Як правильно вибрати Кіндер-сюрприз з колекційної іграшкою: визначаємо по вазі, звуку, маркування, купуючи набір — цінні поради для батьків

Діти, що збирають іграшки з Кіндера, дуже раді, коли отримують відсутню в колекції одиницю. Давайте розберемося, як визначити що в яйці, перед покупкою.

Будучи юним колекціонером іграшок з Кіндер-сюрприз, потай надіявся отримати той екземпляр, якого бракує в наборі. Як не помилитися з вибором правильного шоколадного яєчка? Сподіваємося, що нижеизложенная стаття дасть вам необхідні підказки і орієнтири для того, щоб не помилитися з покупкою заповітної шоколадки.

Вибір Кіндер-сюрпризу: як вибрати потрібну колекційну іграшку?

Яйця з шоколаду, з спритно упакованими в них невеликими сюрпризами у вигляді іграшкових героїв мультиків, міні-конструктора, машинок, перетворюються в роботів, вже щільно увійшли в життя і полюбилися і дітям, і їх батькам. Кіндер-сюрприз – це подвійне задоволення у вигляді смачного молочного шоколаду у формі яйця і маленької «забави» для дітей.

Найбільш цінними вважаються колекційні іграшки і, звичайно ж хочеться, щоб серія була зібрана повністю – чим швидше, тим краще. Знаходячи в яйці, нехай навіть шоколадному, не зовсім те, про що мріялося, напевно псується настрій. Ми розповімо вам, як можна знизити ризики потрапляння в халепу при купівлі черговий радості для дитини.

Зважуємо «яйце» – чи варто?

Звичайно можна спробувати визначити, наскільки цінним є той чи інший «Кіндер», просто потримавши його на долоньці, але повірте, краще відразу отримати максимально точними вагами, так як відмінності у масі у іграшок практично немає — буквально пара грам. Зваживши пару-трійку «кіндерів», вибирайте найбільш тяжкі з них.

За вагою визначити важко

Відмінності за вмістом зазвичай наступні:

  • Шоколадне яйце має вагу нетто 28-30 г — в ньому щось легке для збору.
  • Вага яєчка 32-34 г означає, що в ньому знаходиться колекційна іграшка.
  • Деякі серійні фігурки сильно відрізняються за вагою (кішечки Хеллоу Кітті мають вагу = 36 м).

Що можна зрозуміти по звуку з яйця?

Вважається, що серійні іграшки при трясінні Кіндер-яйця, можуть видавати особливий звук «подпрыгивающего» предмета зі скла, створюваний якісним пластиком, який використовують для виготовлення іграшкового задоволення з колекції.

Якщо порівняти, наприклад, зі збірно-розбірними деталями конструктора, типу пазла з картону, то вони, маючи зовсім невелику вагу, при трясінні, видають легкий приглушений звук.

Можна добре потрясти іграшку

Однак не все так просто. Навіть володіючи гострим слухом, далеко не кожен споживач зможе почути характерне звучання заповітного призу, так як деякі Кіндер-сюрпризи поміщають фігурки, обгорнуті папером. Така додаткова упаковка призводить до того, що весь простір в пластмасовій колбі стає заповненим і іграшка, навіть при трясінні Кіндера, не здатна видати той бажаний звук.

Купівля всієї упаковки з Кіндер-сюрпризом: чи гарантує це збір колекції?

Купуючи цілу коробку шоколадних сюрпризів, не варто розраховувати, що колекція іграшок вже у вас в кишені. А все тому, що одна упаковка, як правило, містить приблизно 30% різних іграшок, решта, на жаль, буде наповнене повторами.

У коробці тільки 30% неповторюваних

Складно сказати, чому так відбувається. Можливо тому, що для заповнення прогалин у коробках після продажу якоїсь кількості яєць, збираються всі залишилися екземпляри і складаються в одну упаковку. До речі, відсоток оригінальних яєчок однаковий як у малому, так і у великій коробці.

Пошук іграшок в Кіндер-сюрприз «маркерів» на обгортці

Кожен Кіндер обгорнутий в фантик з фольги, із зазначенням на ній ваги, компонентів продукту, а також серійного номера, найменування та штрих-коду. Вивчивши маркування, можна отримати досить повну інформацію про ласощах і дані про іграшкових сюрпризи.

ВАЖЛИВО: В нижній частині Кіндера, під штрих-кодом, виробником вказана позначка у вигляді послідовності чисел і букв.

Звертаємо увагу на літери

Букви завершують верхній числовий ряд і за кількістю їх може бути:

  • 2 — (DF) — означають, що капсула шоколадного яєчка зберігає серійні іграшки. Правда, іноді в придбаних Киндерах з подібною оцінкою, можуть ховатися однотипні фігурки, але шанс зібрати колекцію все ж є.
  • 3 — (DFB) – шоколадка зберігає різноманітні подарунки-сюрпризи: роботів, конструктори, цільні фігурки з пластмаси і багато іншого, крім, на жаль, колекційних екземплярів.

Збираючись порадувати малюка покупкою шоколадного яйця Kinder з колекційним сюрпризом, варто застосувати всі методи визначення жаданого подарунка: ознайомлення з упаковкою, визначення на вагу, потряхіваніе.

Проте краще проводити всі ці маніпуляції не в присутності дитини, щоб нагородою вам, люблячому батьку, за вручений Кіндер-сюрприз було захоплене вираз обличчя малюка в той момент, коли він отримає подарунок.

Відео: Правильний вибір іграшки Кіндер