Як писати лист другу, подрузі англійською мовою: зразок готового листа. Як почати і закінчити лист англійською мовою другу, подрузі: шаблони, правила написання

Стаття пропонує вам кліше і шаблони фраз, які допоможуть вам написати лист англійською.

Як почати лист англійською мовою другу, подрузі: правила

У сучасному світі мало хто не знає англійську мову, адже він є інтернаціональним і обов'язковим до вивчення в школах, технікумах і університетах. Англійська нагоді кожному під час подорожі, у професійній діяльності і у випадках спілкування з іноземцями.

ВАЖЛИВО: Соціальні мережі поглинули весь світ і вже нікого не дивує лист, що прийшов з іншого кінця світу». Завести розмову з людиною і правильно написати лист вам допоможуть поради, запропоновані в даній статті. Тут ви знайдете приклади вступних і загальних фраз, вітання та прощання.

Почати лист буває дуже складно. Важливо підібрати гарні слова, щоб зацікавити свого співрозмовника і розташувати його до себе. Не важливо, до кого ви звертаєтеся, подрузі, другу, симпатичного хлопця чи дівчину, далекому родичу, головне – знати загальноприйняті звернення, які як універсальне кліше, підійдуть для будь-якого листа.

Як і будь-який лист, лист англійською повинно мати три основних частини:

  • Привітання вступ
  • Основна (головна) частина
  • Заключна частина, прощання
Як почати?
Як продовжити?
Як закінчити?

Фрази для листа другу, подрузі англійською мовою: список з перекладом

Не важливо, яка буде суть вашого листа, чи це лист-зізнання, вітання, прощання або запрошення. Вам слід наповнити його загальними фразами, які дозволять чітко викласти всі думки і слова. Скористайтеся усталеними кліше, запропонованими в даній статті.

Для ділового листа
Зручні кліше
Прості фрази

Як закінчити лист англійською мовою другу, подрузі: правила

Закінчувати лист так само слід красиво, користуючись прощальними фразами. Слід подякувати свого співрозмовника за надісланий лист або написати про те, що ви з нетерпінням чекаєте від нього відповіді.

Для завершення листа

Як правильно оформляти лист другу, подрузі англійською мовою: шаблон готового листа

Написати правильно і красиво лист вам допоможуть вже готові приклади, де ви зможете простежити використання всіх вступних фраз і за цим прикладом використовувати свої.

Приклади готових листів:

Приклад № 1
Приклад № 2
Приклад № 3

Як буде «З повагою» англійською в листі другу, подрузі?

Приклад № 1
Приклад № 2

Приклад листа другу, подрузі на англійській мові з перекладом

Скористайтеся прикладами листів англійською мовою, які представлені тільки з перекладами. Так ви зможете орієнтуватися на вступні кліше і точно знати їх значення.

Лист № 1
Лист № 2
Лист № 3

Відео: «Як писати лист англійською?»