Лист, топік на тему: як я провів літо і як я планую провести літо на англійській мові – приклад з перекладом на російську мову. Топік на тему — відпочинок влітку біля моря англійською мовою з перекладом на російську мову: приклад

Стаття пропонує вам розмовні топіки англійською на тему «Літні канікули».

Лист, топік на тему: як я провів літо, літні канікули англійською мовою – приклад з перекладом

Топік (від слова «top» — «тема») це тематичний розповідь, присвячений певним подіям. Відрізняються топіки не великим обсягом і змістовністю. Це твір призначене більшою мірою не для того, щоб бути написаним, але прочитаним чи розказаним. Кожен розділ у вивченні англійської має свій окремий топік, наприклад: «Мої зимові канікули», «Весняні свята» або «Я пішов у школу».

Один з найпопулярніших топіків присвячений літнього сезону. У перші дні вересневої школи вчителі просять дітей розповісти про те, як пройшов їх літо і канікули. Тим самим учні не тільки «освіжають» знання вокабуляру (свого словника), але і згадують граматику, тренують вимова деяких слів.

ВАЖЛИВО: Ви отримаєте вищий бал за складений топік тільки тоді, коли будете чітко розуміти кожне сказане вголос слово. Для цього детально переведіть свій твір, а при написанні користуйтеся вже готовими кліше й прикладами.

З чого повинен складатися топік:

  • Вступна частина (розповісти 1-2 пропозиціями про себе: як звати, де вчишся і який закінчив клас).
  • Основна частина (розповісти про свої пригоди, перерахувавши лише найяскравіші події).
  • Заключна частина (розповісти про те, за що ви любите літо і які плани маєте на майбутній рік).

Приклади «англійських топіків»:

Топік № 1
Топік № 2
Топік № 3
Топік № 4

Топік на тему — відпочинок влітку біля моря англійською мовою з перекладом на російську мову: приклад

Якщо ви будете знати переклад топіка, ви зможете впевнено вимовляти кожне англійське слово. Якщо не пишіть топік самостійно, скористайтеся вже готовими розповідями, які пропонує вам стаття вже з перекладами.

Топіки з перекладами:

Тема «Мої канікули були чудовими»
Переклад теми
Тема і переклад «Люблю літні канікули»
Тема «Моє літо в таборі»
Переклад

Як я планую провести літо на англійській мові – приклад з перекладом на російську мову

Стаття пропонує топіки, які можна використовувати на уроках англійської мови в кінці навчального року «Як я планую провести літо». В темі вам потрібно буде розповісти про свої плани на канікули.

Топіки:

Топік № 1
Переклад
Топік № 2
Переклад