Невідома планета зближується з Землею: страшне відкриття, короткий опис, фото, відгуки астрономів

У даній статті ми розглянемо, яка планета почала зближення з Землею. А також дізнаємося деякі цікаві факти від знань найдавнішої цивілізації.

Всім добре відомо, що наша планета Земля — це не єдине небесне тіло в космічному просторі. Існують інші планети і далекі сонячні системи, інформації про яких мало або зовсім немає. І ось такий загадковий об'єкт з недавніх пір астрономам вдалося зафіксувати. Ця планета поки невідома, але вона почала зближення з Землею. Що являє собою це космічне тіло і несе воно загрози життю на нашій планеті, дізнаємося в даному матеріалі. Адже дискусії з цього приводу не припиняються.

Невідома планета почала зближення з Землею: моторошна знахідка чилійського астронома і зняті фотографії

Знахідка чилійського астронома Роберто Антызана потрясла весь вчений світ. Публікація на офіційній сторінці в Facebook розповідає про те, що йому вдалося виявити щось загадкове.

 • Об'єкт був сфотографований з допомогою потужних телескопів. І він виявився планетою, яка попрямувала до нас з вами в гості, а точніше, в бік планети Земля.
 • Передбачувані розміри небесного тіла порівнянні з розмірами планети Марс, радіус якої 3390 кілометрів. Рух планети, яку вже встигли охрестити ім'ям Нібіру, в честь планети з давніх пророцтв Шумерів, відбувається не по певній орбіті.
 • Назвати тіло кометою чи астероїдом не вийде, оскільки у нього правильна куляста форма, що більше нагадує форму планет. Тобто, якими ми їх уявляємо і звикли бачити на фото або картинках.
 • Крім того, суперечки йдуть і з приводу незвичайного V-образного хмари або шлейфу, який супроводжує планету ззаду. Структура цього шлейфу ще невідома. Але, якщо він схожий за складом на хвіст комети, то там можуть виявитися каміння, лід і частини космічного пилу.
 • Достовірно передбачити траєкторію руху знахідки також неможливо, але небезпека того, що вона пролетить близько чи зіткнеться із Землею, цілком реальна. Роберто Антызана поділився всієї зібраної інформацією з вченими авторитетної лабораторії NASA, але поки офіційної реакції американського агентства не послідувало.
Ось що вдалося зняти чилійському астроному
У об'єкта чітко видно шлейф
А ось збільшена версія більше схожа на розмиту пляму
Фантазія може вимальовувати різні об'єкти

Невідома планета Нібіру зближується з Землею: стародавні пророцтва і короткий опис

Шумери – це населення давньої цивілізації Месопотамія. Вони залишили нам багато загадкових передбачень і міфів, про правдивість яких суперечки тривають досі.

 • Один з них — міф і трактування про планету Нібіру, яку вони малювали у вигляді кулі з крилами. Знімки планети, яку знайшов Роберто Антызана, мають багато загального з цими малюнками.
 • Деякі вчені і дослідники міфів стверджують, що йдеться про планету Юпітер. Але цю планету не супроводжує шлейф V-образного типу, який на стародавньому зображенні виглядає як крила.
 • Шумери були відомими знавцями космічного простору, вже в ті часи вони казали про існування якоїсь планети Х, яку називали Нібіру. Місце розташування небесного тіла, за їх теорією, за Плутоном, що на даний момент позбавлений звання планета.
 • Раз в 3600 років Нібіру з'являється в нашій сонячній системі, і, якщо вірити розрахункам, пора б їй вже прилетіти. І, можливо, Антызана зробив знімки саме цієї міфічної планети.
 • Дуже цікаво, що, на думку древніх шумерів, загадкова Нібіру не мертва планета. Легенда розповідає, що живе там якась цивілізація ануннаки. Переклад її буквально звучить, як «зійшли з небес».
 • Мешканці планети живуть довго за кілька століть (приблизно 350 земних років), а зростання їх може доходити до 4 м. На основі цього, шумери мали своє уявлення про походження людини на Землі.
 • Коли Нібіру більше 440 тис. років тому впритул підійшла до Землі, то на планету в своїх космічних кораблях-капсулах висадилися ануннаки. Прибули вони в пошуках золота та інших корисних копалин.
Їх знання про космос навіть зараз трохи вражають
 • До речі, потрібно це їм було, щоб дорогоцінний метал врятував забруднену атмосферу на планеті. Адже золотий порошок вони розпилювали в озоновому шарі, що захищав планету від світла та тепла.
 • В районі Шумеру був побудований найдавніше місто під назвою Еріду, але золото вдалося знайти тільки біля Мадагаскару. Командував робочими капітан прибульців по імені Енкі і його молодший брат, якого звали Енліля. Щоб уникнути бунту серед своїх робітників і надати їм якусь допомогу, вченими прибульців був виведений новий вигляд слуг.
 • За основу були взяті гени жилих на планеті Земля приматів. Так, на думку шумерів, вже 300 тис. років тому з'явилися перші люди на планеті. Ануннаки хотіли знищити свій експеримент, але Енкі врятував кількох представників, давши їм право на життя.
 • Шумери так само вважали, що інопланетяни бачать все, що діється на Землі. Використовуючи для цього певний очей, який розташований дуже високо. А також вони наділені неймовірною силою і мають наймогутніша зброя — якийсь червоний промінь. Все це, звичайно, більше схоже на казки або небилиці, але знання про космос і планети, які мала ця стародавня цивілізація, вражають точністю сучасних вчених і астрономів.
Відомо тільки, що Нирибу має схожі розміри з Марсом

Які наслідки можна очікувати від невідомої планети Нібіру: відгуки астрономів

Якщо допустити дійсне існування цього небесного тіла, а також факт його зближення із Землею, то є над чим замислитися і чого лякатися. Які думки вчені висловлюють з цього приводу, і що може статися з нами, обговоримо нижче.

 • Невідому планету вже сфотографували. І, як наслідок, посипалося багато теорій і припущень. Сильна гравітація будь-якого чужорідного космічного тіла, яке наблизиться до Землі, завдасть їй непоправної шкоди.
 • Деякі вчені навіть висунули свої припущення, що ж може статися. Обертання планети може сповільнитися і досягти позначки 25 градусів на одну добу. З-за того, що гравітаційний вплив Нібіру буде сконцентровано на Алясці, може статися катастрофічна зміна всіх полюсів нашої планети.
 • Будуть танути льодовики, а рівень океану підніметься на 100 м. Тому рівнини і острови можуть бути повністю затоплені. Але це не самий жахливий сценарій.
 • Вітру швидкістю 400 км/год, землетруси і виверження стратовулканів, наприклад Йеллоустоун, порушить життєвий цикл нашої планети. Перетворивши її на величезну пустелю, схожу на Марс.
Прогнози астрономів далеко невтішні

Роберто Антызана сповістив світ про свою знахідку. Якщо це правда, то дослідження будуть продовжуватися. Але не потрібно кожен рік переживати із-за чергового кінця світу, слід збирати інформацію і робити висновки. Людство завжди боялося нового, навіть не знаючи, чи несе воно небезпека.

Відео: Невідома планета рухається у бік Землі