільки з метою попередити їх про щось погане, що відбувається або може відбутися. Іноді вони приходять, щоб повідомити хорошу новину.

Сновидіння з участю померлих родичів може бути до добра.

ВІДЕО: Чому у сні сняться померлі родичі та знайомі?

До чого бачити уві сні померлих маму, тата, як живих, або вони вмирають: значення і тлумачення сну

Якщо приснилися мама або тато, які померли недавно або досить давно, з'явилися вони як живі, розмовляють з вами на якусь просторову тему або намагаються щось пояснити, це класичний приклад сну – попередження.

ВАЖЛИВО: принаймні, так трактується сон з померлими батьками в сонники Мюллера.

 1. Приснилася мама – вона намагається вберегти вас від вас же самих, ваших злих думок або нечистих намірів. Вона ніби просить вас вести себе стримано і благонадійно. Також покійна мати може приходити уві сні перед хворобою.
 2. Покійний батько, який є в сні, як живий, який розмовляє з вами, застерігає вас від конфліктів. Вам варто озирнутися навколо, замінити своїх ворогів і придивитися до їх поведінки.
Покійну маму, що з'явилася до вас у сні, ви можете спокійно прийняти за ваш внутрішній голос. Сон з її участю — це однозначно ознака.

ВАЖЛИВО: Зверніть увагу на обставини сну з участю покійних батьків.

 1. У сні ви цілуєте маму, якої вже немає поруч з вами. Цей сон означає, що вам не слід жити з каменем на душі з-за сварок, взаємних образ чи недомовок з вашою матір'ю при її життя. Будьте впевнені – він вас пробачила.
 2. Мама робить прибирання. Можливо, ви запам'ятали вашу покійну маму саме такий, господарської, яка піклується про затишок вашого сімейного гнізда. Але цей сон означає, що зараз у вас в родині непроста ситуація з чоловіком, дітьми, і виникла вона, швидше за все, з вашої вини.
 3. Мама вас лає. Сон вказує вам на вашу неправоту в якій-небудь ситуації, яку ви усвідомлюєте, але оточуючим не показуєте.
 4. Батько сперечається з вами. Швидше за все, такий сон указує на вашу внутрішню плутанину, сумніви з приводу правильності якого-небудь рішення, вже прийнятого вами, або яке вам потрібно прийняти в найближчому майбутньому. Вам потрібен хто-небудь мудрий і спокійний, щоб допомогти розібратися в собі.
 5. Батько вас обіймає. Навіть якщо ви – сильна особистість, іноді вам хочеться мати покровителя, спертися на чиє-небудь сильне плече.

ВАЖЛИВО: Якщо сон, у якому ви зустрілися з покійними батьками, не виходить у вас з голови, залишає неприємний осад, сходіть у церкву, поставте свічки, пом'янути маму й тата. Можливо, ви занадто довго про них не згадували.

Вас чекають розтрати та фінансові невдачі, якщо вам знову і знову сниться смерть померлого батька.

Дуже неприємними є сновидіння, в яких сплячий бачить момент смерті батьків, особливо, якщо вони живі. Що ж він означає?

 1. Якщо сниться смерть матері, яка дійсно померла, вас може спіткати невдача в бізнесі.
 2. Якщо сниться смерть живої матері, вас мучать докори сумління з приводу недавнього розбрату з нею. Зателефонуйте їй, вибачтесь, вам стане легше.
 3. Якщо вам сниться смерть батька, який дійсно помер, чекайте втрату грошей.
 4. Якщо вам сниться смерть батька, який насправді живий, ви здійснили який-небудь вчинок, за який вам перед ним дуже соромно.

До чого бачити уві сні померлих бабусю і дідуся, як живих, або вони вмирають?

Коли уві сні приходять померлі бабуся або дідусь, виникають двоякі почуття. З одного боку, на душі стає тепло від спілкування, відбувся нехай не наяву, з близьким, рідним, люблячою людиною. З іншого, долає смуток. Розраду можна знайти в тому, що бачити покійних пращурів уві сні – це найчастіше добрий знак.

 1. Бабуся, яка залишила цей світ нещодавно, снитися як жива до радісних змін. Вона як би призиває плисти по життєвому течією хоча б найближчим часом.
 2. Бачити покійного дідуся уві сні живим і веселим – до успіху і матеріального благополуччя.
 3. Якщо дід розмовляє з вами або дає вам щось, ви думаєте, що для вирішення якої-небудь проблеми потребуєте раді мудрої людини, але насправді вам потрібно лише налагодити внутрішній діалог із самим собою.
 4. Якщо ж вам приснилися покійні бабуся і дідусь удвох, швидше за все, в житті вас очікує подія, свідками якого ви б хотіли, щоб вони були. Наприклад, шлюб або народження дитини.
 5. А от побачити уві сні смерть або похорон бабусі – не до добра. Поставтеся уважніше до свого здоров'я.
Покійні бабуся і дідусь радісні відвідали ваша мрія? У вашому житті відбудеться значне щаслива подія.

До чого бачити уві сні померлих дружину, чоловіка, як живих, або вони вмирають?

Втрату чоловіка, з яким планувалося провести все життя разом, перенести дуже важко. Сни, в яких є покійна друга половинка, викликають мурашки по шкірі. Але і вони не завжди означають щось погане.

 1. Померлий чоловік сниться досить рідко, у сні мовчить? Таке знамення приходить лише до зміни погоди.
 2. Якщо покійні чоловік або дружина сняться часто, але є лише мовчазними другорядними персонажами сну, знайте, що вони за вами стежать. Можливо, ви відчуваєте їхню незриму присутність і в житті.
 3. Буває, присниться, що померлий чоловік або дружина воскресають. Це хороший сон, він віщує добробут.
 4. Якщо уві сні ви розшукуєте покійного чоловіка, телефонуйте йому або їй, ви все ще переживаєте гіркоту втрати. Вам потрібно відпустити покійного, спробувати почати жити новим життям.

ВАЖЛИВО: Сон, у якому ви займалися сексом з померлим чоловіком або дружиною, навряд чи комусь розкажеш. Він означає, що після втрати половики ви не відчуваєте себе цілісним, вам не вистачає ласки і тепла.

Коли вмирають чоловік або дружина, особливо, в перші 40 днів, вам може снитися сцена їх смерті. Такі сни важко трактувати. Вони в більшості своїй є наслідком вашої підсвідомості.
А ось сновидіння, в якому чоловік або дружина, які живі, раптово помирають, означають швидке розставання або, як мінімум, серйозний конфлікт.

До чого бачити уві сні померлих дітей, як живих, або вони вмирають?

Втрата дитини – страшна трагедія для батьків. Природно, він, як живий, або вмираючий, в труні, буде дуже довго їм снитися. Важко трактувати такі сни, абстрагуючись від неймовірно хворобливого стану психіки батьків.

Сни з померлим чужою дитиною не приймайте близько до серця. Нічого поганого вони в собі не несуть.

До чого сниться уві сні обіймати, цілувати померлого родича?

Сон, у якому ви обіймалися з померлим родичем, дає трактування сонник Ванги. Він провіщає зміни. Чи будуть вони до кращого або до гіршого, не знає ніхто.

До чого сниться уві сні розмовляти з померлим родичем?

Якщо покійний родич розмовляє з вами у вашому сні, постарайтеся прислухатися до кожного його слова, вловити інтонацію і міміку. Він або хоче піднести вам якусь новину, або застерігає вас від чогось.

До чого сниться уві сні лаятися з померлим родичем?

Якщо ви лаєтеся з ким-то уві сні, це означає, що в житті ви зараз перебуваєте в стані серйозного конфлікту. А якщо хтось ще й ваш покійний родич, в цій конфліктній ситуації ви абсолютно не праві, і її розв'язання не обіцяє вам нічим хорошим.

Уві сні під час сварки ви довели вашого померлого родича до сліз? Будьте пильні, потурбуйтесь, можливо, з вами в найближчому майбутньому станеться біда.

До чого сниться уві сні годувати померлого родича?

До достатку і благополуччя сниться сон, у якому ви годуєте вашого родича, який помер.

До чого сниться уві сні воскресіння померлого родича?

Коли сниться, що родич, який залишив цей світ, воскресає, чекайте, що незабаром серйозна проблема, мучив вас довгий час, вирішиться на вашу користь.

До чого сниться уві сні подарунок від вже померлого родича, що він дає речі і гроші?

Подарунки, речі, гроші від небіжчика уві сні – це збиток для вашої енергетики і, можливо, для здоров'я. Краще сходіть до лікаря і здайте аналізи для профілактики.

Подарунок від померлого родича у сні — збиток в реальному житті.

До чого сниться злий померлий родич?

Коли в сновидінні до вас приходить померлий родич, і ви відчуваєте його злобу, ви повинні задуматися, чи не зробили ви вчинок, який би його розчарував. Адже почуття завжди означають почуття. Щоб похмурий сон не повторювався, спробуйте виправити свою помилку, сходіть у церкву, пом'яніть покійного родича.

До чого сниться усміхнений померлий родич?

І, навпаки, вам може з'явитися покійний родич задоволеним і усміхненим, якщо нещодавно ви здійснили вчинок, який змусив би його пишатися вами. Ви можете бути задоволені собою.

Також усміхнений померлий родич може приснитися як передвістя якоїсь радісної події.

До чого сняться уві сні похорон, труну, смерть, поминки, могила померлого родича?

Повторно переживати смерть, похорон родича навіть уві сні дуже важко. Психоаналітики кажуть про те, що такими снами людина справляється зі стресом, намагається звикнути з думкою, що близької людини більше немає поруч.
Якщо ж сняться могила померлого родича, ви давно його не поминали. Зробіть це — відвідайте його на кладовищі, замовте панахиду в церкві, запаліть поминальну свічку вдома.

До чого сняться всі померлі родичі відразу?

Відразу кілька покійних родичів, що є в сні одночасно, це поганий знак. Вони попереджають вас про проблеми зі здоров'ям, невдачах в сім'ї та бізнесі, підступність ворогів.
Раніше вважалося, що такий сон сниться до швидкої смерті самого сновидца.

До чого сняться померлі родичі вагітної?

Вагітна жінка дуже вразлива, і сновидіння, в якому у неї відбувався контакт з померлим родичем, може її не на жарт налякати. Насправді, він не обіцяє нічого поганого: так втілюються її страхи та хвилювання за здоров'я малюка і швидкі пологи.

Сни з померлими родичами, які сняться вагітної, неприємні, але про них не варто переживати.

Що зробити, щоб не снилися померлі родичі?

З точки ренію Православної Церкви, сняться померлі родичі з метою більш старанно молитися за упокій їх душ. Якщо такі сни неприємні або страхітливі, слід:

 • пом'янути покійного будинку
 • замовити йому панахиду в церкві
 • поставити йому свічку за упокій
 • дати милостиню
 • роздати цукерки та печиво «за Царство Небесне»

ВАЖЛИВО: Нав'язливі сни за участю покійних родичів – це привід звернутися за допомогою до психолога.

Щоб померлий родич не снився вам, поставте йому свічку за упокій.