У чому полягає обмін енергіями між чоловіком і жінкою? Потоки енергії між чоловіком і жінкою і чакри, канали, що проводять енергію, особливості енергетичної зв'язку при наявності сексуального контакту, рівні енергетичної зв'язку

Про те, що між близькими чоловіком і жінкою існує енергетична зв'язок відомо давно. Давайте розглянемо це питання докладніше.

Безліч філософських теорій розглядають поняття енергії. І практично всі вони сходяться в одному: коли виникає інтерес між чоловіком і жінкою, їх енергії починають обмінюватися.

Тантричні навчання, зокрема, стверджують, що підживлення енергією чоловіки йде зверху (це називається ідейної енергією), а жінки – знизу, що є енергією сили. Щоб реалізувати свої ідеї, чоловік повинен набратися силою жінки, в той час як жінці не дано витрачати енергію для дій, вона може отримати необхідну їй кількість, лише взаємодіючи з сильною статтю.

У чому полягає обмін енергіями між чоловіком і жінкою?

Почнемо з простого і зрозумілого: народжений немовля чоловічої статі відразу ж отримує любов матері. Дорослішаючи, він закохується і вже підсвідомо шукає в жінці аналогічний енергетичне джерело, чия сила допоможе в його життєвої реалізації.

Енергетична зв'язок

Пізніше, з початком постійних серйозних стосунків, він отримує від жінки турботу у всіх аспектах: в інтимному, інтелектуальному, фізичному, моральному плані. І тоді він стає здатним на реалізацію своїх активних дій. Це є початковою стадією, коли самого обміну ще немає.

Тільки ввібравши необхідну кількість жіночої сили, чоловік починає повертати своїй партнерці енергію (вона може виражатися, наприклад, подарунками або фінансовою підтримкою), тим самим наповнюючи її здатністю подальшої віддачі. Такий постійний «кругообіг» і є по суті енергетичною зв'язком.

Потоки енергії між чоловіком і жінкою: чакри

Отже, пара живе у злагоді і між ними відбувається постійний обмін енергією, так звана енергетична зв'язок між чоловіком і жінкою. Вона протікає між ними по каналах, утвореним внаслідок контакту біополів. Потоки енергії зазвичай мають певний колір, який видно тим, хто володіє паранормальними здібностями.

 • Виділяють також чакри, через які проходять канали, і залежить це від виду відносин.
 • Базова працює при родинних, сексуальна – це сімейний союз, любовні зв'язки, пупкова проводить енергообмін між людьми, які конкурують між собою.
 • Серцеві чакри розкриваються при емоційних відносинах, при цьому для досягнення гармонії важлива також розвиненість каналу сексуальної енергії.
 • Горлова чакра пов'язує колег і однодумців, лобова задіяна при наслідування кому-небудь, хто є для людини кумиром. Саме в цій чакрі працюють такі методи, як гіпноз або телепатія.
 • Вінцева чакра говорить про енергетичну зв'язку, що утворюється на рівні егрегора.
Важлива гармонія

Чим сильніше і різнобічне взаємна зацікавленість і потреба, тим потужнішим стає енергетичний канал, а чим міцніше відносини, тим більш тісною стає енергетична зв'язок за допомогою всіх чакр.

Канали, що проводять енергію між чоловіком і жінкою

Якщо відносини між партнерами стабільні і здорові, між ними формуються канали, що працюють чисто і яскраво. У таких відносинах існують щирість, взаємна довіра, але в той же час кожен з них залишається в своєму особистому просторі. Це і є той самий випадок, коли енергетична зв'язок рівносильна.

Енергетичні нитки
 • У тому випадку, коли спостерігається залежність одного партнера від іншого, канали тьмяніють, що призводить згодом до порушення відносин, агресивності, дратівливості.
 • При ситуації, коли одна сторона прагне повністю підпорядкувати собі іншу, аура залежного немов всебічно обволікається.
 • Припинення відносин веде до послабленню каналів. Чим більше часу проходить, тим менше енергії в них надходить, а потім і зовсім відбувається припинення потоку, що закінчується тим, що колишні партнери сприймають один одного як сторонніх людей.
 • Якщо закохані розлучилися, але канали не закриті, взаимопритяжение зберігається. Буває, що один з них цілеспрямовано розриває енергетичний зв'язок, і тоді не виключено, що його захист буде піддаватися впливу з боку другого.

Особливості енергетичного зв'язку між чоловіком і жінкою при наявності сексуального контакту

Якщо пара полягала в інтимних стосунках, робота енергетичних каналів триває довго й після розриву відносин. Нова інтимний зв'язок створює новий канал в області сексуальної чакри, який може залишатися активним всі наступні роки життя. Найцікавіше, що тривалість самих відносин при цьому не особливо важлива: чи довгі роки, то випадкова одноразова зв'язок.

Енергетична зв'язок

А раз канал залишився, то енергія продовжує за нього вступати в обидві сторони. Ось тільки який заряд вона несе? Це залежить від того, з якими емоціями люди розлучилися.

Примітно, що спільне проживання підлаштовує біополя чоловіки і жінки, цим пояснюється той феномен, що після довгих років сімейного життя люди навіть стають схожими один на одного, як стають схожими їх погляди, смаки, характери.

Нюанси енергетичної зв'язку між чоловіком і жінкою

Ми вже знаємо про єдиної енергетичної середовищі, в якій живуть по-справжньому люблять один одного партнери. І якщо кожен з них буде продовжувати цей взаємообмін енергією, почуття будуть тільки міцніти, а союз стає міцніше.

При цьому справжня гармонія досягається в тому випадку, коли обидва діють згідно своїй природі. Адже, якщо жінка починає проявляти в собі чоловічі якості, а відповідно, випромінювати чоловічу енергетику, то чоловікові нічого не залишиться, як взяти на себе забезпечення пари жіночим енергетичних початком. І навпаки.

Важлива гармонія і баланс

Якщо говорити в цілому, то чоловік в любовному союзі повинен забезпечити матеріальну складову, а жінка – емоційно-чуттєву. Цей порядок обумовлює віддачу чоловічої енергії допомогою матеріальної чакри, а жіночої – серцевою. Порушення такого природного балансу веде до погіршення відносин і стану кожного з партнерів.

Рівні енергетичної зв'язку між чоловіком і жінкою

 1. Сексуальний. Це рівень зв'язку, який формується при виникненні енергообміну лише при інтимних відносинах, наявності фізичного бажання або інстинкту продовження роду. Якщо згодом не починає працювати обмін енергетиками на рівні інших чакр, то зв'язок так і залишається виключно сексуальної, не проявляючись в духовній близькості, що часто буває причиною розставання.
 2. Душевний. Тут наявні щирі почуття, прояв щирої турботи, прагнення зрозуміти іншого. Це більш високий рівень, який захоплює вже кілька чакр, включаючи серцеву. Збагачений емоціями і почуттями, такий союз будується на гармонійному співвідношенні сексуальної і любовної енергій, не виснажуючи, а насичуючи аури люблять. Таку енергетичну зв'язок вже важко порушити.
 3. Духовний. Це повністю гармонійні відносини, яким притаманна вже зв'язок на рівні інтуїції. Найбільш високий рівень, який задіює всі чакри і пов'язує їх воєдино. Біополя у такому разі повністю об'єднано, що дозволяє вловлювати найменші нюанси настрою, емоцій, розуміти не тільки слова, але і думки, причому деколи навіть на відстані. Енергетичні зв'язки такого рівня і народжують те, що ми звично називаємо «ідеальною сім'єю».

Нехай ваші відносини будуть побудовані саме на такому рівні!

Відео: Чоловіча і жіноча енергетична зв'язок