Жіноче ім'я Валерія — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Валерія таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Значення імені Валерія.

Зміст

Валерія (Лєра) — яскрава і харизматична особистість, у якої завжди внутрішня енергія б'є ключем. Як правило, власниці цього імені дуже товариські, енергійні, розумні і красиві.

Вони завжди знають, чого хочуть і намагаються досягти бажаного будь-яким способом. Як показує практика, життєвої сили Валерії вистачає на те, щоб зробити краще не тільки своє життя, а всіх тих, хто її оточує.

Що означає ім'я Валерія за церковним календарем?

Ім'я Валерія за церковним календарем

Ім'я Валерія взяло свій початок від латинського слова valeo, яке перекладається на російську мову як сила або сильний. І, напевно, саме тому більшість Валерій мають такий радикальний характер, що допомагає їм максимально швидко досягати поставлених цілей.

Але все ж цей переклад більше підходить чоловічий варіації цього імені. Якщо подивитися більш пізні джерела, то там можна знайти жіночу розшифровку, яка найчастіше зустрічається в сучасних церковних календарях. У них Валерія розшифровується як Сильна, Міцна чи Здорова.

Святий покровитель імені Валерія

Покровительницами Лер на небесах є відразу дві Святі жінки — цариця Валерія і Мучениця Валерія Кесарийская. Доля цих двох жінок була дуже важкою, але вони все одно не зламалися і продовжували вірити в Бога. Цариця Валерія була дружиною імператора, який люто ненавидів всіх християн. А так як вона їм симпатизувала, то він вирішив позбутися від неї, просто сослав у посилання.

Коли він помер, його місце зайняв ще більш злий і страшний чоловік. Він спочатку помилував царицю Валерію, а коли вона повернулася у своє рідне місто, взяв її під варту і стратив. Валерія Кесарийская теж симпатизувала християнам, будучи від народження язичником. Більш того, подорослішавши, вона прийняла хрещення і стала щоденно молитися Богу.

За це від неї відмовилися рідні, а кесарійський правитель наказав посадити її у в'язницю і кожен день піддавати тортурам. Але як він не старався, мужня жінка не здавалася ще сильніше молилася Богу. Весь залишок життя вона провела у в'язниці, жодного разу не виходячи на світло. За таке самопожертва заради Всевишнього, люди і зарахували її до лику Святих.

Таємниця імені Валерія

Валерія, як феєрверк така ж яскрава, красива, піднесена, загадкова і швидка. Ви скажете, що в одній людині не може поєднуватися стільки різних якостей. Але повірте, у випадку з цією дівчиною їх зараховано навіть мало. Валерії настільки мінливі, що часом навіть самі не розуміють з якої причини у них змінилося настрій.

Вони можуть сидіти, сумувати, а буквально через хвилину в їх голову прийде якась думка, і вони вже щосили продумувати свої подальші плани. У дитинстві Лера дуже рухлива дитина, який має дуже багато друзів. Вона любить запрошувати їх у гості і чимось дивувати. Маленьку Валерію можна назвати справжньою хазяєчкою, тому що буквально з 4-5 років вона намагається допомагати мамі мити, прати і прибирати.

На превеликий жаль, коли володарка цього імені виростає, то стає надто романтичною і розсіяної, що призводить до того що вона мріє, ніж щось робить. Доросла Лера стає красивою, цілеспрямованої і амбітною жінкою, яка не терпить брехні і зради.

Якої національності ім'я Валерія?

Національність імені Валерія

Як вже згадувалося в самому початку нашої статті, ім'я Валерія є формою латинського слова valeo. Саме тому велика кількість доступних історичних джерел відносять його до давніх родових римських іменах. У ті часи люди не розділяли імена на чоловічі і жіночі і, як правило, назвали своїх дітей (незалежно від статі) іменем батька чи старшого брата.

Тому спочатку дівчат, які носять це ім'я, називали Валерами і тільки в XVIII столітті воно трансформувалося в більш звичне на Валерія. Воно вважалося царським так, як наші предки переводили його як Могутня або Впливова. Саме тому найчастіше його носили дочки багатих батьків або особи царських кровей.

Ім'я Валерія (Лєра): значення і популярність

Тривалий час це ім'я було непопулярним. Більшість людей вважали його занадто схожим на чоловіче, тому намагалися називати своїх дочок більш жіночними іменами.

Але сучасних батьків це зовсім не лякає, більше того, вони намагаються підібрати своєму чаду максимально унікальне ім'я. З цієї причини останнім часом все більше людей називають своїх дочок Лерами.

Значення імені:

 • В — відповідає за комунікабельність і сприяє гармонійному спілкуванню з людьми
 • А — допомагає людині справлятися з труднощами
 • Л — розвиває інтелектуальні здібності
 • Е — вчить правильно самовиражатися
 • Р — відповідає за рішучість і працездатність
 • І — діє на людину заспокійливо
 • Я — робить людину більш амбітним

Ім'я Валерія англійською, латинською, різних мовах

Ім'я Валерія на різних мовах

Отже:

 • Латинська — Валео
 • Англійська — Валері, Вел
 • Польський — Валерія
 • Російська — Валерія, Лера
 • Іспанська — Валерія, Валерита
 • Португальська — Леринья, Лерия
 • Румунська — Валерика, Валі
 • Угорська — Валерія, Валерка

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Валерія?

Закордонний паспорт відноситься до того типу документів, які повинні бути оформлені без помилок. Саме тому людина, що планує поїздку за кордон, повинен серйозно ставитися до написання свого імені.

Так як латинська транскрипція і звична нам кирилиця мають деякі відмінності, то буде краще якщо ви ще вдома перепроверите все написано правильно. Ім'я Валерія в закордонному паспорті повинно писатися як VALERIIA.

Валерія: яке скорочене коротке ім'я, зменшувальне пестливе?

Валерія: скорочене коротке ім'я

Не треба думати, що дівчину чи дівчинку, яка завдає дане ім'я, можна називати виключно Валерія. Це ім'я, як і всі інші, має свої пестливі та скорочені форми.

Скорочені форми:

 • Валео
 • Валера
 • Лера
 • Лека

Пестливі форми:

 • Валерьюшка
 • Лєрочка
 • Леруня
 • Лерунчик
 • Леруся
 • Леронька

Валерія: значення імені характер і доля

Всі Валерії без винятку дуже емоційні. Вони бурхливо реагують на всі ситуації, з цієї причини в більшості випадків оточуючим людям завжди видно їх справжні емоції. Найнеприємніше, що іноді така поведінка є не дуже доречним і це призводить до того що знаходяться навколо них люди, починають сприймати їх не зовсім правильно.

Але як показує практика, навіть такі ситуації не вибивають Лер з колії. Вони практично ніколи не звертають увагу на думку чужих людей. У разі якщо вони розуміють, що людина знаходить біля них, ставиться до них агресивно, то просто дистанціюються від нього і намагаються взагалі не спілкуватися. Єдиними людьми, якими дорожать Валерії є їх батьки. Власниці цього імені все своє життя однаково люблять і маму і тата.

Тому якщо батьки сваряться, то Лери намагаються всіма силами їх помирити. Позитивною рисою дівчат, які носять це ім'я, є їх доброта і відкритість. Вони легко заводять знайомства і легко вписуються в будь-який колектив. Така життєва позиція допомагає Лерам добре влаштовуватися в житті і, як правило, виростаючи, вони отримують хорошу високооплачувану роботу.

Ім'я Валерія: сексуальність, шлюб

Ім'я Валерія: сексуальність, шлюб

Як вже згадувалося трохи вище, Валерії дуже романтичні натури, тому в юності вони часто закохуються і що найнеприємніше, завжди ідеалізують свого обранця. З причини того, що вони не бачать у своїй другій половинці ніяких вад, практично завжди в стосунках вони підпорядковуються партнеру.

Але так відбувається тільки до тих пір поки Лера не зустріне свого справжнього чоловіка. Найчастіше власниці цього імені виходять заміж після 20 років і, як правило, за більш старших і перебували чоловіків. Для Валерії, взагалі, дуже важливо, щоб її обранець мав твердий ґрунт під ногами і міг забезпечити все те, що їй може знадобитися. Для шлюбу вона вибирає красивих, худорлявих чоловіків, які люблять займатися спортом.

Що стосується сексуальності дівчат з цим ім'ям, то однозначно можна сказати, що вони вміють зачаровувати і приваблювати протилежну стать. Але все ж в інтимний контакт з хлопцями вони вступають тільки в тому випадку, якщо дійсно в них закохуються. А коли ці дами виходять заміж, то стараються, взагалі, не фліртувати і зберігають вірність своєму чоловікові.

Ім'я Ангеліна: здоров'я і психіка

У дошкільному віці Валерія дуже болючий дитина, яка вимагає до себе максимум уваги. Батькам доводиться оберігати своє чадо від всього, що може стати причиною розвитку хвороби. Але коли володарка цього імені підросте, її організм справляється з усіма проблемами і вона починає вести такий же спосіб життя, як і всі інші діти. Навчаючись у школі, Лєрочка практично не хворіє.

Єдиною проблемою у цьому віці є шлунок. Подорослішавши ще більше Валерія, взагалі, забуває, що таке хвороби і щосили насолоджується життям. Окремо хочеться сказати про психіці дівчат, які носять це ім'я. В більшості своїй вони дуже ранимі, але в силу свого характеру намагаються тримати все всередині себе.

З-за такої їхньої поведінки, дуже сильно страждає нервова система і як наслідок, періодично вони впадають в депресію. Зважаючи на це, рідні люди повинні дуже уважно стежити за емоційним станом Лер і по можливості робити все, щоб вони швидше ставали життєрадісними.

Яке по батькові підходить дівчинці до імені Валерія?

По батькові до імені Валерія

Енергетика імені Валерія сама по собі не дуже спокійна. Тому якщо вона буде носити по батькові з схожою енергетикою, то однозначно можна сказати, що в її характері будуть максимально проявлятися всі вибухонебезпечні риси.

Зважаючи на це, якщо Лера буде мати по батькові, наприклад, Василівна, то воно буде більш інтенсивно підштовхувати її до грубості, імпульсивності і дратівливості. Як правило, дівчата, що носять дане по батькові, дуже вимогливі по відношенню до інших, але при цьому вважають, що вони самі можуть допускати деякі слабкості.

У разі ж якщо Валерія буде носити по батькові Арсеновна, то в її характері буде максимально добре розкриватися доброзичливість, співчуття, правдивість і цілеспрямованість. Найчастіше власниці цього по батькові виростають справжньою опорою для своїх рідних.

По батькові, підходящі для Валерії:

 • Максимівна
 • Тимуровна
 • Едуардівна
 • Олексіївна
 • Валентинівна
 • Віталіївна

Коли іменини, День Ангела Валерії за православним календарем?

На початку нашої статті ми вже згадували про те, що у Валерія є відразу дві Святі покровительки — цариця Валерія та Валерія Кесарийская. Тому День Ангела власниць цього імені святкується саме у дні вшанування цих двох жінок. Шанують цих Святих 6 травня і 20 червня.

Привітання з Днем Ангела для Валерії: короткі у віршах і прозі

Вітання №1
Вітання №2
 • Улюблена моя Лерочка! Привітаю тебе з Днем Ангела і бажаю, щоб твоє життя завжди була щасливою, спокійною і безбідним. Нехай на твоєму життєвому шляху тобі зустрічаються тільки хороші люди, а доля посилає тобі виключно приємні моменти.
 • Валерія, в день твоїх іменин хочеться побажати тобі лише одного. Величезного щастя, міцного здоров'я і великий і що найголовніше, взаємної любові. Нехай твої очі завжди сяють щастям, а усмішка не сходить з твого обличчя. Дуже сильно люблю тебе мій рідний чоловік!

Пісні з ім'ям Валерія

Тату з ім'ям Валерія: фото

Тату з ім'ям Валерія

Підвіска з ім'ям Валерія із золота: фото

Підвіска №1
Підвіска №2
Підвіска №3

Ім'я Валерія: інтуїція, інтелект, моральність

Так як Валерія дуже трудоспособна, то її інтелектуальні здібності знаходяться на дуже високому рівні. Власниці цього імені вміють мислити логічно і дуже добре аналізує отриману інформацію.

У школі й інституті маленької Лері не треба годинами сидіти за книжками щоб засвоїти якийсь важливий урок. Як показує практика, таким дівчаткам достатньо просто уважно послухати те, що розповідає учитель, і вся інформація відразу ж залишиться в їх голові. У більш дорослому віці такі інтелектуальні можливості допомагають цим жінкам виконувати найважчу роботу і отримувати за це добру платню.

Що стосується поведінки в суспільстві, то однозначно можна сказати що Лера знає всі тонкощі етикету, просто в силу її характеру іноді вона не може себе стримати і робить необдумані вчинки.

Ім'я Валерія: захоплення, діяльність, бізнес

Валерія: захоплення, діяльність, бізнес

Найчастіше власниці цього імені стають фінансистами або простими працівниками банків. Їм подобається працювати з грошима і укладати великі угоди. Також дуже часто Валерії вибирають професії, пов'язані зі спілкуванням з людьми.

Це може бути торгівля, харчування або будь-яка інша сфера обслуговування. Але це не означає, що Лери будуть працювати простими робітниками. Як правило, влаштувавшись на роботу, вони починають максимально проявляти ініціативу і робити все, щоб їх якомога швидше просували по кар'єрних сходах.

Ангеліна: сумісність з чоловічими іменами

Валерія неординарна особистість, тому любить таких же хлопців. В разі якщо вона буде будувати відносини з дуже спокійним чоловіком, то через якийсь час вона в ньому обов'язково розчарується. З цієї причини їй підходять такі ж неординарні особистості, як і вона сама. Такий союз дасть їй необхідні емоції, і вона всіма силам буде намагатися утримати біля себе свого обранця.

Валерії підходять:

 • Родіон
 • Тихон
 • Степан
 • Володимир
 • Дмитро

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Валерія?

Знаки зодіаку для Валерії

Самим оптимальним знаком зодіаку для Валерій є сузір'я Козерога. Якщо володарка цього імені народиться саме в цей період, то її життя буде складатися дуже легко.

Як показує практика, Лери-Козероги завжди мають те, про що мріють і досить легко втілюють в життя найскладніші задумки. Ще одним відповідним знаком для жінок, які носять це ім'я є сузір'я Діви. Воно буде робити їх більш спокійними, податливими і добрими.

Камінь-талісман до імені Валерія

Каменем талісманом всіх Лер вважається дуже красивий гранат. Цей камінь багатогранний, як і сама Валерія. Якщо він буде мати зелений колір, то буде притягувати до дівчини успіх і гроші. У разі якщо носити з собою гранат червоного кольору, то представниця прекрасної статі буде улюблена і обожаема. Гранат жовтого кольору буде забирати на себе негатив і допомагати позбавлятися від хвороб.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Валерія

Герань-захисниця

Квіткою талісманом Валерій є герань. Зважаючи на це, якщо володарка цього імені хочеться, щоб всі біди обходили її стороною, то вона повинна мати в своєму будинку 2 або 3 цих рослини. Деревом талісманом Валерій є черешня. Вона здатна добре чистити енергетику людини і допомагати йому позбуватися від непотрібних думок.

Тотемна тварина імені Валерія

Тотемним тваринам власниць цього імені вважається жук-скарабей. Так як він символізує відродження, то ця позитивна енергетика дає Лерам сили на боротьбу за своє майбутнє.

Нумерологія імені Валерія

Нумерологія імені Валерія

Найважливішим числом для жінок і дівчат, які носять це ім'я, є трійка. Вона допомагає їм завжди залишатися на вершині, тим самим роблячи їх ще більше впевненими в собі.

Псевдонім до імені Валерія

 • Лерка-цукерка
 • Прекрасна злючка
 • Лялечка
 • Метелик
 • Руда лисичка
 • Милий кошеня

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Валерія: фото

Російська співачка Валерія
Лера Кудрявцева
Валерія Ланська

Відео: Значення імені Валерія