Жовті троянди: перекази, легенди, сучасне трактування — чи варто дарувати жовті троянди?

А чи любите ви жовтий колір і жовті троянди? Давайте дізнаємося про легендою цієї квітки і проаналізуємо доцільність такого подарунка.

Ще будучи маленькими дітьми у нас в пам'яті відклалося, що жовті троянди — це вісники розлуки або жалю за зраду. Дане тлумачення цих квітів дійшло до нас з Європи, а відома пісня, радянського часу, «Жовті троянди» групи Фрістайл, ще більше закріпила легенду. Однак варто з'ясувати, який значеннєвим навантаженням мають жовті троянди, і з якою метою вони позиціонуються в якості подарунка?

Переказ про жовтої троянди

Існує легенда, пов'язана з появою жовтої троянди. В один прекрасний день Магомет пішов захищати свої землі. Вдома залишилася його кохана дружина. Айшан стало нудно і вона зустріла чоловіка, з яким почала таємно зустрічатися. З'явилися плітки, які дійшли до Магомета.

Однак він не зміг повірити розповідями людей, так як шанував свою кохану. Він пішов за порадою до мудреця, який сказав відправити дружині червоні троянди. Ознакою зради буде зміна кольору троянд на жовтий. Так і зробила Магомет. Вранці він побачив, що квіти пожовкли.

Сонячно

Що сталося далі, ніхто не знає, але досі цей колір – символ розлуки і невірності. Флористи вважають, що у такого сонячного і красивого кольору не може бути такого смислового навантаження. Жовтий колір – це веселощі, радість, гарний настрій, сонце. У японських народів – символ добробуту і достатку. Щоб підкреслити статус людини, в Японії прийнято дарувати саме жовті квіти.

Зв'язок жовтих троянд з розставанням і зрадою в сучасному світі

Ті, хто свято вірить у легенди, досі сумніваються, чи варто дарувати троянди жовтого кольору. Вони намагаються купувати їх в останню чергу, якщо альтернативи немає. Багато відходять від прийме і набувають жовті троянди не як монобукет, а в багатокомпонентних композиціях. Чому, купуючи навесні жовті нарциси, ніхто не замислюється, може цей колір приносить нещастя?

Яскравий букет

Ще в часи наших предків закохані парочки розмовляли між собою за допомогою мови квітів. Багато давно забуті значення поновлюються з новою силою в нашому часі. Люди по закінченню століть забувають легенди і при виборі кольорів керуються лише своїм смаком та уподобаннями. І це правильно, жовтий колір — сонячний, радісний. Він символізує життєрадісність, багатство і ніякого відношення до розлуку і зраду не має.

Букет з жовтих троянд: чи варто дарувати?

Чи можна сьогодні зустріти дівчину, жінку, якій дарують жовті квіти? Що символізує цей подарунок? Варто зрозуміти і усвідомити це, щоб такий подарунок приносив тільки радість, а не смуток і печаль.

 • Троянду можна однозначно вважати королевою серед квітів. Це символ любові, вдячності, захоплення. Вона ніжна, уточнена і велична. Зараз завдяки селекціонерам існує величезна кількість відтінків цієї квітки. В той же час розширюється сенс цієї рослини.
 • Ті чоловіки, які бажають багатства, благополуччя, удачі, достатку дарують своїм коханим дівчатам саме жовті троянди.
Подарунок
 • Щоб загладити провину, через яку сталася сварка між подружньою парою, чоловік може подарувати своїй дружині букет з жовтих троянд. Жодна жінка не зможе втриматися, щоб не прийняти такий яскравий подарунок і пробачити коханого. Однак, якщо жінка не любить троянди жовтого кольору, варто вибрати інший колір. Все залежить від її переваги.
 • Літнім людям і мамам слід дарувати жовті квіти, щоб при вигляді їх вони сяяли як сонечко і з теплотою згадували про вас в похмурий дощовий день.
 • По достоїнству оцінять жовті квіти молоді дівчата. Подарувавши такий букет, хлопець покаже свій захват і захоплення, радість і щастя від зустрічі з нею.
 • Якщо у вас весілля, то обов'язково замовте весільну композицію з жовтими трояндами. Вони будуть символізувати родинне вогнище, добробут і достаток.
 • Вже точно, хто не відмовиться від жовтих троянд, так це артисти естради, кіно, телебачення. Квіти символізують повагу перед талантом, досягненнями і віщують подальший розвиток.
 • Щоб уникнути недомовок і непорозумінь з колегами, родичами, друзями, в якості подарунка виберете жовті троянди. Якщо багатьох це насторожить, просто розкажіть про підтекст цього кольору.
Яскрава

Також їх слід дарувати на:

 • Дні народження, дні ангела.
 • Весільну річницю.
 • Зустрічі з друзями і рідними для вас людьми після тривалого розлучення.
 • При вході в новий будинок, завершення ремонту.
 • Свята в день певних професій.

Не варто залишати без уваги, що квіти, будь то жовті або інших кольорів, варто дарувати і зовсім без приводу.

Будемо сподіватися, що в недалекому майбутньому всі сумніви, які пов'язані з жовтими квітами, розвіються і ця квітка буде стоять на одній сходинці з усіма іншими відтінками королеви квітів. Квіти — це завжди свято, так що доставляє задоволення один одному!

Відео: Сонячна королева квітів