Розвиваючі іграшки для малюків, хлопчиків і дівчаток на Алиэкспресс: каталог, ціна, огляд, фото, відгуки. 10 кращих розвиваючих іграшок для дітей на Алиэкспресс

Розвиваючі іграшки на Алиэкспресс користуються особливою популярністю у всіх батьків. Адже вони виконують відразу кілька функцій. Головна з яких, це гармонійний розвиток вашого малюка. За допомогою таких іграшок можна розвинути дрібну моторику рук у малят, логіку та інтелект у більш старших дітей.

Зміст

За допомогою розвиваючих іграшок можна комфортно організувати дитяче дозвілля і розвивати здібності вашої дитини в простій ігровій формі.

Якщо ви ще не купували на Алиэкспресс ознайомтеся з цією пам'яткою і прочитайте нашу статтю про те, як це зробити в перший раз.

10 кращих розвиваючих іграшок для дітей на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Однією з найперших розвиваючий іграшок в житті вашого малюка може стати ось такий гарний розвиваючий килимок. Звичайно, сьогодні в будь-якому дитячому магазині можна придбати таке виріб. Але, навіщо переплачувати на цьому. З допомогою такого килимка можна розвинути дрібну моторику, а також допомогти дитині познайомитися з кольорами і формою.

Аналогічними функціями володіє ось такий конструктор-яйце. З його допомогою малюк зможе продовжити вивчати форму предметів і розвинути творче початок.

Яйце іграшка

Не меншою популярністю на Алиэкспресс користуються інтерактивні килимки. Вони допоможуть дитині розібратися з буквами і цифрами.

А розвинути художні задатки можна з допомогою килимків для малювання.

Хороші відгуки на цьому китайському сайті має ось така шнурівка. Її головна функція — це розвиток дрібної моторики рук у дітей. Вже давно відомо, що за цю функцію відповідає та частина мозку, яка відповідає також і за мовний апарат. Тобто, граючи з от такої простої шнурівкою дитина одночасно розвиває і свою мову.

Розвиваюча шнурівка

Для того, щоб ваша дитина відкрив у собі нові таланти, купіть йому мольберт. На відміну від малювання на столі, з допомогою такої підставки ваш малюк відчує себе справжніх художником. Може бути цього поштовху і не вистачало, щоб він полюбив малювання.

Для дітей постарше, найкращою розвиваючою іграшкою може стати танцювальний килимок. Цю іграшку можна використовувати як самостійно, так і в компанії. Вона стане у нагоді, якщо ваша дитина часто приводить у свій дім друзів.

Якщо ваш малюк любить творчість, то купіть для нього набір для рукоділля. На Алиэкспресс величезна кількість таких наборів, які можна використовувати дітям від 3 до 15 років.

Крім того, однією з кращих розвиваючих ігор може бути збирання пазлів. Для маленьких дітей можна придбати дерев'яні пазли, які допоможуть дитині правильно визначати форму предметів. Для більш старших дітей можна придбати пазли з великої кількості секторів. Які допоможуть розвинути в ньому посидючість та навички досягнення цілей.

Набір пазлів

І звичайно жоден рейтинг кращих розвиваючих іграшок не може обійтися без конструкторів. На Алиэкспресс можна знайти дуже багато наборів, які є аналогами відомих брендів. Але, на відміну від них коштують не так дорого.

Говорять розвиваючі іграшки для дітей на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Мовець іграшка може стати справжнім другом для вашої дитини. На Алиэкспресс такі іграшки представлені в окремому каталозі. Де можна знайти таке інтерактивне пристрій для дитини будь-якого віку.

Найпопулярнішою говорить іграшкою є кіт Том. Він вміє повторювати все, що почує. При цьому, цьому коту не важливий мову. Крім того, з вуст цієї чудової іграшки можна почути вірш, пісеньку або казку. Якщо торкатися Тому в деяких місцях, то він видасть при цьому характерні для кота звуки.

Схожої по функціоналу є плюшева іграшка Firbi. Вона не тільки повторює слова і співає пісні, але і рухає тілом. У цього продавця кілька видів таких іграшок, які відрізняються як за кольором, так і зовнішнім виглядом.

Лялька Фирби

А ці розмовляючі іграшки можуть «розповісти» вашому малюкові казку на ніч або заспівати йому пісню. Ви можете придбати їжачка, червону шапочку, собачку або іншу симпатичну іграшку. Батарейки у комплекті присутні.

Дерев'яні розвиваючі іграшки для дітей на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Іграшки з дерева володіють природним теплом і енергією. На відміну від більшості штучних матеріалів у дерева дуже приємна і неповторна текстура. Завдяки чому цей матеріал ідеально підходить для дитячих іграшок.

За допомогою ось таких годин малюк зможе ознайомитися з цифрами і формою предметів. Малюк повинен зрозуміти, які форми підходять для яких отворів. Але, крім цього їх можна використовувати в малюванні. Наприклад, можна взяти одну з таких форм і обведіть її олівцем.

Ось така дерев'яна дошка з Алиэкспресс не тільки допоможе дізнатися про числах і ази математики, але також є відмінною логічною грою, де безладно розкладені цифри потрібно привести у строгий порядок, не виймаючи їх з дошки.

Лабіринт

Також користуються великою популярністю на Алиэкспресс ігри Лабіринти. Ці яскраві дерев'яні іграшки можуть на довго зацікавити дитину. А найбільш складні з них можуть стати проблемою навіть для дорослої людини.

Розвиваючі іграшки для малюків від 6 місяців до 1 року на Алиэкспресс: каталог, ціна

Дітям до року необхідні такі іграшки, які будуть розвивати у дитини дрібну моторику рук. Торкаючись пальцями до різних предметів і матеріалів, дитина розвиває не тільки свій мовний апарат, але й увагу, зорову пам'ять та інші функції.

Крім розвиваючого килимка, у цьому віці дітям потрібні різні брязкальця. На Алиэкспресс ви можете придбати як пластмасові, так і тканинні брязкальця. Для дитини потрібно придбати 3-4 брязкальця різної форми і кольору.

Також дитині, яким ще не виповнився один рік буде дуже цікаво грати з лялькою-неваляшкой. А якщо придбати дві ляльки такого виду, але різної форми або кольору, то з часом з їх допомогою можна здійснити рольові ігри. Які також важливі вашій дитині.

Неваляшки

Ближче до року, дитині вже потрібні конструктор з великих складових, кубики, пірамідки та інші іграшки такого роду.

Обов'язково купіть своєму малюку будиночок-сортер. З його допомогою дитина зможе швидше зрозуміти важливість форми того чи іншого предмета. При цьому потрібно переконатися, що фігурки, які дитина буде просовувати через прорізи мають досить велику форму і не стануть причиною небезпечних ситуацій.

Розвиваючі іграшки для дівчаток і хлопчиків 2 -3 року на Алиэкспресс: каталог, ціна

Найбільш простий, але в той же час дуже корисною іграшкою в 2-3 роки стане м'яч. Придбайте кілька м'ячів різних розмірів. Їх можна кидати дитині і ловити, коли він буде кидати м'яч вам. Крім того, за допомогою таких м'ячів можна вчитися потрапляти в ціль. Що допоможе розвинути координацію руху та інші важливі фізичні якості вашого крихти.

Дуже важливий в цей час конструктор. З нього можна будувати різні споруди. Перший час потрібно будувати різні предмети з конструктора разом з дитиною. А потім, він стане це робити самостійно. Конструктор це дуже важлива у розвитку дитини іграшка. Адже вона допомагає розвинути всі необхідні в цей час навички.

Конструктор за методикою Монтессорі

Не забувайте і матеріали з творчості. Виготовлення зі своєю дитиною різних виробів допоможе йому розвинути творчі здібності, навчить мислити логічно і буде тренувати пам'ять. Не варто забувати і про те, що тренування дрібної моторики рук повинна бути продовжена і в цьому віці. Для цього виготовлення різних виробів своїми руками підходить дуже добре.

Розвиваючі іграшки для дівчаток і хлопчиків 4 – 5 років на Алиэкспресс: каталог, ціна

У цьому віці іграшки вже можна ділити ваших дітей за статевою ознакою. Для дівчаток стане відмінним подарунком різні інтерактивні пупси. Такі ляльки можуть моргати очима, пити з пляшечки і навіть плакати. Крім такої ляльки на Алиэкспресс можна знайти ліжечко, стільчик та одяг для неї. Дівчинка, доглядаючи за таким пупсом зможе розвинути почуття опіки та піклування. Гра в «дочки-матері» — це не тільки захоплююче заняття для дитини, але і основа розвитку материнських почуттів.

Також для дівчаток, які люблять творчість можна придбати на Алиэкспресс набори для плетіння з гумок. З допомогою таких наборів дівчинка зможе сплести прості фенечки або зробити щось більш складне. Завдяки чому розвивається посидючість, фантазія і купуються інші важливі навички.

Що стосується хлопчиків, то їм у цьому віці будуть цікаві машинки на радіоуправлінні. З їх допомогою дитина зможе розвинути координацію, мислення, реакцію та інші важливі навички.

Машинка на радіоуправлінні

А для того дитини, хто цікавиться музикою, можна придбати синтезатор. На Алиэкспресс існує кілька моделей, які відмінно підійдуть для цього віку. Наприклад, ось це електронне піаніно.

Розвиваючі іграшки для дівчаток і хлопчиків 6 – 7 років на Алиэкспресс: каталог, ціна

Відмінним подарунком дитині на його 6-річчя може стати смартфон. Так, цей пристрій можна назвати іграшкою. Але, з допомогою різних розвиваючих програм звичайний телефон легко перетворюється в дуже корисну для розвитку вашого чада річ.

У цьому віці дитині буде дуже цікавий ось такий шар-лабіринт. Напевно, багато з нас пам'ятають таку іграшку з нашого дитинства. Там, де потрібно було прокатати кульку з одного боку поля до іншого, через складний лабіринт. Сучасні іграшки такого роду дозволяють прокатувати кульку через тривимірні простору. Куля-лабіринт одна з таких іграшок, яка допоможе дитині розвинути інтелект, витримку і акуратність.

Шар лабіринт

У цьому віці дитині вже можна придбати пазли з великим набором елементів. З їх допомогою діти пізнають логіку і образне мислення. Завдяки досвіду складання пазлів дитина в майбутньому зможе справлятися з більш складними конструкторськими завданнями.

Розвиваючі іграшки для дівчаток і хлопчиків 8 – 9 років на Алиэкспресс: каталог, ціна

Вісім-дев'ять років — чудовий вік для більш складних ігор. Ось такий конструктор «Зірка смерті» з 3803 деталей це серйозне навантаження на інтелект вашої дитини і відмінна можливість його тренування. Комі того, такий конструктор відверне ваше чадо від відеоігор, які в цьому віці починають займати в житті дитини все більше місце.

Якщо ваш син захоплюється електронікою, то придбайте йому початковий набір на базі плати Arduino UNO. У набір входять безліч елементів, з допомогою яких хлопчик зможе створити своїми руками різноманітні електронні компоненти. Для даного набору не потрібен паяльник. Дізнатися всі секрети електронних мікросхем можна з допомогою що входить в набір друкованої плати. Відсутність інструкції російською мовою компенсує безліч навчальних відеоуроків по Arduino на Youtube.

Маджонг

Що стосується дівчаток, то одним з найкращих подарунків у цьому віці стануть різні настільні ігри і головоломки, в які дівчинка може грати зі своїми подругами. Наприклад, Маджонг, Ерудит або інші подібні ігри. Які допоможуть не тільки згаяти час, але і розвинути деякі корисні навички.

Інтерактивні розвиваючі іграшки для дітей на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Про деякі інтерактивні іграшки з Алиэкспресс ми вам вже розповідали на початку цієї статті. Якщо ви шукайте щось схоже, то зверніть увагу на ось таку «Жовту Качку» від компанії HUILE TOYS. Вона має кілька кнопок, за допомогою яких можна включити качине крякання, музику, пісню і т. п. Ця інтерактивна іграшка підійде для дітей від 1 до 3 років.

Для дітей постарше буде цікавим завести собі домашнього вихованця. Нічого, що замість живої собаки у вашої дитини буде цей роботизований пес. Він відгукується на п'ятнадцять голосових команд і може стати для вашого сина чи доньки справжнім другом.

Інтерактивна собака-робот

Але звичайно найпопулярнішою інтерактивної іграшкою стане планшет. Зверніть увагу ось на цю модель. Це пристрій створений спеціально для дітей. Вона має зовнішню захист у вигляді жорсткого гумового бампера зручною для дитини форми. А також внутрішню захист від небажаного контенту. У цьому планшеті вже встановлені дитячі розвиваючі програми. Але, ви також зможете встановити туди подібні програми самостійно.

Кращі продавці і магазини розвиваючих іграшок для дітей на Алиэкспресс

Розвиваючі іграшки на цьому китайському інтернет-аукціоні представлені в дуже великій кількості. Якщо ви хочете придбати такий товар у перевіреного продавця, то обов'язково подивіться на його рейтинг і кількість проданих товарів. Також можуть допомогти у виборі і відгуки, які залишають покупці.

Одними з кращих продавців таких товарів на Алиэкспресс є:

  • Lightake Toy Store
  • Enjoy shopping
  • DouQu Toy Ltd. Store
  • BOHS Official Store
  • -KAINISI - Store

Розвиваючі іграшки для малюків, хлопчиків і дівчаток на Алиэкспресс: відгуки

Катя. Якось випадково побачила в дитячому магазині куля-лабіринт. З собою не було грошей на його покупку, так як зайшли туди спеціально за однією річчю і грошей взяли в обріз. Син попросив купити йому цю іграшку. І я погодилася. Але, вирішила подивитися ціну на Алиэкспресс. Тут це головоломка стояла на порядок дешевше. Тому я відразу вирішила придбати її тут. Що і зробила.

Купила середній шар на 100 ходів. Іграшка дуже яскрава і її зручно крутити в руках. Посилку отримала, поки син був у школі. Спробувала пройти лабіринт. Виявилося, досить складно. Моєї витримки так і не вистачило. Син поки теж не пройшов до кінця. Будемо старатися.

Лідія. Купила своєї маленької племінниці книжку-шуршалку. Вона дуже яскрава і виконана з клейонки. Сестра навіть стирає її в пральній машині. Племінниці подобається. Вона вже навчилася її гортати. Хороша розвиваюча іграшка для найменших.

Відео. 5 КРАЩИХ ІГРАШОК на ALIEXPRESS