Як буде по-англійськи – ЯК У ТЕБЕ СПРАВИ, Як справи, Що нового? 10 варіантів англійської фрази — Як справи. Сучасні фрази — Привіт, як справи англійською мовою: як перекладається, як пишеться? Варіанти відповіді по-англійськи на питання ЯК Д

Не знаєте, як запитати «Як справи» англійською? Стаття розповість вам про найбільш простих і популярних способів завести розмову з англомовним співрозмовником.

10 варіантів англійської фрази – «Як справи?»

Кожному відомо, що англійська – мова інтернаціональний і його обов'язково для кожної людини. Саме тому її включають в шкільну програму з молодших класів, пропонують вивчати додатково з допомогою приватних уроків, щодня виробляють на світ десятки розвиваючих англомовних програм, ігор і відео.

У наш час цей іноземну мову вивчають не тільки діти, але і дорослі, так як його знання потрібно в багатьох професіях (навіть технічних). Він необхідний і для того, людина могла налагодити спілкування в інших країнах. Погодьтеся, вивчити одну мову набагато простіше, ніж всі діалекти світу.

Починаючи спілкування з іноземцем, найпростіше, що ви можете у нього запитати – це поцікавитися тим, як йдуть його справи. Це самий простий знак уваги і ввічливості, спосіб почати невимушену бесіду і показати свою зацікавленість.

ВАЖЛИВО: Існує кілька способів запитати «як справи?» і у кожної варіації свій сенс. Головне – запам'ятати особливості вимови і користуватися не однією завченою фразою, а хоча б кількома. Вивчити англійські фрази не складно. Для цього користуйтеся запропонованої нижче таблицею, в якій так само написано провальне вимову слів зі звуків.

10 варіантів

Сучасні фрази – «Привіт, як справи?» «Як поживаєш?», «Що нового?» англійською мовою: як перекладається, як пишеться?

Продовжити розмову з людиною, що спілкується англійською мовою, можна з допомогою «коронних» загальних фраз. Намагайтеся завчити кілька варіантів, щоб користуватися різними. У статті вам пропонують докладний переказ і вимова фраз.

Варіанти:

Варіанти питань, щоб поцікавитися «як справи?» англійською
Привітання, питання про те, як справи у співрозмовника і прощення: фрази

Щоб завести приємну і гарну бесіду на англійській мові вам слід знати не тільки про те, як запитати у співрозмовника про його справи і самопочуття, але і знати варіанти відповідей на такі ж запитання для вас. Запам'ятати їх не складно і одними ж фразами можна відповідати на різні питання.

Питання «як справи?» англійською та відповіді на них: варіанти

Відео: «Вчимося по англійськи задавати питання — як справи?»