В які дні сняться віщі сни? Чи збуваються сни з четверга на п'ятницю, що наснилися днем, в обід? Коли сняться віщі сни: огляд по дням тижня, церковних свят і знаменних дат. Що робити, щоб сон не збувся?

Огляд днів тижня і церковних свят, коли сняться віщі сни.

Сни асоціюються з величезною кількістю повір'їв, а також народних прикмет. Справа в тому, що з ними пов'язано безліч цікавих подій. Багато вважають, що таким чином підсвідомість людини, а також потойбічний світ, намагаються про щось попередити. У цій статті ми розповімо, коли ж сняться віщі сни, і що варто робити, щоб сон збувся, чи ні.

Коли і сняться віщі сни збуваються: дні тижня, місяці

Віщі сни по днях тижня:

 • Вважається, що віщі сни сняться з четверга на п'ятницю. Справа в тому що в старовину п'ятниця вважалася особливим днем. Саме в цей день розіп'яли Христа, тому до таких снів необхідно ставитися з обережністю. Вважається, що вони збуваються протягом 3 років
 • Пророчі сни бувають у ніч з п'ятниці на суботу. Сонологи вважають, що вони можуть розповісти про долю рідних і близьких
 • Сон з суботи на неділю збувається вже протягом доби

У таблиці нижче дивіться інші дати віщих снів по днях місяця і тижня.

Сни по днях місяця і тижня

Коли сняться віщі сни: церковні свята і знаменні дати

Огляд:

 • Але крім п'ятниці віщі сни можуть снитися напередодні великих божих і церковних свят.
 • Особливо уважно варто ставитися до снів, які ви бачите з 7 по 19 січня. Справа в тому, що ця дата є особливою. 7 січня-Христос народився, а 19 його хрестили.
 • Тому всі ці кілька днів нечиста сила гуляє й тішиться, бо Христос поки ще не хрещений. Саме в цей період можуть снитися віщі сни. Особливо це стосується тих снів, які сняться рано вранці.
 • Також не варто гадати і просити, щоб снилися віщі сни, бо нечиста сила допомагає вам побачити, що очікує в майбутньому. Але може брати за це певну плату. Тому, якщо ви не хочете якихось нещасних подій, намагайтеся відмовитися від такої затії.
 • Також віщі сни сняться 3 числа кожного місяця. Це особливе число, яке має зв'язок з потойбічним світом.
 • Саме тоді добрі духи допомагають людям і вказують, на що варто звернути увагу, як поводитися у певних ситуаціях. Крім віщих, існують тілесні або порожні сни, які пов'язані з великою кількістю переживань, а також емоцій.
 • Якщо ви постійно зациклені або сконцентровані на якогось завдання або робочої ідеї, звичайно, незабаром це вам присниться. У деяких випадках підсвідомість сама підказує вам рішення задачі, і як вчинити у певній, конкретній ситуації. Не відмахуйтеся від таких снів, і постарайтеся їх розшифрувати, розгадати, яким же чином поступити.
У царстві Морфея

Що робити, щоб сон не збувся?

Якщо все ж вам приснився сон з четверга на п'ятницю і він не дуже хороший, ви переживаєте, що подібні сни можуть збутися, поступите таким чином. Розкажіть про нього як можна більшій кількості людей.

Способи скасувати сон:

 • Прокиньтеся, подивіться у вікно, скажіть «Куди ніч, туди і сон». Поплюйте 3 рази через ліве плече. Це допоможе вам знизити ймовірність того, що сон збудеться.
 • Якщо вам приснився віщий сон, ви хочете щоб він збувся, в такому випадку радимо три дні про нього нічого не розповідати і не говорити, вести звичайний спосіб життя.
 • Можна виготовити пастку для снів, вони також продаються в китайських магазинах. Але рекомендовано виготовити самостійно, бо подібні вироби містять вашу енергію. При цьому саморобні ловці снів підсвідомо працюють краще. Такий ловець снів вловлює хороші сни, допомагає збуватися і навпаки, проганяє погані.
 • Також після пробудження, потрібно буде сказати під час перекуру: «Куди дим, туди і сон»
 • Крім того, можна відкрити двері, висунути з неї ліву ногу і сказати: «Йди сон разом з моєю ногою».
 • Існує ще кілька варіантів, які допоможуть вам згладити дію поганих снів, побачені уві сні не тільки на п'ятницю. Можете просто розповісти про свій сон великій кількості людей. Причому це треба зробити до 12:00 дня.
Віщі сни

Чи збуваються сни, які сняться днем, в обід?

Взагалі не всі сни є віщими. Ті сновидіння, які з'являються за межами свідомості, у фазі глибокого сну, можуть вважатися віщими. Ті, які можуть наснитися під час сну в обід і ввечері, або протягом дня, віщими не вважаються. Тому найчастіше вони поверхневі і душа не покидає тіло, згідно з деякими джерелами. Тому до таких сновидінь можна ставитися легковажно, не приймати за чисту монету. Найчастіше свідомість сама малює те, що йому хочеться, в зв'язку з переживаннями, які ви випробували перед тим, як лягти спати.

Не варто до всього, що відбувається в царстві Морфея, ставиться серйозно. Сни не завжди збуваються і сісти способи уникнути цього.

ВІДЕО: Коли сняться віщі сни?