Лялька-сюрприз в кульці LoL Surprise – дитяча іграшка: де продається, як відрізнити оригінал від підробки? Як можна замовити лялечки LOL BABY Surprise в кульках у Алиэкспресс і Вайлдберриз: огляд, посилання на каталог з ціною, відгуки, фото

У статті ви знайдете огляд лялечок ЛОЛ на різних сайтах, а також рекомендації щодо того, як відрізнити оригінальну фігурку від підробки.

Зміст

Що таке ляльки LOL — сюрприз в кулі, що вони вміють робити?

Ляльки LOL – це точний аналог американського виробника мініатюрних іграшок. Це незвичайні, потішні і абсолютно неординарні ляльки, які випускаються в капсулах-кульках. Цікаво те, що всі ляльки різні і не схожі один на одного. Кулька служать лялечкам своєрідним будиночком, в якому вони живуть.

Діаметр кожної кульки – 10 см, а сама лялечка 8 см кожна. Побачити що саме за іграшка захована в кожній капсулі неможливо, так як вона не просвічується. Хто саме ховається в кульці – повинно бути несподіванкою для дитини і сюрпризом. Звичайно ж, в деяких магазинах і у продавців Алиэкспрессможна попросити певний вид лялечки, коли ви бажаєте уникнути повторів і зібрати повну колекцію іграшок.

ЦІКАВО: Кожна LOL обов'язково має своє ім'я. Серед мініатюр є справжні модниці, казкові або реалістичні персонажі. Деякі лялечки мають аксесуари, свої особисті іграшки або прикраси.

Ляльки в капсулах

Які бувають ляльки LOL у кулі?

Існує 6 серій лялечок LOL:

 • Королеви естради
 • Спортсменки
 • Танцівниці
 • Гламурні діви
 • Театральні дівчинки
 • Зухвалі штучки

Кожна серія лялечок відрізняється кольором капсул, тому підбирати потрібну ви можете, орієнтуючись на капсулу. Розкриваючи її ви спочатку отримаєте записку-підказку, яка повідає вам інформацію про ваш сюрприз і тільки потім побачите саму лялечку.

Різноманітні лялечки

Як бавляться у ляльки LOL маленькі сестрички?

Кожна лялечка LOL має свою одежину з пластику, яка одягається поверх тіла. Цікаво те, що кожен персонаж обов'язково має поїлку: чашку, стакан, пляшечку або склянку. Цей аксесуар також індивідуальна особливість кожної фігурки.

Капсула для лялечки

Як відрізнити оригінал, справжню ляльку LOL у кулі від підробки?

Відмінності та подібності:

 • Варто відзначити, що не професіонал не відрізнить де оригінал, а де підробка лялечки, так як виробники копій намагаються максимально точно повторювати фігурки.
 • Перша різниця, на яку варто звернути увагу – вартість. Оригінали фігурок коштують набагато дорожче підробок.
 • Будьте уважні, будь-яка лялечка LOL пахне гумою, але справжня швидко вивітрюється від неприємного запаху, а ось підробка може разити хімією досить довго.
 • Особливістю лялечок-оригіналів є те, що вони здатні проявляти такі функції, як плач, зміна кольору шкіри і навіть потребу. Підробки ж не мають цього переваги.
 • Деякі відзначають також, що оригінали набагато яскравіше і яскравіше, їх малюнок чіткіше і красивіше.
Як відрізняти лялечки?

Як купити оригінальну ляльку LOL у кулі в інтернет-магазині Вайлдберриз: огляд, посилання на каталог з ціною, фото

Купити оригінальну версію цієї іграшки у відмінній якості та за вигідною ціною ви можете на сторінках магазину Вайлдберриз. Тут є повна колекція фігурок і ви можете завжди замовити потрібну вам персонажа з зручною доставкою або по знижці. Капсула з іграшкою на сайті має аж 7 шарів подарунків, а значить, ви отримаєте просто колосальне задоволення, розгортаючи куля, перед тим як дістати лялечку!

Ляльки на Вайлдберриз

Як купити ляльку LOL у кулі в інтернет-магазині Алиэкспресс: огляд, посилання на каталог з ціною, фото

Придбати красиві і якісні лялечки за приємною ціною (оригінали та копії) ви можете в магазині Алиэкспресс. Тут є величезний вибір багатошарових капсул з подарунками, а значить, ви зможете зібрати всю колекцію найкрасивіших фігурок.

 • Каталог ляльок ЛОЛ на Алиэкспресс можна подивитися за цим посиланням.
 • Ляльки ЛОЛ в кульці на Алиэкспресс дивіться в каталозі за посиланням тут.
Лялечки в Алиэксресс

Лялька-сюрприз в кульці LoL Surprise – дитяча іграшка: відгуки

Христина: «Лялечки ЛОЛ прекрасна альтернатива обридлому кіндер сюрпризу. Моя дитина з нетерпінням чекає свят, щоб йому вручили нову капсулу з іграшкою. Замовляю на Алиэкспресс. Відразу прошу продавця підібрати для певних персонажів, щоб не було повторів».

Валентина: «Я замовляю оригінальні лялечки на Вайлберриз. Тут вони коштують набагато дешевше, ніж в магазинах іграшок. Прекрасні іграшки, мені самій цікаво і захоплююче ними грати!»

Відео: «Підробка і оригінал лялечок»