Приколи та розіграші для подруги на День народження: прикольні поздоровлення, подарунки, тости, сценки, сценарії

Варіанти приколів і розіграшів для привітання подруги з днем народження.

Зміст

Подруга – один із самих близьких людей. Саме вона підтримає у важку хвилину і розповість, як краще вчинити. Саме з подругою можна поплакати, поскаржитися на життя. Самі круті вечірки виходять в компанії подруги. Тому не пропустіть можливість і яскраво привітайте її з днем народження.

Як прикольно привітати подругу з Днем народження?

Існує маса варіантів привітань. Нудні вірші мало кого здивують, тому придумайте щось незвичайне.

Варіанти поздоровлень:

 • Голосове привітання. Найпростіший варіант записати голосове повідомлення, але можна зробити все набагато цікавіше. Існують спеціальні сервіси і програми, які допоможуть озвучити привітання голосом улюблених акторів або зірок.
 • Флешмоб. Для цього доведеться залучити всіх друзів і знайомих. Заздалегідь підготуйте вітальну програму і під вікнами влаштуйте танець з парасольками або щось цікавіше.
 • Всі забули. Домовтеся з друзями не дзвонити і не писати подружці. А ввечері прийдіть всі разом з кульками і шампанським. Вона буде приємно здивована.
 • Колаж. Його необхідно скласти з фотографій. Просто роздрукуйте і приклейте до великого аркуша. Це повинні бути яскраві та запам'ятовуються моменти. Можете створити колаж в електронному вигляді.
 • Портрет. Зараз багато майстрів створюють гарні портрети з фотографії, можете замовити таку картину.
 • Піратське привітання. Нападите несподівано на подругу на вулиці і утащите її до берега річки. Підготуйте невеличкий пікнік на галявині.
 • Квест. Незвичайний варіант привітань. Сховайте подарунки в різних місцях і дайте першу підказку. В останньому пункті очікуйте подружку з квітами і шампанським.
Як прикольно привітати подругу з Днем народження?

Приколи та розіграші для подруги на День народження: прикольні подарунки

Існує маса приколів і сценок для розіграшу іменинниці.

Варіанти розіграшу:

 • Коробка. Цей варіант приколу придумали студенти, коли грошей на подарунок зовсім мало. Необхідно маленьку коробочку покласти в кілька великих. Іменинник одну за одною буде відкривати упаковки, поки не добереться до головного призу.
 • Ваза. Це багатьом відомий варіант. Необхідно гарно запакувати різноманітні осколки і під час вручення впустити коробку на підлогу. Необхідно показати жаль, що ваза розбилася. Після цього в зал повинні внести справжній подарунок.
 • Колективне привітання. Необхідно домовитися з кількома незнайомими людьми для привітань. Коли іменинниця буде йти на роботу, незнайомі люди повинні викрикувати вітання і дарувати квіти. У свою чергу варто записувати реакцію іменинниці і принести їй диск із записом.
Приколи та розіграші для подруги на День народження: прикольні подарунки

Як розіграти подарунок на День народження подруги сценкою?

Існує маса веселих варіантів. Постарайтеся, щоб розіграш не образив подругу.

Варіанти:

 • Кіндер. Веселий розіграш. Для нього вам необхідно придбати кіндер сюрприз і акуратно зняти упаковку та шоколад. Після цього витягніть з капсули іграшку і вкладіть ювелірний виріб. Тепер замотайте заново і вручіть подрузі. Вибачтеся за скромний подарунок і попросіть його з'їсти у вашій присутності.
 • Піца. Зберіться ввечері у подруги і замовте піцу. Необхідно щоб був рознощик піци стриптизером. Розіграйте подругу і запросіть рознощика піци в дім і починайте знімати з нього одяг. Подруга буде в захваті.
 • Покарання начальника. Необхідно заздалегідь домовитися з керівником і попросити його накричати на колег вранці. Потім начальник повинен суворим видом запросити до себе іменинницю. В кабінеті повинні чекати її квіти, шампанське і дружний колектив.
Як розіграти подарунок на День народження подруги сценкою?

Прикольні сценки-розіграші для подруги на День народження

Взагалі можна використовувати і кілька екстремальні варіанти розіграшу. Але для цього іменинниця має бути з хорошими нервами і почуттям гумору.

Сценки:

 • Курочка. Необхідно на святі переодягнути когось із гостей в костюм курочки і дати 2 кіндер сюрпризу. При цьому курочка повинна знести яєчко і вручити іменинниці. Бажано спрогнозувати іграшку, для цього дивіться за серіями з іграшок.
 • Офіціант. Необхідно переодягнути когось із гостей в офіціанта і попросити вручити їй десерт. Під шаром желе може лежати коробочка з прикрасою або якийсь запискою. У ній має зазначатися, де лежить подарунок.
 • Вам потрібно «вкрасти» у іменинниці квитанцію для оплати комунальних послуг, і зробити її копію, але тільки з такими боргами, щоб платити і не заплатити все життя. І в її день народження надіслати їй цей чек, а можна доставити підставним листоношею.
 • Також можна зробити копію листа від судового пристава, де говориться, що іменинниця повинна банку за кредитом величезну суму, і якщо вона не віддасть її сьогодні, то колектори приїдуть до 6 вечора (а це час, коли призначено початок свята) і «привітають» її з днем народження. А в кінці листа вкажіть свій номер для довідки.
Прикольні сценки-розіграші для подруги на День народження

Прикольні сценарії-розіграші для подруги на День народження

При бажанні можна розіграти подругу. Звичайно, серйозний сценарій вимагає ретельного планування і продумування деталей. Насправді варто підготувати улюбленої подруги щось неординарне.

Сценарії:

 • Викрадення. Необхідно зустріти іменинницю в масці і надіти на неї мішок на голову, зв'язати руки і вивезти в ліс. Викладіть жертву під деревом і підіть. Неподалік повинен бути шум і багаття. Жертва обов'язково піде на шум і побачить компанію друзів. Такий незвичайний варіант пікніка.
 • Дезінфекція. Необхідно щоб в офіс увірвалися чоловіки в костюмах хімзахисту і почали брати ватяними паличками мазки зі стін, столів. Після цього всім співробітникам дають баночки, які потрібно наплювати. Баночки забирають на аналіз, і кажуть, що в офісі вірус. Потрібно терміново проводити дезінфекцію. Після цього всіх обсипають конфетті і вітають іменинницю.
 • Важлива персона. Необхідно запросити в ресторан винуватицю торжества. Навколо оточуючі повинні привертати увагу, ніби чекають важливу персону. Після всієї метушні необхідно щоб журналісти і охорона підійшли до іменинниці і привітали її з днем народження.
Прикольні сценарії-розіграші для подруги на День народження

Прикольні тости для подруги на День народження

Тости:

Бажаю бути стрункою і сексуальною,
Щоб без діла не висіла ганчіркою груди
Щоб, рольової, класичний, оральний...
Тобі дарував стабільно хто-небудь.
Щоб на світанку вранці сонячним, красивим,
Коли відкрити очі на вистачить сил,
Тебе чоловік, м'язистий, зухвалий, сильний
Божевільним, палким кексом розбудив.
Тобі в день народження бажаю, подруга
Веселих днів і крутого дозвілля,
Вишуканою трояндою за життя цвісти
І супутника сильного в житті знайти.

Прикольні тости для подруги на День народження

З Днюхой, подруга: приколи, розіграші іменинника

Існує маса приколів і варіантів вітання для подруги. Перш ніж вибрати сценку або прикол, переконайтеся, що іменинниця на вас не образиться. У відео представлені можливі приколи для привітання іменинниці.

ВІДЕО: Приколи та розіграші іменинника

Як бачите, привітати улюблену подругу можна і небанально. Щоб це зробити цікаво, проявіть трохи фантазії і скористайтеся нашими порадами.

ВІДЕО: Привітання подруги