Жіноче ім'я Людмила — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Людмила таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Читайте статтю, якщо хочете дізнатися таємницю імені Людмила, його походження і талісмани.

Зміст

Людмила — це красиве ім'я, яке вимовляється з надзвичайним трепетом у душі. Раніше ім'я Людмила було дуже популярним, і тому зараз серед жінок старшого покоління можна часто зустріти Людмил. Зараз дівчаток теж так називають, хоча в моді більш сучасні і глибокі імена за змістом. Як перекладається це ім'я, яка його таємниця, і що чекає в майбутньому дівчинку, яку так назвали? Читайте про це інформацію у нижченаведеній статті.

Що означає ім'я Людмила за церковним календарем?

Що означає ім'я Людмила за церковним календарем?

Ім'я Людмила є в церковному именослове. Воно перекладається, як мила людям. Навіть Пресвята Богородиця, яка зображується на іменний іконі Людмили, має охайний вигляд, з неповторним і красивим обличчям. Також ім'я Людмила за церковним календарем означає нести віру людям. Це пов'язано з ім'ям чеської княгині мучениці Людмили, яка закликала людей у Чехії вірити в християнство, за що потім понесла покарання.

Святий покровитель імені Людмила

В ім'я Людмила два святих покровителя:

 • 28 вересня — мучениця Людмила Петрова;
 • 29 вересня — мучениця княгиня Людмила Чеська.

В день іменин Людмили здавна передбачали, якою буде зима. Якщо 28 або 29 вересня гуси вже відлітають на південь, значить, холоду не за горами.

Таємниця імені Людмила

Таємниця імені Людмила

Людмила завжди багато чекає від любові. В цьому полягає таємниця її імені. Насправді це проблема для Людмили, так як вона багато чекає від стосунків з чоловіком, і часто розчаровується. Їй необхідно бути реалісткою, а оптимізм краще прибрати подалі, особливо в шлюбі. Людмили з юного віку починають шукати недоступних чоловіків, щоб вийти за них заміж, але справжню долю не помічають, яка часто знаходиться поруч.

Якої національності ім'я Людмила?

Людмила — це слов'янське і чисто російське ім'я. Воно було ім'ям-оберегом ще у дохристиянські часи. Зменшувальна форма імені — Люся, по своєму аналогу зустрічається у європейців — Люція. У болгар є це ім'я, але в чоловічому роді — Людмил. Але за національністю саме ім'я Людмила, в такому первісному походження, все-таки російське.

Ім'я Людмила, Люда: походження і значення, популярність

Ім'я Людмила, Люда: походження і значення, популярність

Ім'я Людмила, Люда за походженням дуже старе ім'я. Але згодом воно було забуте, і повернулося в епоху романтизму. Пушкін, Жуковський та інші великі поети складали поеми з героїнями, у яких було ім'я Людмила.

 • В той час воно не було ще популярним, люди читали романи, але не надихалися так називати своїх дочок. Справжня популярність імені прийшла в середині 20 століття, тому зараз так багато жінок з ім'ям Людмила.
 • Значення імені дуже красиве і говорить про милість до людей. Відразу представляється скромна хранителька вогнища, якою захоплюються чоловіки і схиляються перед нею.
 • Популярність імені Людмила — 74 місце з 100. Це означає, що від 7 до 20 дівчаток з 10 000 новонароджених будуть названі Людмилами.

Багато батьки незважаючи на низьку популярність імені, все-таки називають своїх дочок ім'ям Людмила. Адже воно гарно звучить, пестячи слух і душу. Не даремно про жінок із цим ім'ям складали поеми і вірші.

Людмила — розшифровка ім'я з грецької

Людмила — розшифровка ім'я з грецької

В перекладі з латині це ім'я означає «світло» або «світлий». Воно наділене чистою енергетикою, що несе доброту, щастя і світло. Розшифровка імені Людмила з грецької дуже красива і означає: світ. З якого б мови не звучав переклад цього імені, воно завжди означає щось світле, добре, променисте і чисте.

Ім'я Людмила, Люда англійською, латинською, різних мовах

Дівчатка люблять свої імена переписувати на різні мови. На французькому будь-яке ім'я звучить романтично, англійською — стильно, китайською — смішно. Як звучить ім'я Людмила, Люда англійською, латинською, різних мовах:

Ім'я Людмила, Люда англійською, латинською, різних мовах

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Людмила?

Сучасні люди часто літають за кордон. Відповідно, потрібно знати, як пишеться ім'я в закордонному паспорті, щоб можна було без проблем оформити авіаквитки або забронювати готель. Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Людмила? Це ім'я пишеться латиницею. У вашому закордонному паспорті буде написано так: LUDMILA.

Людмила: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Людмила: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Чоловіки люблять називати своїх дам не просто по імені, а в зменшувально ласкательной формі або в скороченому варіанті. Це ніжно, красиво і сучасно. Але пам'ятайте, що не всім жінкам або дівчатам це подобається, тому обов'язково звертайте увагу на реакцію самої леді з приводу вимови її імені в іншій формі.

Яке скорочене та коротке ім'я, зменшувально пестливе для Людмили? Є кілька варіантів:

Людмила: яке скорочене коротке ім'я?

Людмила: значення імені, характер і доля

Людмила приємно і лагідно звучить в будь-якій формі, на будь-якій мові. Його хочеться вимовляти нескінченно, а коли звернення йде до конкретної дівчинці, дівчині або жінці, то відразу представляється цікава особа — привітна, тактовна і красива.

 • Значення імені Людмила полягає в його плюси. Жінка з таким ім'ям старанної, домовитої, допитливою. У неї велике коло інтересів, вона чудово готує, гарно шиє і неповторно в'яже. Людмила зможе порозумітися з великою кількістю людей, вона проста і вміє себе піднести.
 • Характер у Людмили хороший. Її люблять люди і завжди звертаються за порадою. Вона вміє заспокоїти в скрутну хвилину і поспівчувати, коли це потрібно. Людмила не любить виділятися з натовпу, але в теж час вона завжди помітна і усміхнена.
 • Доля Людмили цікава і залежить тільки від неї. Вона знає, що їй потрібно і чого не можна. Якщо прагне до успіху, то все у неї вийде. Якщо буде лінуватися, то життя надасть їй шанс просто плисти за течією. Втомлюється від одноманітності і монотонної роботи.

Людмила може бути різною: скупий, щедрою, творчо розвиненої, замкнутою, успішної і людиною-мучеником. Все залежить від неї самої і від того, хто з нею поруч. Адже одні люди допомагають йти до успіху, а інші змушують «тонути» разом з ними.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Людмила: сумісність з чоловічими іменами

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Людмила: сумісність з чоловічими іменами

По батькові несе для людини особливу енергетику. Ім'я по батькові — це певний оберіг для людини. Важливо, щоб ім'я та по батькові були співзвучні, стали як би єдиним цілим, тоді у людини закладається сприятлива родова програма. Цей факт вже давно доведено, і батьки, вибираючи ім'я для своєї дитини, звертають на це увагу.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Людмила? Людмила співзвучна з багатьма чоловічими іменами, нижче представлені кілька з них.

Людмила буде доброю і чуйною з такими по батькові:

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Людмила?
Сумісність з чоловічими іменами

Терпляча, добродушна, прагне бути в центрі уваги Людмила з такими по батькові:

Сумісність імені Людмила з чоловічими іменами

Артистична, горда, з почуттям гумору, але запальна і ранима Людмила з такими по батькові:

Яке по батькові підходить дівчинці Людмилі?

Страсна, суперечлива, не любить чоловіків без характеру, вимоглива і може навіть образити. Людмила буде натхненням для свого чоловіка і ненав'язлива, якщо у неї буде таке по батькові:

Яке по батькові підходить до імені Людмила?

Сумісність Людмили з такими чоловічими іменами:

Сумісність Людмили з чоловічими іменами

Коли іменини, День Ангела у Людмили за православним календарем?

Коли іменини, День Ангела у Людмили за православним календарем?

Порада: Якщо ви не можете визначитися, тоді оберіть той день, який ближче до вашої дати народження. Наприклад, якщо День народження з 1 січня по 28 вересня, тоді можна святкувати іменини 28 вересня. Якщо День народження з 29 вересня по 31 грудня, тоді 29 вересня.

Привітання з Днем Ангела Людмили короткі у віршах і прозі

Мода на поздоровлення у віршах прийшла давно. Ще в минулому столітті люди самі складали вірші і дарували рядка своїм рідним і знайомим. Таке привітання зачепить душу кожної жінки, якій адресовані рядки. Проза також залишиться в серці — це зворушливо, красиво і оригінально.

Привітання з Днем Ангела Людмили короткі у віршах і прозі:

Привітання з Днем Ангела Людмили короткі у віршах
Привітання з Днем Ангела Людмили у віршах
Привітання з Днем Ангела Людмили короткі у прозі

Пісня з ім'ям Людмила, Люда

Найрішучіші вітають даму свого серця, дружину або дочку за допомогою пісні. Подарувати іменну пісню — це відважно для будь-якого чоловіка. Дівчинка, дівчина або жінка обов'язково оцінить такий сюрприз.

Пісня з ім'ям Людмила, Люда:

Відео: Люда, Людочка,Людмила.

Відео: Людмилочка.mp4

Відео: пісня для Людмили

Відео: Бакулін С. Ю. Пісня. Люда

Відео: російська народна пісня про Люду

Тату з ім'ям Людмили, Люди

Останнім часом модно робити іменні тату на китайській мові. Такі написи виглядають оригінально і стильно. Їх можна зробити на нозі, руці або спині по лінії хребта. Але, якщо хочеться чого-то класичного, тоді розгляньте ескіз іменного тату англійською мовою.

Тату з ім'ям Людмили, Люди:

Тату з ім'ям Людмили, Люди
Тату з ім'ям Людмили
Оригінальне тату з ім'ям Людмили

Підвіска з ім'ям Людмили із золота: фото

Якщо ви хочете розташувати до себе дівчину або жінку, подаруйте їй золоту прикрасу. Іменна підвіска, як сюрприз, сподобається кожній дамі. Такий подарунок можна піднести своїй донечці, сестрі, мамі чи просто знайомої подруги, якщо хочеться зробити їй приємне.

Підвіска з ім'ям Людмили із золота — фото:

Красива іменна підвіска з рожевого золота з бантиком, викладеним з блакитних фіанітів. Такий виріб буде відмінно прикрашати шию брюнетки з блакитними очима.

Підвіска з ім'ям Людмили із золота: фото

Підвіска з білого золота у вигляді серця з стрічкою посередині, на якій написано ім'я. Це прикраса буде привертати увагу і відмінно виглядати з будь-яким нарядом — вечірнім або повсякденним.

Підвіска з ім'ям Людмили із золота

Підвіска з рожевого золота у вигляді ажурного серця з стрічкою посередині, на якій написано ім'я. Відмінно підійде для подарунка на будь яке свято.

Підвіска з ім'ям Людмили з рожевого золота: фото
Підвіска з ім'ям Людмили з білого золота: фото

Ім'я Людмила: інтуїція, інтелект, моральність

Ім'я Людмила — це гарне і жіночне ім'я, що подобається людям. У ньому звучить натхнення чимось незвіданим і дальнім, відображений відмова від реальності. Здається, що з Людою під силу все, і навіть політ у космос. Що це ім'я говорить про своїй власниці?

 • Інтуїція — розвинена. Людмила навіть може ставити медичні діагнози, не маючи медичної освіти. Крім цього вона розбирається в людях, і відмінно дає психологічну оцінку кожній людині.
 • Інтелект — Людмила багато читає, любить ходити в гості і спілкуватися з людьми. З нею цікаво вести бесіду, вона розумна і розвинена з дитинства. В школі вчиться добре, і завжди допомагає однокласникам, яким складно даються предмети.
 • Моральність — не відрізняється стійкими моральними принципами, але це їй тільки додає чарівності. Людмила намагається влаштувати долі дорогих їй людей, але потім страждає від такої нав'язливості. Непостійна в поглядах сьогодні може завзято відстоювати те, що вчора відкидала.

Людмила володіє аналітичним складом розуму, але може загубитися в дрібницях і стати необ'єктивною. У неї добре розвинена пам'ять, чим вона користується впродовж життя.

Ім'я Людмила: захоплення, діяльність, бізнес

Ім'я Людмила: захоплення, діяльність, бізнес

Людмила розумна з дитинства, тому її сфера діяльності і захоплення пов'язані з реалізацією свого високого інтелекту. Вона різнобічна особистість, любить бути в компанії друзів і проводити відпочинок на свіжому повітрі.

 • Захоплення Людмили пов'язані з її начитаністю. Вона влаштовує вдома посиденьки з вікторинами та конкурсами. Друзі з нею не нудьгують в будь-якому місці.
 • Діяльність — не виносить кропіткої роботи. Людмила відмінно реалізує себе в науці і з величезною силою прагне до успіху. У неї виходить все, за що не візьметься.
 • Бізнес вміє вести успішно, так як відмінно оцінює свої можливості. Вміє завоювати прихильність людей до собі і своїй справі — все це завдяки чарівності. Людмила практичний чоловік, який також буде хорошим партнером по бізнесу.

Людмила щаслива в справах і їй потрібно цим користуватися. Вона зможе без зусиль створити прибутковий бізнес або побудувати кар'єру на роботі.

Ім'я Людмила: здоров'я і психіка

Ім'я Людмила: здоров'я і психіка

Здоров'я — це найважливіше в житті, а Людмила нехтує ним. Вона недосипає, постійно нервує через дрібниці. Від природи у Людмили може бути порушення циркуляції крові, що в підсумку приведе до захворювання варикозного розширення вен. Тому важливо правильно харчуватися, нормалізувати режим праці і відпочинку і більше любити себе.

Психіка Людмили нестійка. Вона здатна на такі вчинки, які для неї нічого доброго не приносять. Вона легко піддається навіюванню і впливу інших людей, з цим треба бути обережною, щоб не потрапити в тенета шахраїв.

Ім'я Людмила: сексуальність, шлюб

Сексуальність і чарівність стоять поруч. Всі Людмили красиві. Вони хочуть бути коханими і кохати. Навколо Людмили багато друзів, а навколо її чоловіка багато жінок. Вона ревнує і постійно псує стосунки зі своїм коханим. Бажання подобається все навколо часом шкодить Людмилі, а жіноча чарівність не завжди допомагає.

В шлюбі Людмила бездоганна господиня. Вона звикла жити без перешкод і якщо чує критику від чоловіка, то починає в'янути. Її сім'я — це її царство, де вона повинна відігравати важливу роль. Діти Людмили завжди доглянуті і ошатні.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Людмила?

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Людмила?

Знак Зодіаку, який за життя буде протегувати Людмилі — це Ваги. Він наділяє її мінливим і неординарним характером. Можна назвати Людмилою дівчинку-Скорпіона. Вона буде багатогранною і загадковою. Таємничість, якої так не вистачає Людмилам, буде додавати привабливості. Не підходить ім'я Людмила до таким знакам Зодіаку: Раки, Риби і Водолій.

Камінь-талісман до імені Людмила

Камінь-талісман до імені Людмила — гранат. Він буде відмінним талісманом для сім'ї. Цей камінь дарує щастя людям і заряджає позитивною енергією. Крім цього він є відмінним помічником у виборі правильного рішення. Цей талісман потрібно завжди носити з собою, щоб його дія не припинялося.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Людмила

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Людмила

Людмили з гідністю переносять всі неприємності і ніколи не опускають рук. За це їх поважають оточуючі і обожнюють близькі та рідні люди. Бути Людмилі сильною і вольовою особистістю допомагають її талісмани.

 • Квітка-талісман для Людмили — це хризантема. Додає людині розважливості, емоційності і темпераменту.
 • Рослина-талісман — домашній бамбук або драцена сандера. Якщо така рослина буде рости будинку у Людмили, то вона стане фінансово незалежною жінкою.
 • Дерево-талісман для імені Людмила — бук. Це дерево втілює собою бадьорість духу, перемогу і велич. Вдома можна зберігати вироби, виконані з букової кори, а талісман, зроблений з бука, повинен бути завжди при собі. Він принесе удачу в суперечках і навіть перемогу на будь-якій війні.

Талісман наділяють власника мудрістю і особливими знаннями. З ними легше жити і простіше добиватися успіху.

Тотемна тварина імені Людмила

Тотемна тварина імені Людмила

Нумерологія імені Людмила

Щасливе число для Людмили — 7. Це число удачі, воно допомагають досягати успіху. «Сімка» цікава, динамічна і яскрава. Але така нумерологія імені Людмила попереджає про те, що потрібно насолоджуватися кожною миттю. Важливо своєчасно відпочивати, присвячуючи час не іншим людям, а собі.

Псевдонім ім'я Людмила

Кожна дівчина хоче, щоб у неї було гарне не тільки ім'я, але і нік, логін або псевдонім. Такі дані часто потрібні для реєстрації на сайті в інтернеті, заповнення різних форм або для творчої кар'єри. Псевдонім ім'я Людмила може бути таким:

Псевдонім ім'я Людмила

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Людмила

В історії багато відомих людей з ім'ям Людмила. Це великі жінки, які були актрисами, олімпійськими чемпіонками, співачками, героями Радянського Союзу. Відомі люди, знаменитості з ім'ям Людмила:

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Людмила

У Людмили поруч завжди має бути людина, яка вчасно скаже, що світ неідеальний — це місце, де правлять реальність, компроміси і твердість духу. В іншому у Людмили все буде просто і неймовірно цікаво.

Відео: Значення імені Людмила