Значення кольору і кількості троянд у букеті при даруванні дівчині — мова квітів, символіка подарунка: опис. Що означають жовті, рожеві, білі, червоні, бордові, кремові, помаранчеві, коралові, біло-рожеві, змішані троянди, 1, 3, 5, 7, 9, 25 троянд в

У статті ви знайдете цікаву інформацію про те, якими властивостями і значеннями мають різні відтінки троянд.

Зміст

Троянда — значення квітки: опис

Існує таке поняття, як «мова квітів». Це той настрій або враження, які людина повинна переживати в той момент, коли йому вручають або дарують ці квіти. Троянда не дарма вважається «королевою квітів», адже вперше свою популярність вона отримала саме у Вікторіанську епоху (при королеві Вікторії). Саме тоді квітка став асоціюватися з любов'ю, романтикою, пристрастю.

Однак мало просто вибрати троянди, значення також має і їх колір, а також кількість в букеті і навіть бутон (розкритий він чи ні). Так надто щільні і нерозкриті бутони асоціюються з молодістю, свіжістю, невинністю. Вважається, що якщо піднести жінці букет троянд, в центрі якого буде один молодий бутон, такий подарунок буде говорити буквально: «я вас люблю, але ви занадто молоді для мене».

Троянди, як ніякі інші квіти, чудово відображають почуття людини: зацікавленість, любов, вдячність, повагу. Трояндами можна сказати «спасибі» і навіть вибачитися, важливо лише правильно підібрати колір для певної людини. Троянда – прекрасний вибір для будь-якого випадку, це найблагородніший квітка, який крім прекрасних візуальних даних, що володіє стійкістю, витонченістю і непередаваним теплим ароматом.

Троянди — найблагородніші квіти

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки жовті троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

ВАЖЛИВО: Вважається, що людина, яка обирає букет, орієнтуючись на свою підсвідомість. Таким чином, він знаходить всі таємні почуття і думки, які хоче висловити, і відображає їх букетом. Саме тому важлива правильна трактування подарованих троянд.

Букет жовтих троянд виглядає яскраво, сонячно і весело. Він ніби зігріває своїм кольором і тому його не дарма асоціюють з турботою і дружбою. Такий букет буде дуже до речі, якщо ви хочете привітати людину з якимось особистим досягненням, будь то отримання нової посади чи одужання.

Жовті троянди – відмінний подарунок для того, щоб «розтопити лід» в дружніх стосунках і помиритися, забувши всі образи і сварки. Жовті троянди також можуть носити таке значення, як «зріла любов» (та, яка триває не один рік). Крім того, існує переконання, що жовті квіти – це символ розлуки і невірності, але це твердження вірне, якщо вам хтось послав одну троянду, як знак або «натяк». Якщо ж це гарний і пишний букет жовтих троянд – не турбуйтеся і не падайте духом, адже все добре!

Жовта троянда в букеті: значення

Розцінювати жовту троянду можна по-різному і кожен раз слід орієнтуватися на ситуацію, в якій вам подарували букет. Одна троянда в красивому барвистому букет з різнокольорових квітів – це всього лише яскравий елемент.

ЦІКАВО: Негативне враження від жовтих троянд було отримано ще багато років тому під час існування легенди, яка стверджувала, що в руках зрадниці пожовкли білі троянди. Пізніше Катерина Велика ввела офіційне затвердження в «мову квітів», що жовтий колір — ознака зради і зради. Однак сучасні троянди вже давно не асоціюються з подібними думками.

Букет жовтих троянд

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки білі троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Як же гарні і прекрасні білі троянди! Здалеку ці квіти ніби кричать про свою невинність, свіжості і чистоти. Так і є! Букет білих троянд, піднесений у подарунок жінці, твердить: «ваша краса небесна». Вважається, що такі квіти виражають вашу прихильність до людини, вашу повагу і самі добрі наміри.

На відміну від червоних, білі троянди не збуджують і не передають пристрасть чоловіка. Вони як би говорять «спасибі», «дякую» і «щиро люблю». Чоловік, який регулярно вибирає в подарунок своїй коханій білі троянди, обов'язково любить її дуже сильно, чисто і міцно. Його почуття постійні і легкі.

ВАЖЛИВО: Саме тому, що біла троянда – символ чистого кохання, ці квіти присутні на весіллі і в весільних букетах.

Білі троянди

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки червоні, червоні троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Звичайно ж, насичені червоні бутони червоних троянд кричать про кохання, пристрасть і секс! Вони здатні передавати всю сіль і гостроту почуттів чоловіка, які він відчуває до жінки. Червоні троянди – найпопулярніші квіти і вони завжди користуються великим попитом. Мовою квітів навіть є офіційна трактування цього кольору – «прив'язаність і любов».

Ці квіти часто передають щось більше, ніж почуття, наприклад, збудженість і сексуальне бажання чоловіка. З іншого боку, якщо квіти дарують один одному жінки, вони можуть передавати такі значення, як: захоплення, повагу, дружня любов.

ЦІКАВО: Особливе значення також має і букет, створений з практично рівної кількості білих і червоних троянд. Його можна тлумачити, як «єдність, рівноправність, лояльність, дружба, повага, захоплення».

Букет з червоних і білих троянд

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки рожеві троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Не дуже важливо, який саме рожевий колір ви виберете (світлий чи темний), букет завжди буде передавати теплі почуття дарувальника, його вдячність і симпатію. Рожеві троянди чоловіки вибирають тоді, коли не хочуть голосно кричати про свою любов і пристрасті, але хочуть справити враження і сподобатися жінці.

Рожеві троянди

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки бордові троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Значення бордового кольору троянд схоже з червоним, але має більш глибоким змістом. Тут немає місця пристрасті (про це «кричать» червоні квіти), але ось любові, відданості і поваги в них набагато більше. Такі букети прийнято дарувати зрілим жінкам, жінкам у високому статусі, начальникам і жінок на керівних постах.

Колір бордових бутонів підкреслить статус жінки, розповість їй про її привабливості і натякне про те, що її люблять і цінують. Головне у виборі бордових троянд – віддавати перевагу тугим і закритим бутонам, так як надмірно розпустилися квіти можуть символізувати «в'янення і млявість» для дами.

Бордові троянди

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки кремові, персикові троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Цікаво те, що бежеві або кремові, персикові троянди завжди будуть говорити своїм кольором «спасибі» і «люблю тебе».

Кремові троянди

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки помаранчеві троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Барвисті, яскраві, яскраві, сонячні троянди оранжевого відтінку – це завжди тепло, свято і радість. Саме такі емоції передають квіти, якщо ви отримали їх в подарунок. Чоловіки, які вибирають помаранчеві троянди, неодмінно дуже міцно люблять своїх обраниць і таким кольором хочуть не тільки приємно, але і підняти настрій.

Помаранчеві троянди – прекрасний вибір для привітання з особистими перемогами, на свято і навіть День народження. Їх можна комбінувати з будь-якими іншими відтінками: жовтий, білий, рожевий, червоний в досягненні ідеального букета. З іншого боку помаранчевий (темний або світлий) буде говорити «я так пишаюся тобою» і «ти така розумниця».

Помаранчеві троянди

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки коралові троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки біло-рожеві, з рожевою облямівкою троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Багатоколірні троянди кремового кольору з тонкою ніжно-рожевою облямівкою по краю пелюстки – дуже красиві і ніжні квіти. Підносячи їх в подарунок своїй коханій чоловік явно порівнює обраницю з цими трояндами. Таким чином, букет говорить «ти так красива» і «я так тебе люблю і так тобою захоплююся».

Білі троянди з рожевою облямівкою

До чого дарують хлопці, чоловіки, чоловіки змішані червоно-жовті троянди — мова квітів, символіка подарунка: опис

Змішані, яскраві і барвисті букети з троянд чоловіки дарують жінкам тоді, коли дуже люблять їх і їм хочеться крім своїх почуттів, вдячності, вірності підняти настрій.

1, 3, 5, 7, 9, 25 троянд в подарунок дівчині, дружині, жінці від хлопця, чоловіка, чоловіка: значення

Значення:

 • Одна троянда – ти єдина для мене
 • Три троянди – ти приносиш мені радість і тепло
 • П'ять троянд – я так тобі вдячний, я люблю тебе
 • Сім троянд – я так хочу, щоб ти була моєю
 • Дев'ять троянд – пробач мене
 • Одинадцять троянд – не прийнято дарувати, це погана прикмета
 • Тринадцять руж – ти так багато для мене значиш
 • П'ятнадцять троянд – я дуже тебе люблю і поважаю
 • Двадцять п'ять троянд – люблю тебе всією душею, ти досконала
 • Більше 50 троянд – ти дуже багато значиш для мене
 • Більше 100 троянд – я не можу жити без тебе

Одна червона або біла троянда: значення подарунка

 • Одна червона троянда в білому букеті – це символ вашої пристрасті, любові і бажання до жінки, що чоловік вже не може приховувати.
 • Одна біла троянда в червоному букеті – ти така одна на мільйон інших жінок.
Букет троянд і його тлумачення

Три червоних чи білих троянди: значення подарунка

Парна кількість троянд дарувати не прийнято, тому зверніть увагу на те, яких саме кольорів більше в букеті і трактуйте букет правильно:

 • Якщо більше червоних – це вираження любові до вас
 • Якщо більше білих – вираз подяки.

П'ять, сім, дев'ять червоних чи білих троянд: значення подарунка

<>Тлумачення:
 • Одна біла троянда – ти чиста і прекрасна
 • Три білі троянди – я тобі вдячний
 • П'ять білих троянд – я тобою захоплююся
 • Сім білих троянд – я тебе щиро люблю
 • Дев'ять білих троянд – ти неповторна
 • Одна червона троянда – я тебе люблю і хочу
 • Три червоні троянди – я відданий тобі
 • П'ять червоних троянд – ти прекрасна і неповторна
 • Сім червоних троянд – я без тебе не можу
 • Дев'ять червоних троянд – я глибоко люблю тебе

Букет з червоних і жовтих троянд: значення подарунка

Поєднання червоних, помаранчевих або жовтих троянд часто висловлює захоплення, вдячність і любов до жінки. Такі букети прийнято дарувати жінкам-начальницям або подружжю, з якими прожив не один рік життя.

Відео: «Значення кольору троянди: як вибрати?»