Сонник — воші: до чого сняться уві сні воші у себе в голові у волоссі, на іншій людині і на голові у дитини? До чого сняться білі, дрібні, великі, мертві, білизняні і лобкові воші?

Сон, у якому на волоссі, тілі або одязі присутні воші, може пророкувати несподіваний прибуток або удачу. Однак, щоб бути впевненим у сприятливому значенні такого сну, доведеться згадати всі його деталі.

Зміст

Сон, у якому ви побачили волосся заселені паразитами, напевно залишив після себе неприємні почуття. Більшість сонників трактують подібні нічні бачення досить сприятливо, віщуючи швидке збагачення, благополуччя та вигідні угоди. Пригадавши деталі побаченого уві сні, ви дізнаєтеся, в якій саме сфері на вас чекає успіх.

Однак деякі сонники мають менш оптимістичні пояснення снів.

Сняться воші до приємних несподіванок

До чого сняться воші у себе в голові у волоссі?

Побачити вошей у своїх волоссі у сні – до збільшення добробуту, зміні роботи, закінчення боргового зобов'язання, благополучного вирішення юридичних справ, оформлення документів, вступу до спадщини, великого придбання.

Однак таке трактування сну не відображає подій майбутнього тих людей, які щось приховують, намагаються обдурити оточуючих або нажитися за чужий рахунок. Їм побачені уві сні воші пророкують провал в їх нечесних справах.

Воші у сні – поганий знак для тих, хто зібрався в далеку дорогу або задумав серйозна справа.

Якщо сновидець має проблеми зі здоров'ям, сон пророкує йому швидке відвідування лікаря і медичні процедури.

Воші у себе в голові у волоссі можуть снитися до великого придбання

До чого сниться багато вошей?

Якщо уві сні ви побачили багато вошей, в житті вас чекають клопоти і рутинна нагальна робота. Приготуйтеся до періоду активності і наберіться терпіння. Головне – ваша діяльність увінчається успіхом і в остаточному підсумку призведе до збільшення добробуту.

Велика кількість вошей у сні – великі доходи в житті.

Якщо ви намагалися позбутися вошей у сні, значить, в житті ви намагаєтеся втекти від проблем. Зверніть увагу на свій фізичний та душевний стан. Якщо ви сильно втомилися від рутини, краще всього зараз відправитися у відпустку.

Багато вошей сниться до великих доходів

До чого сняться білі воші?

Постарайтеся пригадати, якого кольору були воші уві сні. Білі воші – це своєрідний сигнал, заклик до дії. Ви досить чекали, тепер можете сміливо починати здійснювати задумане.

До чого сняться білизняні воші?

Сучасний сонник обіцяє наступ благополучного періоду тим, хто уві сні побачив білизняних вошей. Однак тут важливі деталі. Якщо білизняна воша повзала по одязі або будь-якої тканини – вас чекає матеріальна винагорода, прибуток, удача. Чим більше комах ви побачили, тим більше буде прибуток. Але якщо воша з одягу чи ліжка перебралася на голе тіло або волосся сплячого – можливі проблеми зі здоров'ям.

Інший сонник, навпаки, пророкує людині, який побачив у сні білизняних вошей, сварки, хвороби і збитки.

Білизняні сняться воші до настання сприятливого періоду в житті

До чого сняться лобкові воші?

Багато сонники одноголосно стверджують: лобкові воші у сні – поганий знак. Вірогідні приховані проблеми зі здоров'ям, збитки, втрата гідності, незручні ситуації, розбіжності, непорозуміння з партнером.

Тільки сонник 21 століття обіцяє несподіване багатство того, хто побачив у сні «інтимну воша».

До чого сняться маленькі дрібні воші?

Дрібні воші зазвичай сняться тим, хто прагне забезпечити собі і своїм близьким гідний спосіб життя. Якщо ви побачили такий сон, можете бути впевнені: ваші доходи будуть продовжувати зростати, а добробут сім'ї буде і надалі зростати.

Дрібна воша у сні — до збільшення доходу

До чого сняться великі, великі воші?

Безліч великих вошей у сні несподівано атакували ваші волосся? Незважаючи на всі неприємні відчуття, які довелося вам пережити, можете порадіти – в життя прибуток, виграш або інший дохід незабаром звалиться на голову». Чим сильніше був страх і огиду уві сні, тим більше радості і приємного подиву вам належить випробувати.

Одна або кілька величезних вошей у сні – виконання заповітної мрії наяву.

Великі, великі сняться воші до виконання заповітних бажань

До чого сняться воші на іншій людині?

Якщо уві сні ви побачили, як воші паразитують на волоссі або тілі близької вам дорослої людини – у нього можуть настати тяжкі часи або з'являться проблеми зі здоров'ям. Особисто вам цей сон нічого крім переживань за родича або друга не обіцяє.

Якщо воші сидять у волоссі незнайомця, і ви з огидою спостерігаєте за ними, не намагаючись їх прибрати або знищити – у найближчому майбутньому в вашому житті з'явиться заступник або помічник.

До чого сняться воші на голові у волоссі у дитини?

Такі сни часто сняться дбайливим батькам. Означають вони лише те, що опіка над дитиною стала для вас сенсом життя, але вже перейшла допустимі межі. Дайте більше волі вашим дітям, інакше скандалів і сімейних розбирань не минути.

Якщо ви вбиваєте, тисніть вошей на волоссі своєї дитини – незабаром ви допустите серйозну помилку у його вихованні.

Вошей на голові у волоссі у дитини часто сняться дбайливим батькам

До чого сниться тиснути, вбивати вошей у сні?

Тиснути і вбивати уві сні своїх вошей – до визволення, відновлення, нових проектів, несподіваним извещениям, отриманим поштою.

Якщо уві сні ви тиснули вошей, які знаходилися на іншій людині – у житті ви взвалите на себе чужі проблеми, які вам буде складно вирішити.

До чого сняться воші з блохами та клопами?

Швидше за все, до людини, якій наснився одночасно воші, клопи і блохи, незабаром нагрянуть гості. Причому це будуть малоприємні люди, які своєю появою виб'ють з колії сновидця.

Якщо вам приснилося подібне нашестя паразитів, побережіть свої нерви і здоров'я найближчим часом. Клопоту вам уникнути не вдасться, спробуйте хоча б не брати близько до серця все, що відбувається.

Найближчим часом вам не буде вистачати грошей на необхідне, будьте економніше.

Воші, клопи і блохи сняться до неприємних зустрічей

До чого сниться вичісувати вошей з голови?

Хороший сон, який говорить про ваше бажання змінитися. Незабаром ви зможете подивитися на оточуючих без злоби, змінити своє відношення до них. Та й самому собі ви зможете пробачити недосконалість, нарешті прийняти і полюбити себе таким, який ви є.

До чого сняться мертві воші?

Мертві, роздавлені воші в сні – знак хвороби, бідності, жалю і невдачі.

Якщо ви побачили в сні, як мертві воші оживають і тікають — в житті вам належить пережити складну неоднозначну ситуацію, яка вирішиться не на вашу користь і зашкодить репутації.

Мертві сняться воші до хвороби та бідності

До чого сниться повна голова вошей?

Якщо уві сні ви бачите багато вошей, які заселили голову, не залишивши на ній порожнього місця, в житті вам дуже пощастить. Це везіння буде невипадковим, ви заслужили його своїми діями.

Чим крупніше воші, тим більше значення має ваша удача для вас. Постарайтеся правильно скористатися своїм новим становищем. У вас з'явиться реальний шанс змінити своє життя на краще.

До чого сняться воші вагітним?

Вагітним жінкам не варто шукати якийсь особливий таємний зміст снів про воші. Дамам у «цікавому положенні», також як іншим людям, паразити з сну обіцяють збагачення, отримання прибутку, виграшу, подарунків.

Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, або ваша вагітність протікає не так гладко, як хотілося б, на всякий випадок покажіться лікареві.

Вагітним сняться воші до подарунків і прибутку

Ось такі несподівані зміни можуть чекати тих, хто побачив у сні паразитують на волоссі людини вошей. Нехай всі ваші хороші сни здійсняться, а погані – назавжди залишаться лише випадковою нічого не означає грою підсвідомості.

Відео: До чого сняться воші?