Кармічна зв'язок між чоловіком і жінкою: ознаки, тривалість

Існує карма і які вони, кармічні стосунки? Про це дізнайтеся після прочитання статті.

Зустрічаючи на своєму життєвому шляху людини, іноді виникає відчуття, ніби ви знайомі все життя. Ви розумієте один одного з півслова, зіткнення думок проявляється відразу після знайомства. Астрологи вважають, що таке почуття зароджується неспроста, а тут існує кармічна зв'язок між людьми. Заглиблюючись глибше в дану тематику, ви дізнаєтеся, що криється під цим поняттям, про причини виникнення кармічних відносин.

Карма і кармічна зв'язок

Карма – сукупність хороших і низьких вчинків людини та їх наслідки, які у подальшому визначають долю і характер наступної нової життя. Якщо ви робите добрі вчинки, то карма поліпшується, якщо злі – то погіршується. І за всі нехороші дії ви будете відповідати або в цьому, або в наступних життях, відчуваючи страждання.

Карма

Кармічна зв'язок – контакт людей, які знали один одного у попередніх перевтіленнях. Вони могли перебувати у родинних або любовних відносинах. Рідко замислюєтеся над тим, що випадкові зустрічі можуть бути наслідками минулих дій. Кармічні партнери сходяться для того, щоб прояснити ситуацію з колишніми стосунками: зійтися або ж остаточно розлучитися.

Кармічна зв'язок між чоловіком і жінкою

На думку індійської філософії особливе місце відводиться відносинам, які зародилися в минулих життях і з чиєї вини залишилися незавершеними. Якщо у пари існувала міцний емоційний зв'язок і борги відносно один одного, то вони обов'язково зустрінуться в наступних життях, для завершення розпочатого.

Доля дає їм другий шанс, щоб вони поставили всі «точки». Можна змінити карму минулого життя. Якщо ви, наприклад, ставилися погано до людини, і доля дала вам ще одну спробу все змінити, то ви зможете створити в цей раз ідеальну родину. Але насамперед вам належить зробити жертву зі свого боку і пройти випробування, як доказ про зроблені висновки.

Зв'язок

Є два види кармічного зв'язку:

 1. Цілюща. Зустрічається досить рідко. Це зв'язок, коли стикаються споріднені душі. Люди думають однаково, іноді разом вимовляють одну і ту ж фразу. Виникає відчуття, що вони знайомі все життя, однак вони познайомилися всього пару днів тому. Така зв'язок характеризується легкістю, довірою, умінням прощати і підтримувати у важку хвилину. Розставання, навіть на короткий період, заподіює біль.
 2. Руйнівне – проявляється у швидкому тяжінні і пристрасті партнерів, але з часом почуття гаснуть і починаються конфлікти. Обидві сторони хочуть розірвати такі стосунки, але мовчать. Поступово ситуація лише погіршується. Краще змиритися, подякувати один одного і остаточно розлучитися.
Відносини

При будь-якому розкладі «кармічні стосунки» дають привід замислитися про духовний саморозвиток особистості, причини повторюваних подій. Якщо ж таке відбувається, це означає, що ви не усвідомили свої негарні вчинки, чи допускаєте одну і ту ж помилку знову.

З-за цього не можна розірвати цей замкнутий круг. Тільки при усвідомленні своїх дій всі вузли распутаются. Все це буде означати, що зустріч не пройшла марно і осмислені уроки, виправлені. Тільки тоді ви можете досягти спокою, і відбудеться покращення життя.

Ознаки кармічний зв'язок між чоловіком і жінкою

Як відрізнити справжні почуття від кармічної залежності? Спираючись на такі ознаки, ви зможете розрізнити за такими ознаками:

 1. Відносини, в яких виникають неймовірно потужні емоції. Це можуть бути найсильніший страх, надмірні ревнощі, пристрасть, подяку або почуття провини. Згодом сильних переживань, людина схильна перебільшувати і ненормально реагувати на якісь миті в житті. Головним приводом зіткнення є невирішені особисті конфлікти. Тому люди притягуються і зустрічаються знову в наступних життях, для усунення подібних речей. Коли люди пройдуть цей урок, то вони зможуть спокутувати свою негативну карму. У результаті партнери повинні розійтися, або їх відношення стануть згладженими.
 2. Взаємовідносини, які виникли і розвиваються стрімко. В такому випадку, партнери різняться своїми характерами, життєвими цінностями, розумінням світу, складаються в різних соціальних статусах. І глибоко в душі негативно ставляться до обранця, однак незрозуміла причина зв'язала їх разом. Самостійно вийти з таких відносин їм не під силу. Відносини такої пари базується на сексуальному аспекті. Вони пристрасно захоплені одне одним і готові переповнюватися сексуальною енергією знову і знову. Часом буває, трапляється, що кохані, пов'язані з усіма рівнями. Розлучаться вони і обнулення лічильника розплати відбудеться тільки за умови, коли партнери візьмуть один від одного все що тільки можна.

  Чоловік і жінка
 3. Наступним ознакою кармічного зв'язку вважають – зумовленість і трагічний кінець. Любовний трикутник вважається найвдалішим прикладом. У ньому переважає потужні емоційні і сексуальні уподобання. Партнери відчувають гостру тягу один до одного, але водночас не можуть гармонійно існувати поруч. Пара безперервно стикається з різноманітними перешкодами, і закінчуються такі відносини часто трагічно.
 4. Сімейний союз – вид спокути, в якому один член сім'ї страждає від наркотичної, алкогольної або іншого роду залежності. Інша сторона сприймає такого роду відносини як належне і вважає, що зовсім не гідна більшого, і не може кинути коханого. Суть даної зв'язку в сильному відчутті провини, яке переходить із попередні втілень.
 5. Смерть раніше 35 років. Також вважається спокутою карми за гріхи, людина свідомо вибирає для себе даний вид покарання.
 6. Гармонійна зв'язок, де обидва партнери належать до спорідненим душам. У такій сім'ї панує взаєморозуміння і повага. Кожен приймає як позитивні, так і негативні сторони свого коханого. Ні в кого не виникає бажання змінити свою другу половинку. Відносини з спорідненими душами завжди сповнені любові і миру.

  Ознак може бути багато
 7. Різниця у віці. Особливою силою володіють 5 і 15. Якщо у вас така різниця, то ваш шлюб має кармічної силою. 15 років вважається потужним кармічним тяжінням. Цей варіант з найважчих відносин. Партнери можуть сприяти у направленні на істинний шлях, але також, і штовхнути у «прірву», тим самим збільшивши кількість боргів попередніх втілень.

Скільки триватимуть кармічні стосунки?

Якими будуть відносини обумовлюється їх видами – зцілюють або руйнують.

 • Цілюща кармічна зв'язок. Чоловік і жінка наповнюють спільні чаші сприятливою енергією і з допомогою цього створюють міцні сім'ї, роблять все разом. Водночас така пара може провести все життя. Люди в таких відносинах стають сильнішими, витривалішими і дуже часто розвинуті у всіх аспектах. Якщо ж виникають розбіжності, то вони рідко доходять до чогось більш серйозного або розлучень. Пов'язано це з тим, що душі переплетені між собою вже багато перевтілень, і стали вже спорідненими душами.
 • Деструктивна кармічна зв'язок. Вона триватиме стільки часу, скільки буде необхідно для двох партнерів, щоб усвідомити свої вчинки і повністю повернути борги партнеру і енергію, яку заборгували в минулих життях.
  На тривалість кармічних відносин краще не розраховувати. За статистикою вони рідко стабільні і довгострокові. Але натомість кожен отримає набагато більше: вони звільняють себе від даремної спілкування і витрати часу; і нарешті-то приймають, що є відміну почуттів до самої людини, від почуттів до страшної ситуації.
Тривалість залежить від виду кармічного зв'язку

Якщо ж у вас вийде розібратися з усіма необхідними перешкодами, то спорідненість душ зміцніє. Якщо не зможете подолати проблеми, то цей зв'язок краще розірвати назавжди. Мета кармічного зв'язку – навчити чоловіка і жінку висловлювати свої почуття і робити правильний вибір у складних життєвих ситуаціях. Адже мовчання часто несе лише негативні наслідки.

Відео: Карма у відносинах між чоловіком і жінкою