Як зробити новорічні кулі з ватяних дисків, паличок, вати: покрокова інструкція, опис, фото. Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками з ватяних дисків, паличок, вати: фото

Інструкція по виготовленню новорічних куль з вати, дисків і паличок.

З наближенням новорічних свят, люди прагнуть прикрасити своє житло і зробити його більш затишним. Одним з основних атрибутів Нового року є ялинка. Її прикрашають гірляндами, мішурою, а також ялинковими іграшками. Звичайно, ви можете придбати все необхідне в супермаркеті, або трохи зкреативити і виготовити ялинкові іграшки самостійно. Для цього можна використовувати доступні і дешеві матеріали.

Як зробити новорічні кулі з ватяних дисків: покрокова інструкція, опис, фото

Для виготовлення ялинкових іграшок можна використовувати все що завгодно. Найчастіше застосовують техніку пап'є-маше, ватні диски, ватяні палички, а також пінопластові кульки. Нерідко в хід йдуть і капсули від Kinder сюрпризів.

Всі ці прості предмети, які коштують копійки, можна перетворити на справжні витвори мистецтва і зробити вашу ялинку ексклюзивною і неповторною. Якщо у вас є бажання, можете виготовити іграшки з ватяних дисків. Для цього вам знадобиться упаковка ватяних дисків, степлер, а також клейовий пістолет. Можете скористатися клеєм момент або будь-яким іншим густим клеєм.

Інструкція:

 • Для того щоб виготовити новорічний куля, вам необхідно скласти ватний диск 4 рази. У вас вийде фігура, що нагадує шматочок торта. Ближче до краю, на якому знаходиться вигин, з'єднайте всі кути, використовуючи степлери або клей.
 • Рекомендуємо скористатися степлером, так робота піде набагато швидше. Після того, як у вас набереться достатня кількість виготовлених секторів, які будуть схожі на пелюстки, можна приступати їх з'єднанню.
 • Склейте їх між собою біля самої основи, ближче до згину. У вас повинно вийти кільце. Тепер доповідайте ватяні диски, тобто пелюстки, які виготовлені з використанням степлера на кільце. У вас вийде половинка кульки.
 • Точно таким же чином виготовте другу половинку. Склейте дві частини між собою, вийде дуже цікавий об'ємний шар.
 • Вам залишилося прикріпити нитку або стрічку, дуже органічно виглядають тонкі атласні стрічки білого кольору. Найчастіше подібні вироби прикрашають з використанням блискіток для нігтів або тіла. У хід йдуть намистини, їх кріплять за допомогою клею ПВА або моментом.
новорічні кулі з ватяних дисків
новорічні кулі з ватяних дисків
новорічні кулі з ватяних дисків

Як зробити новорічні кулі з ватних паличок: покрокова інструкція, опис, фото

Якщо ви любите креативити, можете виготовити ялинкові іграшки із застосуванням ватних паличок. Для цього вам знадобиться капсули від Kinder сюрпризів, шило і безпосередньо палички.

Інструкція:

 • Виготовте отвори за допомогою шила в капсулі від кіндер-сюрпризу. У ці отвори введіть розрізані навпіл ватні палички. Врахуйте, щоб надати виробу кулясту форму, вам доведеться регулювати глибину занурення паличок в капсули від Kinder сюрпризів.
 • Вийде щось дуже цікаве, схоже на сніжинку або їжачка. Прикрасити такі вироби можна за допомогою блискіток, а також звичайних акварельних фарб акрилових. Якщо ви хочете, щоб куля виглядав досить органічно, перед тим як виготовляти отвори в капсулі кіндер-сюрпризу, пофарбуйте їх із застосуванням акрилових фарб.
 • Також можна використовувати звичайні акварельні фарби, змішані з милом. Таким чином, барвник не буде розтікатися по гладкій поверхні пластмаси. Тільки після цього приступайте до занурення ватних паличок в підготовлені основи.
новорічні кулі з ватних паличок
новорічні кулі з ватних паличок
новорічні кулі з ватних паличок
новорічні кулі з ватних паличок

Як зробити новорічні кулі з вати: покрокова інструкція, опис, фото

Виготовити новорічні іграшки можна з застосуванням звичайної вати. У вас є два варіанти: ви можете в якості основи взяти пінопластові кулі, які можна придбати в будівельному магазині або повністю виготовити кульки з вати.

Інструкція:

 • Придбайте звичайну вату і скачайте з неї кульку. Далі, вам необхідно надати міцність вашому виробу. Для це щільної товстої щіткою з м'яким ворсом, нанесіть на всю поверхню кульки клей ПВА.
 • Наносити товстим шаром, після цього вологими руками спробуйте ще раз покатати кульку між долонями. Таким чином ви зробите його правильної форми. Залиште кулька висихати протягом 12 годин. Врахуйте, клей досить довго сохне. Після того як шар висохне, вам необхідно взяти тонкий дріт і змочити її в клеї.
 • Увіткніть як можна глибше дріт в кулю. Дайте висохнути, до цієї петлі ви будете кріпити нитку або стрічку. Приступайте до декорування вашого кульки. Для цього скористайтесь блискітками, мереживами. Також в якості декору використовується техніка декупажу.
 • Можна використовувати багатошарові серветки, на які нанесено зображення. Зараз супермаркетах досить велика кількість подібних серветок з новорічною тематикою. На них можуть бути намальовані Дід Мороз, сани, олені та новорічні кулі.
новорічні кулі з вати
новорічні кулі з вати
новорічні кулі з вати

Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками з ватяних дисків, паличок, вати: фото

Варіантів виготовлення новорічних іграшок з вати, ватяних дисків і паличок величезна кількість. Проявивши креативність і свою фантазію, ви можете скористатися інструкціями з інтернету або виготовити повністю нові вироби. Декорують новорічні кулі з подібних матеріалів блискітками, намистинами, мішурою, а також старими битими ялинковими іграшками.

Для цього биті кулі поміщають у кілька шарів пакета, і за допомогою качалки подрібнюють скло. Після цього на виготовлену з вати або ватяних дисків основу наносять клей і вмочують у підготовлену крихту з битих ялинкових іграшок. Виходить досить симпатично і незвично. Нижче представлені варіанти виготовлення новорічних іграшок з дисків, вати і паличок.

Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками
Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками
Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками
Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками
Ідеї красивих новорічних іграшок своїми руками

Скористайтеся нашими порадами, виготовте креативні і незвичайні ялинкові іграшки. Ви витратите зовсім невелика кількість коштів і зробите ваше новорічне деревце незвичайним. Намагайтеся виготовляти іграшки в одній стилістиці. У техніці виготовлення кульок з вати, можна зробити новорічних сніговиків, а також різноманітних казкових звіряток.

Новий рік — це сімейне свято, тому долучите до виготовлення новорічних іграшок ваших дітей. Це допоможе розвивати образне мислення, художній талант і креативність. Крім того, подібне заняття покращує дрібну моторику рук, дозволяє маленьким дітям розвиватися.

ВІДЕО: Новорічні іграшки своїми руками