Жіноче ім'я Ангеліна — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Ангеліна: таємниця, значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Характеристика імені Ангеліна.

Зміст

Вибираючи ім'я дитині, пам'ятайте, що воно буде досить сильно впливати на його подальше життя. У випадку якщо ви плануєте назвати свою доньку красивим ім'ям Ангеліна, то будьте готові до того, що у вашій родині буде рости упертий, норовистий і дуже амбітний дитина.

Що означає ім'я Ангеліна за церковним календарем

Значення імені по церковним календарем

Існує досить багато різних розшифровок імені Ангеліна. Одні з них стверджують, що воно з'явилося в часи хрещення Русі і означало явище Ангела. Більш пізні джерела розшифровують це ім'я трохи по-іншому і стверджують, що воно означає Вісниця або Посланниця Бога. І хоча воно не є споконвічно російським, в церковних книгах воно пишеться без змін так, як більшість священнослужителів переводять на російську мову, як Ангел.

Святий покровитель імені Ангеліна

Протегує даного імені Преподобна Ангеліна Сербська. Ця жінка була представницею багатого сербського роду і з самого народження жила в розкоші. Але після того як вона вийшла заміж, її життя змінилася в гіршу сторону і їй довелося провести багато часу у вигнанні далеко від всіх, кого вона любила.

Але навіть у такій скрутній життєвій ситуації вона не зламалася, і намагалася в міру своїх сил допомагати нужденним людям. Все своє життя вона будувала храми і маленькі церкви і несла Боже слово в маси. І в той момент, коли її життя, здавалося б, стала налагоджуватися в її родині знову трапилося горе — помер її син. Після цієї трагедії Ангеліна Сербська прийняла постриг і стала настоятелькою жіночого монастиря.

Весь залишок свого життя вона провела у молитвах про своїх рідних. Після її смерті люди в пам'ять про її доброті, порядності і терплячості проголосили її Святою і стали поклонятися її мощів, розміщених в тому ж монастирі, в якому вона провела своє мирське життя.

Таємниця імені Ангеліна

Таємницю появи імені Ангеліни пов'язують з грецьким Богом Ангелосом. Так як в ті давні часи небожителі могли спокійно спускатися на землю, він виконував роль посланця, який доносив простим людям побажання і накази Всевишнього.

А коли настали смутні часи, і Боги більше не змогли спускатися на землю, він вступив у зв'язок із земною жінкою і внаслідок цього народилася красива, ангелоподобная дівчинка, яку нарекли Ангеліна.

Вважалося що вона буде виконувати роль божого посланця на землі, допомагаючи людям не подаватися спокусам. Саме тому в ті часи дівчаток, які носили це ім'я, намагалися виховувати в строгості або, взагалі, відразу після народження віддавали в монастир.

Якої національності ім'я Ангеліна?

В першоджерелах ім'я Ангеліна вважається виключно грецьким так, саме там вперше їм назвали новонароджену дівчинку. Даним ім'ям її назвали тому що її батьком був посланець Зевса і Артеміди Ангелос. А так як в ті часи було суворо заборонено давати дівчаткам чоловічі імена, то ім'я посланця Богів трохи змінили і зробили його жіночим.

Крім цього, деякі джерела відносять його до особистих російською імена, які даються людині при народженні або ж коли він змінює своє ім'я. Ця версія пов'язана з тим, що воно було записано в самих перших церковних Святках.

Ім'я Ангеліна: значення і популярність

Ангеліна: значення і популярність

Якщо говорити про популярність імені Ангеліна, то однозначно можна сказати, що воно подобається молодим батькам. Як показує практика, найчастіше нарікають дівчаток у великих містах та селищах.

А от в селах дане ім'я особливою популярністю не користується. Так як в більшості своїй там проживають люди, які дуже дбайливо ставляться до російських традицій, то вони намагаються вибирати для своїх дітей більш звичні імена.

Значення імені:

 • А — висока працездатність і старанність
 • Н — обережність у спілкуванні зі сторонніми людьми
 • Р — сильна прихильність до рідних людей
 • Е — впевненість в своїх силах
 • Л —співчуття і душевна доброта
 • І — бажання зробити світ навколо себе краще

Ім'я Ангеліна англійською, німецькою, різних мовах

Мова кожного народу унікальний по-своєму. Саме тому одне і те ж ім'я на різних мовах звучить неоднаково. Щоб ви могли зрозуміти, як можна по-іншому вимовити слово пропонуємо вам інформацію про те, як буде звучати Ангеліна англійською, німецькою або французькою.

Отже:

 • Англійська — Энджелина, Енджі, Ейнджел, Ліна
 • Французький — Анжелин, Анжеліна
 • Німецька — Ангі, Анджи, Ангель, Анджель, Линнель
 • Іспанська — Анхелина, Хелина, Анхелино
 • Португальська — Енджел, Анжинья, Желиника
 • Італійський — Аньолина, Ганджулина, Андзелина, Джинино
 • Сербська — Ангеліна, Гана, Гела

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Ангеліна?

Написання імені в закордонному паспорті

Російське ім'я Ангеліна в закордонному паспорті повинно бути написано, як Anguelina. Також в деяких країнах допустимо написання Anguelyna і Angelyna. Але все ж якщо ви не хочете мати зайвих проблем, тоді віддавайте перевагу саме першого прикладу написання.

Ангеліна: яке скорочене коротке ім'я, зменшувальне пестливе?

Більшість людей вважають, що ім'я Ангеліна не має скорочених і пестливих форм. Але насправді власниць цього красивого імені можна назвати абсолютно по-різному.

Пестливі форми:

 • Ангелиночка
 • Янголятко
 • Ангелінка
 • Линочка

Короткі та скорочені форми:

 • Гелю
 • Гела
 • Еля
 • Ела
 • Ліна

Ангеліна: значення імені характер і доля

Ангеліна: значення імені характер і доля

Як вже говорилося трохи вище, Ангеліна має досить цілеспрямований характер, який часом штовхає її на не зовсім правильні вчинки. З-за того, що вона занадто амбіційною іноді вона йде до своєї мети, як кажуть, по головах. Саме тому у дорослої Ліни практично немає близьких людей. Але якщо ви думаєте, що вона не може дружити, то глибоко помиляєтеся.

Якщо вона когось впустила у своє життя, то буде дуже сильно дорожити цією людиною. Більш того, у випадку сильної сварки саме вона зробить перший крок до примирення і визнає те, що була не зовсім права. Доросла Гелю відноситься до того типу людей, яким постійно потрібні нові емоції.

Саме тому вона весь час намагається знайти собі нове заняття і часом пробує навіть екстремальні види спорту. Але незважаючи на такий суперечливий характер Ангеліна вміє підлаштовуватися під того, кого дійсно любить і поважає. Зважаючи на це, в більшості випадків життя представниць прекрасної статі носять це ім'я складається досить добре.

Ім'я Ангеліна: сексуальність, шлюб

Ім'я Ангеліна: сексуальність, шлюб

В більшості своїй Ангеліни дуже темпераментні. І якщо їм щось не подобається, то вони відразу ж висловлюють це своєму партнеру. З цієї причини для шлюбу вони обирають чоловіків, які здатні поступатися і охолоджувати їх запал. В ідеалі вони бачать свого партнера сильним, сміливим, фінансово забезпеченим і по можливості мовчазним.

Звичайно ж, в житті такої людини знайти важко, тому найчастіше вони вибирають собі супутника життя, який просто влаштовує їх у сексуальному плані, і намагаються хоча б трохи стримувати свої емоції. У разі якщо Ліна закохується в скромного чоловіка, то вона не соромиться проявляти ініціативу в побутових, ні в інтимних відносинах.

Як показує практика, представниці прекрасної статі носять це ім'я, виходять заміж досить рано і найчастіше за добре знайомого людини. Так як вони досить обережно впускають у своє життя незнайомих людей, то заміжжя через місяць після першої зустрічі є для таких дам неприйнятним.

Ім'я Ангеліна: здоров'я і психіка

Ім'я Ангеліна: здоров'я і психіка

Ангеліни мають флегматичний тип характеру, тому стороннім досить важко зрозуміти, які емоції вони відчувають на даний момент. Така зовнішня закритість і надмірна стриманість дуже часто відштовхує від них людей. Найчастіше вони думають, що перед ними знаходиться зарозуміла особа, яка не бажає близького знайомства.

Насправді ж Ліна просто займає вичікувальну позицію і намагається зрозуміти чи може вона взагалі довіряти новому знайомому якісь свої таємниці. Якщо говорити про здоров'я Ангеліни, то можна з упевненістю сказати, що вона все своє життя буде частим гостем у лікарів.

З-за того, що вона постійно стримує свої емоції і багато нервує, періодично її організм дає збій і це позначається на роботі внутрішніх органів. Як показує практика, якщо Гелю не зуміє приборкати свої емоції в підлітковому і юнацькому віці, то подорослішавши, вона зіткнеться з великою кількістю хронічних захворювань.

Яке по батькові підходить до імені Ангеліна?

По батькові, підсилюють позитивну енергетику Ангеліни

Напевно, ви вже знаєте, що все, що нам належить, несе певну енергетику. Тому хочемо ми цього або ні, але і наше по батькові впливає на нас як позитивний, так і негативний вплив. Що стосується по батькові для Ангеліни, то краще всього для таких жінок і дівчат підходить Олександрівна.

Дане поєднання допоможе посилити такі позитивні риси представниці прекрасної статі як душевність, спокій і працьовитість. У разі ж якщо Ліна буде носити по батькові Євгенівна, то в її характері буде переважати завзятість, дратівливість і мстивість.

По батькові, підсилюють позитивну енергетику Ангеліни:

 • Юріївна
 • Аркадіївна
 • Владиславівна
 • Богданівна
 • Валеріївна
 • Іванівна

Ангеліна: сумісність з чоловічими іменами

Ангеліна: сумісність з чоловічими іменами

Ангеліни досить суперечливі особистості, тому в партнери їм підходять тільки ті чоловіки, які здатні на безмежне терпіння. У разі якщо така жінка вибере собі хлопця з подібним темпераментом, то такий союз довго не проіснує.

Чоловічі імена, відповідні Ангеліні:

  <>Олексій. Хлопці з таким ім'ям буде м'яко придушувати надмірну амбітність своєї партнерки і це сприятиме досить спокійним відносин.
 • Іван. Людина з таким ім'ям самої ідеальною парою для Ліни. Він буде підштовхувати її до саморозвитку, тим самим відволікаючи від непотрібних думок.
 • Володимир. Може дати дівчині той комфорт, про який вона мріє. У випадку, якщо вона зможе не помічати категоричності свого обранця, то такий союз може вийти дуже міцним.
 • В'ячеслав. Як правило, такі чоловіки ставлять свою обраницю на п'єдестал і роблять все те, що вона забажає, з цієї причини такий союз принесе задоволення обом партнерам.

Коли іменини, День Ангела у Ангеліни за православним календарем?

Як вже згадувалося в самому початку нашої статті Ангелом-Хранителем Ангелін є Преподобна Ангеліна Сербська. Зважаючи на це, саме в день вшанування Святої, власниць цього імені вітають з іменинами. Нижче ви можете побачити дати, в які можна вітати з святом знайомих вам Ангелін.

Отже:

 • 14 липня
 • 30 липня
 • 12 серпня
 • 23 грудня

Привітання з Днем Ангела Ангеліна короткі у віршах і прозі

Вітання №1
Вітання №2
Поздоровлення №3
 • Дорога моя Ангеліна! Хочу привітати тебе з днем Ангела і побажати тобі багато сонячних днів, радісних зустрічей з друзями і теплих і незабутніх вечорів з твоїми рідними. Будь завжди щаслива, весела і красива!
 • Милий мій чоловік, хочу побажати тобі, щоб твій Ангел охоронець завжди направляв тебе на правильний шлях і оберігав від усього поганого. Бажаю тобі, щоб твоя душа ніколи не знала горя, а твої гарні очі завжди світилися щастям.
 • Ангеліна, нехай твій Ангел хоронитель дасть тобі сили піднятися високо і досягти всього того, про що ти мрієш. Будь кохана і бажана і ніколи не забувай, що тебе оточують люди завжди готові підставити тобі плече.

Тату з ім'ям Ангеліна: фото

Тату №1
Тату №2
Тату №3

Підвіска для Ангеліни із золота: фото

Підвіска №1
Підвіска №2
Підвіска №3

Ім'я Ангеліна: інтуїція, інтелект, моральність

По своїй натурі Ангеліни дуже розумні. Так як вони володіють високою працездатністю, то з легкістю освоюють все нове і що саме головне, вміло використовують свої навички на практиці. Хороший інтелект дозволяє їм завжди бути краще за інших і практично без перешкод рухатися до поставлених цілей. Маленьким мінусом характеру Ангелін є їхня інтуїція.

З-за того, що вони дуже недовірливі іноді просто не чують свою підсвідомість і це призводить до того, що у них з'являються проблеми, які потребують негайного вирішення. Хоча навіть такий стан справ не особливо засмучує власниць цього імені. Їх природна харизма допомагає їм справлятися з усіма труднощами і виходити переможницями навіть з найбезнадійніших ситуацій.

Ім'я Ангеліна: захоплення, діяльність, бізнес

Ім'я Ангеліна: захоплення, діяльність, бізнес

Так як Ангеліна любить отримувати свіжі емоції, то найчастіше вона прагне знайти собі захоплення, яке б дозволяло їй весь час бачити перед очима щось нове. Саме тому найчастіше власниці цього імені стають організаторами вечірок, днів народжень, різних презентацій і світських заходів.

Крім цього, такі дами люблять займатися музикою, танцями і, як би дивно це не звучало, малюванням. Що стосується роботи, то найчастіше Ангеліни вибирають собі професії, які не передбачають того, що вони повинні будуть чітко виконувати чиїсь вказівки. Частіше за все вони стають стюардесами, блогерами, журналістами, флористами або дизайнерами.

У разі якщо Ліна вирішується відкрити свій бізнес, то вона віддається своєму дітищу повністю. Як правило, всі її починаючи допомагають їй поліпшити фінансовий стан, тим самим роблячи її ще більш незалежною.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Ангеліна?

Знаки зодіаку для Ангеліни

Найбільше ім'я Ангеліна підходить дівчаткам, народженим під сузір'ям Лева. Виростаючи, вони перетворюються у жінок, які мають здатність притягувати до себе потрібних людей. Найчастіше вони добре влаштовуються в житті і по можливості завжди допомагають своїм рідним і знайомим. Ще одним відповідним знаком для Ангелін є Ваги.

У цьому випадку зірки допоможуть зробити представницю прекрасної статі більш спокійною, дипломатичною і доброзичливою. Також цілком спокійно можна називати цим ім'ям Водолія. Енергетика цього знака зодіаку зробить з Ліни більш відкриту і товариську дівчину завжди готову допомогти оточуючим її людям.

Камінь-талісман до імені Ангеліна

Каменем талісманом Ангелін є бірюза. Вважатися що вона має магічну енергетикою, яка може розвинути у того, хто її носить дар передбачення. Крім цього, бірюза є прекрасною захистом від негативної енергетики, яка йде від заздрісників і ворогів.

Правда, ви повинні пам'ятати, що такий талісман треба періодично міняти. Якщо ви помітили, що він сильно потемнів, тоді просто викиньте його річку і придбайте інший камінчик.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Ангеліна

Квітка талісман — латаття

Крім бірюзи захистити Ліну від негативної енергетики може звичайна латаття. Зважаючи на це, якщо ви хочете, щоб вона постійно чистила енергетику, тоді зробіть у себе вдома штучний ставок і виростите в ньому ця квітка.

У випадку якщо ви живете в багатоквартирному будинку, тоді посадіть біля нього яблуню. Вона теж буде захищати вас від усього лихого, але на відміну від латаття її сила буде рости в міру того, як збільшуватиметься її висота.

Тотемна тварина імені Ангеліна

Тотемним тваринам Ангелін є жаби. Так як власниці даного імені прагнуть до фінансової незалежності, то вони роблять все щоб дами мали стабільну роботу і високу зарплату. Крім цього, тотемна тварина дуже добре заряджає Ангелін оптимізмом і ті перестають зациклюватися на своїх проблемах.

Нумерологія імені Ангеліна

Нумерологія імені Ангеліна

Нумерологічним числом Ангелін є двійка. Саме вона найбільше впливає на долю власниць цього імені, роблячи їх більш поступливими і доброзичливими. Крім цього, двійка також, як і тотемна тварина притягує до жінки багатство і успіх.

Псевдонім ім'я Ангеліна

 • Янголятко
 • Маленька фея
 • Вередник
 • Цукерочка
 • Вкусняшка
 • Вишенька
 • Позитивчик

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Ангеліна: фото

Ангеліна Вовк
Ангеліна Уельська
Ангеліна Варганова

Відео: Значення імені Ангеліна — Таємниця імені