Навіщо потрібно позбавлятися від енергетичної зв'язку з чоловіком? Як розірвати енергетичний зв'язок з чоловіком: виклад на папері, відпал

Як розірвати енергетичний зв'язок з чоловіком і якими методиками її можна розірвати.

Ви розлучилися, але ні-ні, та й з'явиться в голові думка: «А щоб він сказав в цій ситуації?», зазвучить щемлива нота: «Саме в цей день він освідчився мені в коханні»...

Це відбувається тому, що хоча зовнішня зв'язок між вами розірвана, але енергетична залишилася, навіть якщо ви не бачилися кілька років. Ось цей зв'язок і заважає вам жити повноцінним новим життям.

Навіщо потрібно позбавлятися від енергетичної зв'язку з чоловіком?

Психоенергетики вважають, що взаємозв'язок на енергетичному рівні продовжує залишатися ще близько семи років. Всі ці роки така прив'язка впливає на самопочуття, емоційний стан, як наслідок, і на фізичний, що може спричинити навіть проблеми зі здоров'ям.

До речі, багато фахівців у релігійних, містичних і моральних вченнях проводять паралель між вимогою до добродіяння дівчата і подібним явищем.

Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком

Сьогодні рідко зустрічаються жінки, що мали за все життя тільки одного партнера. Переважна ж більшість, будуючи нові відносини, несвідомо входять в нове життя зі старим багажем. І нехай він існує лише на тонкому рівні – він настільки вимотує емоційно та енергетично, що це схоже на вампіричне вплив. Саме від нього необхідно позбутися, щоб нове було дійсно новим, а не відлунням забутого минулого.

Як розірвати енергетичний зв'язок з чоловіком: методика

Почнемо з того, що описані нижче методики не допоможуть вам, якщо ви самі для себе ще не поставили крапку у стосунках, а продовжуєте згадувати і шкодувати про розрив. Втім, вони допоможуть в іншому: полегшать ваші переживання, підштовхнуть вас до нового знайомства, відкриють серце для сьогоднішніх вражень і почуттів.

А от якщо ви вже охололи й згадуєте минуле хіба що з посмішкою – запропоновані техніки прискорять енергетичний розрив з колишнім.

Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком

Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком:

  • Займіться подібним «самоочищенням» дев'ятнадцятий місячний день, який сприяє розставання з усім, що віджило. А по закінченні не забудьте очистити все навколо себе – свою квартиру, двір, тіло.
  • На окремому листку перерахуйте всіх своїх статевих партнерів за останні сім років. Не пропускайте нікого – ні постійних, ні «одноразових». Можете, крім того, додати до цього переліку і тих, які вам дуже подобалися, але до відносин справа так і не дійшла.

Виберіть зі списку тих чоловіків, на яких у вас залишилася образа. Знову візьміть папір і викладіть всі свої думки і почуття по відношенню до цього партнера.

Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком: виклад на папері

Описуйте детально всі його вчинки і слова, які поранили вас. Висловившись таким чином, перейдіть до позитивних моментів: добрим словам, подарунків, сюрпризів, не забудьте згадати, чим саме він привабливий.

  • На цій хвилі позитивних спогадів та подяки за все хороше, що було між вами, у свою чергу визнайте свої помилки у ваших відносинах і попросіть за них прощення.
  • А тепер подумайте: може бути, цей чоловік з'явився у вашому житті як певний етап, на якому ви повинні були набратися досвіду, відбутися як особистість, чогось навчитися.
  • Докладно викладайте все, що у вас на душі, адже це лист не прочитає ніхто чужий. Будьте щирі самі з собою. Відчувши, що сказали все, що хотіли, в думках зверніться до чоловіка, відпускаючи його з свого життя. Ну от, залишилося лише спалити лист разом з усіма образами і недомовками, викладеними в ньому.
Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком

До речі, подібну техніку можна проводити кілька разів, особливо, якщо ви відчуваєте, що в душі ще залишилися відлуння минулого.

Позбавляємося від енергетичної зв'язку з чоловіком: відпалювання ниток

  • Всепоглинаюча енергія полум'я допоможе вам спалити все непотрібне, в тому числі і старі зв'язки.
  • Розслабтеся як для медитації, налаштуйтеся на споглядальний лад, викиньте з голови все погане. Уявіть в думках образ чоловіка, який був вашим сексуальним партнером. Нехай він стоїть прямо перед вами. А тепер малюйте між вами промені різних кольорів, що виходять із усіх семи чакр.
  • Коли ці з'єднують вас нитки стануть для вас «видимими», підпаліть сірник або чиркните запальничкою і пережгите їх, представляючи цей повний розрив і відпускаючи разом з вогнем чоловіка.
  • Відмовтеся від усього і подивіться на вас обох як сторонній спостерігач, уважно примічаючи, всі нитки спалені. Ну ось, тепер вас нічого не пов'язує, крім, хіба що, будь-то залишилися у вас його речей або подарунків – їх потрібно безжально викинути.
Енергетична зв'язок

І знову ж таки, якщо хтось з ваших колишніх знову виникне на шляху – він і є той самий енергетичний вампір. Ці ритуали не вимагають матеріальних витрат, але от душевні зусилля вам доведеться докласти, адже все, що ви робите, має бути щирим, з вірою в позитивний результат, з усвідомленням невипадковості кожній із зустрічей.

Крім того, не забувайте, що вам, можливо, доведеться рішуче відмовляти тим, хто знову виникне у вашій долі. Будьте впевнені в собі і у вас все вийде.

Відео: Енергетичні зв'язки між чоловіком і жінкою