Приведи в порядок свою планету: що робити, щоб планета була чиста? Які повинні бути дії людей, щоб планета стала чистішою?

З цього матеріалу ви дізнаєтеся які дії слід зробити, щоб очистити нашу планету.

На жаль, люди і їх життя влаштовані таким чином, що більш важливими для них є побутові проблеми, а не проблеми глобальні. В цьому випадку під глобальними проблемами маються на увазі проблеми, які стосуються нашого життя на планеті Земля і руйнівної діяльності людини.

Що робити, щоб привести в порядок свою планету?

Багато хто з нас замислюється про чистоту планети, води, повітря, всього навколишнього середовища? Напевно, немає, і це однозначно погано, адже з кожним роком наша планета потерпає все більше, а разом з тим, нам під силу все змінити. Для цього всього лише потрібно поглянути на нашу планету, наш спільний дім, з іншого боку, згадати, що тут будуть жити наші нащадки і подумати про те, якою буде їх життя, якщо ми не припинимо знищувати Землю.

Погодьтеся, адже в своєму будинку набагато приємніше жити тоді, коли в ньому прибрано, чисто і відповідно комфортно. Так само за аналогією нам буде набагато краще жити на чистій планеті, де все буде в достатку.

Забруднення

Одна людина не в змозі привести цілу планету в порядок, однак, всі разом ми точно зможемо це зробити, і починати наводити такий порядок потрібно з елементарного – припинити згубно впливати на Землю.

  • Почніть викидати сміття в урни.
  • Прибирати за собою після прогулянок у лісі і пікніків.
  • Обережно поводьтеся з вогнем, щоб не спалити дорогоцінний ліс.
  • Не викидайте тварин і рослини.
  • Влаштовуйте і відвідуйте різні суботники і налаштовуйте на таку ж діяльність своїх рідних і близьких.
Важливо не смітити

Починати які-небудь зміни в навколишньому середовищі потрібно з себе, подаючи таким чином хороший і правильний приклад всім іншим.

Жити на чистій планеті, з чистим повітрям, водою і квітами замість сміття набагато приємніше, тому давайте думати про наслідки своєї діяльності вже зараз.

Відео: Захисти планету — як очистити планету?