Жіноче ім'я Аліна — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Аліна таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Хочете знати значення і походження імені Аліна? Читайте статтю, в ній багато цікавої інформації про це ім'я.

Зміст

Історія імені Аліна дуже цікава. До нас це ім'я прийшло в 20-му столітті. Існує безліч версій походження цього імені. Про це і багато чому іншому, щодо імені Аліни, буде описано в цій статті.

Що означає ім'я Аліна за церковним календарем?

Що означає ім'я Аліна за церковним календарем?

Церковний именослов не знає такого імені, як Аліна. Тому при хрещенні, дівчинці Аліні буде дано інше ім'я: Ангелина, Алевтина, Алла або Олена.

Батьки часто вибирають для дітей такі імена, яких немає в церковному календарі, і хрестять їх під іншими іменами. Вважається, що так дитину не можна наврочити або навести порчу, так як погана людина не буде знати цього імені дитини по якій його хрестили. Тому так популярні останнім часом закордонні або сучасні імена.

Святий покровитель імені Аліна

Покровителькою всіх Алін вважається Свята Великомучениця Алевтина Кесарийская, яку спалили за те, що вона була християнкою.

Таємниця імені Аліна

Таємниця імені Аліна

Аліна швидко прив'язується до людей, тому вона дружить по-справжньому і завжди вірна своїм подругам. Може близько підпустити людину будь-якого складу. Вона знайде спільну мову зі всіма чоловіками і жінками свого віку. Таємниця імені Аліна полягає в тому, що вона завжди буде лідером і оточуючим доведеться з цим змиритися. Часом вона навіть буде деспотом, і не упустить моменту, щоб когось не поексплуатувати або не використовувати в своїх цілях.

Якої національності ім'я Аліна?

Це ім'я найчастіше зустрічається в слов'янських країнах. У російської людини Аліна асоціюється зі словом «червоний». Коли чуєш це ім'я, відразу згадуються «Червоні вітрила» або «Аленький цветочек». Поширене таке ім'я також у скандинавів і татар. Але вважається, що це ім'я слов'янського походження від імені Олександр, але в жіночій формі або від імені Альбіна.

Ім'я Аліна: походження і значення, популярність

Ім'я Аліна: походження і значення, популярність

Історія походження імені Аліна має німецькі та французькі корені. Але багато документи стверджують, що коріння цього імені давні і правильніше сказати, що Аліна — це давньогерманське і давньогрецьке ім'я.

Воно означає «благородна», «непорочна». У перекладі з латинської означає «не така» або «чужоземка».

Це ім'я для дівчаток і жінок знаходиться в списку 30 найбільш популярних імен.

Аліна — розшифровка ім'я з грецької

Фахівці в області антропонимики розшифровують це ім'я з грецької, як «сонячна». Тому головні риси Аліни — це енергійність, стрімкість, позитивність і променистість. У Древній Греції так називали дівчаток, коли хотіли, щоб вони виросли великодушними, величними і радували всіх навколо, як сонце.

Ім'я Аліна англійською, латинською, різних мовах

Багато батьків, перш ніж назвати дитину, звертають увагу на те, як читається, чується і пишеться ім'я на різних мовах. Раптом малюк виросте і захоче виїхати за кордон, і з цим ім'ям йому доведеться жити в новій країні, де його будуть кликати вже на іншій мові.

Також часто потрібно ім'я перевести на латиницю, наприклад, для якогось документа. Тому важливо знати, як буде ім'я Аліна читати і писати англійською, латинською та інших різних мовах. Ось переклад:

Ім'я Аліна англійською, латинською, різних мовах

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Аліна?

Звичайно, за кордон не пустять без закордонного паспорта. При оформленні цього документа, потрібно знати, як пишеться в закордонному паспорті ім'я Аліна. Також це буває потрібно для банків, наприклад, при оформленні пластикової картки або при купівлі авіаквитка. У закордонному паспорті Аліна буде написано, як Alina.

Аліна: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Називаючи дівчинку завжди хочеться, щоб її називали лагідно, тому батьки повинні знати, як Аліна буде звучати в скороченому варіанті або в зменшувально ласкательном.

Аліна: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Аліна: значення імені, характер і доля

Вище було описано значення імені Аліни, але варто додати, що саме французи завжди вважали Аліну своїм ім'ям. У Франції раніше так називали дівчаток з благородних сімей і передрікали їм щасливу долю.

Характер Аліни:

 • Дівчинка Аліна завжди врівноважена, але ніколи не дасть сісти собі на голову. В певній ситуації може навіть стати надто агресивною. Батькам складно виховувати Аліну, так як вона росте екстравертом і їй неможливо керувати. Але, якщо оточити її турботою, то дівчинка стає слухняною.
 • Дівчина Аліна вміє приховувати бурю пристрастей під зовнішньою холодністю. Він не терпить, коли її прагнення пригнічують, її неможливо відмовити від чогось, якщо вона вже вирішила поступити певним чином. У Аліни завжди в голові є план, за яким вона живе. Все навколо крутиться в швидкому темпі, який задала саме вона.
 • Для жінки Аліни не існує перешкод. Вона розкриє будь-яку таємницю людини — від неї нічого не приховати. Дипломатичність, вимогливість, строгість і послідовність — це риси характеру жінки Аліни.

Аліні в будь-якому віці потрібно стежити за здоров'ям, особливо за станом свого шлунка. Тільки в цьому випадку її доля буде хорошою. З приводу вибору супутника життя, Аліна вміє розбиратися в чоловіках, і швидко знайде свого єдиного, коли прийде час.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Аліна: сумісність з чоловічими іменами

Всі ми уявляємо, як виросте наша дитина, стане шанованою людиною, і всі його будуть називати по імені та по батькові. Відповідно, треба заздалегідь продумати, яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Аліна і є сумісність з чоловічим ім'ям папи. До Аліно підходить одне з цих по батькові:

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Аліна: сумісність з чоловічими іменами

Сумісність з чоловічими іменами в плані створення сім'ї:

 • Вдалі відносини з Аліною складуться у Бориса, Євгенія, Михайла, Олександра, Олексія, Петра, Володимира і Якова.
 • Не слід вступати в шлюб з Анатолієм, Владленом, Дмитром, Миколою, Ігорем, Олексієм.

Коли іменини, День Ангела у Аліни за православним календарем?

Коли іменини, День Ангела у Аліни за православним календарем?

День Ангела за православним календарем всі Аліни відзначають 29 липня. Це день вшанування покровительки всіх Алін. Також можна святкувати іменини 23 березня, 29 квітня, 29 травня, 14 червня, 16 червня, 2 липня, 4 серпня і 29 вересня.

Привітання з Днем Ангела Аліни короткі у віршах і прозі

Коли потрібно привітати людину з Днем народження або з іменинами, завжди хочеться це зробити оригінально. Важливо, щоб людина запам'ятала побажання і вони лягли йому на душу, а значить, привітання повинно бути теплим, щирим, красивим і від усього серця.

Привітання з Днем Ангела Аліни короткі у віршах і прозі:

Привітання з Днем Ангела Аліни короткі у віршах і прозі
Привітання з Днем Ангела Аліни короткі у віршах
Привітання з Днем Ангела Аліни у віршах
Привітання з Днем Ангела Аліни у віршах і прозі

Пісня з ім'ям Аліни

Заспівати пісню з ім'ям Аліни під час привітання на день Ангела або День народження — це ще більш оригінальним і приємніше, ніж привітати у віршах. Винуватець торжества обов'язково здивується такому привітання, і воно йому запам'ятається надовго.

Відео: Авет Маркарян — Аліна (2014)

Відео: Мурат Насиров Аліна(live)

Тату з ім'ям Аліни

Татуювання в сучасному світі — це спосіб самовираження. Часто батьки роблять тату з ім'ям своєї дитини або молода людина робить натільну живопис у вигляді імені коханої. Тату з ім'ям Аліни може зробити собі сама володарка цього імені, батьки, якщо їх дочка так звуть або хлопець на честь любові до своєї дівчини на ім'я Аліна. Ось кілька ескізів з цим ім'ям:

Тату з ім'ям Аліни
Татуювання з ім'ям Аліни
Тату з ім'ям Аліни на китайській мові
Тату з ім'ям Аліни — ескіз
Тату з ім'ям Аліни — оригінально і красиво
Стильне тату з ім'ям Аліни

Підвіска з ім'ям Аліни із золота: фото

Оригінальна підвіска з білого золота із зіркою.

Підвіска з ім'ям Аліни із золота: фото

Підвіска з короною і ім'ям Аліна з білого золота з додаванням фіанітів.

Підвіска з ім'ям Аліни із золота

Прикраса з буквою А з рожевого золота і вкрапленням фіанітів.

Підвіска з ім'ям Аліни із золота з фіанітами

Підвіска з жовтого золота і розсипи фіанітів — красиво і оригінально. Привертає увагу фіаніт великого розміру на завитушке в середині.

Підвіска з ім'ям Аліни з жовтого золота

Підвіска з жовтого золота — іменна і дуже стильна.

Стильна підвіска з ім'ям Аліни із золота: фото

Ім'я Аліна: інтуїція, інтелект, моральність

Інтелект у Аліни хороший. Якщо вона стане дипломатом, то буде користуватися своїм даром у всіх ситуаціях. Хороша пам'ять і величезний інтерес до життя допомагають Алинам багато чого домогтися.

Моральність Аліни проявляється у поступливості і строгості по відношенню до себе. Вчинки оточуючих людей будуть оцінені строго. Але, якщо говорити про цілий народ або якусь подію, то Аліни не так суворі і жорсткі, і можуть зробити невеликий відступ.

Ім'я Аліна: захоплення, діяльність, бізнес

Аліни хороші бізнесмени. Здається, що вони з'являються на світ з уже готовим планом своєї діяльності. Аліна любить працювати тільки на себе і сама задає темп для оточуючих, тобто вона буде хорошим власником бізнесу. Але, якщо Аліна втратить віру в себе, то може втратити все — бізнесу, багатства.

Захоплення Аліни різнобічні. Вона любить все, що пов'язано з творчістю. Їй подобається, коли її роботами захоплюються, чи то картини, вірші, написані нею романи. Любить пізнавати все нове, тому легко береться за вивчення нової творчої сфери.

Ім'я Аліна: здоров'я і психіка

Ім'я Аліна: здоров'я і психіка

Здоров'я хороше, але треба дбати про шлунку. Правильне харчування — це те, що має йти разом з Аліною за життя.

Ім'я Аліна: сексуальність, шлюб

Аліна притягує чоловіків своєю красою і сексуальністю, але її справжнє лібідо — це слаборозвинений сексуальний потяг. Її самолюбство тішить постійну увагу чоловіків, але Аліна завжди грає, і не розуміє сенсу цієї гри, так як сама не відчуває бажання. Жіночі чари відмінно допомагають маніпулювати представниками сильної половини людства. Аліна любить секс незважаючи на слабке потяг. Вона отримує задоволення і завжди досягає кульмінації. Партнеру потрібно бути готовим до того, що вона може відмовити в черговий раз в близькості з банальної причини — боязнь зіпсувати зачіску тощо.

Вона не буде виявляти турботу про партнера і навіть не спробує зрозуміти його. Але сама буде висувати великі претензії і висловлювати своє невдоволення. Якщо говорити в кількох словах, то Аліна сприймає секс розумом, а не тілом або серцем. Творчість допомагає їй стимулювати сексуальну енергію.

В шлюбі Аліна егоїст. Вона думає тільки про себе і зовсім не піклується про партнера. За допомогою близькості вона домагається того, чого хоче. Чоловіки приймають Аліну за іншу жінку, адже на вигляд вона дуже сексуальна, а це не так. Багато зазнають розчарування, але продовжують жити з Аліною до кінця життя. Чоловіки приймають Аліну такою, як вона є, і насолоджуються її імпульсивністю та сексуальної нестриманістю.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Аліна?

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Аліна?

Належність людини до певного знака Зодіаку впливає на його характер. Ім'я може посилити або послабити такий прояв. Тому багато батьків при виборі імені для майбутньої дитини, звертають увагу на знак Зодіаку, який буде у малюка. Ім'я Аліна підходить до таких знаків Зодіаку:

 • Водолій;
 • Овен;
 • Рак;
 • Ваги;
 • Стрілець.

Кожна з планет або сузір'їв відповідає не тільки конкретній цифрі в нашій Всесвіту, але й імені людини. Тому так важливо вибирати ім'я по відповідності до сузір'я.

Камінь-талісман до Аліно

Камінь-талісман до Аліно

Щоб у житті Аліни було все гладко і добре, їй потрібно носити рожевий кварц або сапфір.

 • Рожевий кварц подарує відчуття жіночності, ніжності і чуттєвості. Він допоможе відновити душевний баланс і дати гарний настрій.
 • Сапфір нагадає про світлих і теплих відносинах між людьми. Він буде підживлювати свідомість Аліни і захищати від зла і інтриг. Задуми ворогів будуть нереалізованими, якщо вона буде носити цей камінь завжди з собою.

Квітка, рослина, дерево-талісман для Аліно

Квітка, рослина, дерево-талісман для Аліно

У кожного імені є свій квітка, рослина або дерево, які несуть позитивну енергетику для людей з цим ім'ям. Тому люди намагаються будинку вирощувати квіти-талісмани або носити з собою листочок засушеного рослини, яке оберігає їх по життю.

 • Квітка — фіалка, жасмин;
 • Рослина — м'ята, евкаліпт, лаванда;
 • Дерево — інжир.

Відповідно, якщо пити чай, то з м'ятою, якщо їсти плоди, то інжиру, а вдома у Аліни повинні рости фіалки.

Тотемна тварина Аліно

Тотемна тварина імені Аліна — Богомол. Тварини-талісмани — слон, баран, олень, дельфін і ластівка.

Нумерологія імені Аліна

Нумерологія імені Аліна

У сучасному світі нумерологія має величезне значення. Навіть існують такі фахівці, як нумерологи і астролог і нумеролог. Вони вираховують числа людей, наприклад, їх імен. Нумерологія імені Аліна:

 • Число душі — 4. Люди цього числа схильні до точних наук. Вони відмінні проектувальники, інженери та наукові співробітники. Вони користуються повагою у своїх колег. Їх день розписаний по хвилинах і неможливо нічого змістити з заздалегідь наміченого плану. Але «четвірки» надійні люди і на них можна покластися.
 • Число прихованого духа — 3.
 • Число тіла — 1.

«Четвірки» дуже хороші люди, але до них потрібно знайти підхід, а ті люди, які знайдуть його, будуть шановані Алінами, будь то подруга або друга половина.

Псевдонім ім'я Аліна

Псевдонім ім'я Аліна

Щоб правильно по імені вибрати псевдонім, потрібно просто переставляти букви і вимовляти отримане слово вголос. Якщо почуте подобається, значить, його можна використовувати для себе.

Наприклад, для Аліни можна розглянути такі псевдоніми:

 • Елен;
 • Лін;
 • Еллі;
 • Ліна;
 • Інна;
 • Рина;
 • Афіна;
 • Ельвіна;
 • Ейлін;
 • Лана;
 • Аніла;
 • Лейн;
 • Алинсия.

Можна придумати ще тисячу псевдонімів до цього імені — красивих і загадкових.

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Аліна

Завжди цікаво, кого із знаменитостей звали також як і тебе. Коли батьки вибирають ім'я для свого майбутнього малюка, вони також цікавляться, а чи було це ім'я у когось із знаменитостей? Раптом дитина повторить долю зірки або олімпійської чемпіонки з таким же ім'ям. Відомі люди, знаменитості з ім'ям Аліна:

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Аліна

Відео: Значення імені. Аліна