Найдорожчі квіти у світі — ціна, опис, фото: топ-9

Квіти — чудовий подарунок та радість для душі. Давайте дізнаємося, скільки така радість може коштувати.

Ще до появи людини на землі квіти вважалися, безсумнівно, самим чудовим шедевром природи. Це символ визнання, любові і поваги. Їх можна дарувати як в якості подарунка, та просто, як знак симпатії. Є люди, які жити не можуть без квітів. Тому багато з них знайшли себе в мистецтві вирощування квітів, яке стало не тільки хобі, але й знайшло більш масштабне значення – колекціонування.

Завдяки таким любителям, зараз ми може зустріти всілякі сорти квітів. Також існує і ексклюзивні сорти, які не тільки самі чудові, але й дуже дорогі. Не дарма вони відносяться до групи рідкісних. Вони прикрасять найпростіший букет і зроблять з нього шедевр.

Найдорожчі квіти в світі: топ-9

9 місце займає Гортензія – квітка можна зустріти в Азії і в деяких районах Америці. Квітка отримав таку назву завдяки прекрасній принцесі Гортензії, яка була рідною сестрою Римського принца.

Гортензія

В основному кожна головка має 2 види квітки:

  • Маленькі, які можуть розмножуватися, вони знаходяться в середині.
  • Великі — не здатні плодитися, і знаходяться з боків.

Гортензія коштує в середньому 6,5 дол. і це тільки за 1 квітку.

8 місце належить Глоріозі – вперше його виростили в Південній Африці. Ця квітка знайти досить складно і вартість його величезна. Назва квітки латинського походження, що означає «великий», більшість іменують — «квіткою слави». Воно саме по собі досить довге на тонкій ніжці, на якій кріпляться величезні квітки яскраво-червоного кольору з жовтими краями або жовтого — з зеленими краями. Довжина квітки може досягати 3 метрів. 1 квітка коштує близько 10 дол.

Квітка слави

7 місце можна віддати Райдужної троянді – її вивів Пітер Ван де Веркен – голландець за походженням, який вважається засновником квіткової компанії. Беручи за основу експерименти нідерландських фірм, що він розробив особливу технологію, яка допомагає змішувати фарби особливим способом. Щоб кожна пелюстка був різного кольору, селекціонери ділять відросток на безліч каналів, завдяки яким троянда вбирає фарбу різних барвників. Ось так без особливих зусиль можна перетворити білосніжну троянду в райдужну. Якщо квіти замовляти безпосередньо у компанії-виробника, то 1 квітка обійдеться вам в 10 доларів, а ось букет з 30 шт. буде коштувати вже 325.

Райдужна
<>6 місце найдорожчих квітів у світі ми віддали Королю ночі – різновид тюльпанів, особливістю яких – лілово-чорний відтінок. Це, безсумнівно, дорогий квітка, але зараз бум «тюльпанової лихоманки» пройшов, і він не користується особливою популярністю. У стародавні століття за 1 цибулину Короля ночі можна було виручити стадо овечок, 4 вгодованих свині, 4 сильних бика, 4 т пшениці, 8 т жита, 300 л відмінного вина, 250 кг кращого сиру. В теперішній час за 1 цибулину просять 15-20 дол.
Незвичайний

5 місце займає Еден Роуз, інша назва П'єр де Ронсар – різновид плетистих троянд, їх по праву можна назвати надзвичайними. У більшій частині це бутони ніжно-рожевого оксамитового кольору з різними відтінками. Бутони величезних розмірів. Вони мають шармом старовини і обольстительностью сучасних троянд. Таку назву троянди придбали завдяки знаменитому поетові Франції. Але за межі Франції його популярність не поширилася, і тому було вирішено дати трояндам інша назва – Райська троянда. Цей сорт володіє численними нагородами. Вартість однієї квітки в межах 20,5 дол.

Ніжна

4 місце належить Sweet Juliet – це одна з різновидів троянд, яка стала відома на весь світ завдяки Девуду Остіну, відомому англійському селекціонера. Щоб вивести цю квітку знадобилося чимало зусиль і грошей. Було витрачено 15,8 млн. дол і ця робота зайняла цілих 15 років. Світ побачив це диво в 2006, на виставці Chelsea Flower Show, що проходила у Великобританії. Букетик з настільки витончених троянд обійдеться покупцеві в 150 дол, а ось 1 — коштує в межах 25 дол.

Троянда

3 місце очолює Мединилла – квітку, має ніжний рожевий відтінок. Вперше його вдалося виявити в лісах Азії з досить вологим кліматом, а також в Африці. На планеті немає красивіше квітки. Від цього він отримав назву «прекрасний». Коли мединилла зацвітає, вона нагадує грона винограду звисає до землі, маленькі квіточки просто зачаровують своєю ніжністю і красою. Ціна такого пишноти в межах 50 – 150 дол.

Рожевий

2 місце займає «Золото Кінабалу» — надзвичайної краси орхідея. У світі флористів вважається найбільш дорогим квіткою на планеті. Знайти цю квітку не так легко, він знаходиться на вершині гори Кінабалу, на прекрасному острові Борнео. Орхідея відноситься до вимираючого виду і цвіте лише раз на 15 років. Колір його також незвичайний. Основа жовтого кольору, на якій чітко намальовані темні прожилки. Цвітіння припадає на березень-травень. Любителям ексклюзиву доведеться викласти чимало – один пагін коштує 5-6 тис. дол.

Орхідея

Перше місце в рейтингу найдорожчих квітів у світі по праву належить Shenzhen Nongke – орхідея, яка була вирощена штучно. Світ вона побачила завдяки китайському селекціонера. В честь якого і був названий квітка. 8 років він трудився, щоб створити цей шедевр. Щоб квітка повністю показав свою красу необхідно чекати 4-5 років.

Першість

Красень Shenzhen Nongke в 2005 був придбаний на аукціоні за 202 тис. дол. Покупець залишився невідомим. З того самого моменту це по праву самий іншій квітка на планеті.

Відео: ТОП найбільш дорогих квітів у світі