Як зробити квіти з повітряних кульок своїми руками: покрокова інструкція, ідеї. Як зробити простий і складний квітка, ромашку, троянду, букет квітів з довгих, ШДМ і круглих повітряних куль: схема. Найкращі квіти з повітряних кульок своїми руками: фото

Інструкція по виготовленню квітів з куль.

Зміст

Кулі для моделювання (ШДМ) часто використовується для аеродизайну. З їх допомогою прикрашають весілля, дні народження, роблять об'ємні букети і різноманітні скульптури. Також з таких шарфів можна виготовляти цифри до дня народження. Нижче ми розповімо, як виготовляти квіти з таких кульок.

Як зробити квіти з повітряних кульок своїми руками: покрокова інструкція, фото

Нижче представлена покрокова інструкція виготовлення квітів з куль на день народження.

Аеродизайн
квіти з повітряних кульок своїми руками

Як зробити простий квітка з довгих надувних куль ШДМ: схема, фото

Одним з найпростіших варіантів є виготовлення ромашки або тюльпана з повітряних куль. Їх можна зробити до дня Закоханих або на День вчителя. Нижче представлені схеми.

квітка в аэродизайне
квітка в аэродизайне

Як зробити ромашку з довгих повітряних куль ШДМ: схема, фото

Інструкція:

 • Необхідно надути ковбаску з кульки, не варто дуже сильно надувати, так як потім буде складно скручувати і з нею працювати. Зробіть так, щоб кулька був трохи м'яким, але досить пружним.
 • Після того як ковбаска необхідного кольору буде готова, поверніть її в кільце. Після цього складіть удвічі, у вас вийде подвійна ковбаса.
 • Далі, вам необхідно розділити її на три частини і скрутити в цих місцях. В результаті у вас вийде 6 симпатичних сардельок. Після цього складіть їх разом місцями згинів. Скрутіть, у вас вийде квітка з 6 пелюсток.
 • Тепер приступайте до виготовлення стебла. Для цього візьміть зелений. Точно також надуйте його не щільно і у верхній частині виготовте петельку. Просуньте петельку вгору через квітка, можете приступати до формування листочків.
 • У середній частині стебла зробіть колечко, трохи вище зробіть ще одне. В результаті у вас вийде симпатичний квітка з шістьма пелюстками з зеленої серединкою на стеблі з листочками.
ромашки з довгих повітряних куль

Як зробити троянду з довгих повітряних куль ШДМ: схема, фото

Одним з найулюбленіших квітів є троянда. Незважаючи на те, що її виготовлення здається досить складним, це не так. Виготовити троянду набагато простіше, ніж звичайну ромашку або навіть тюльпан. Це відмінний варіант подарунка на 14, 23 лютого чи 8 березня.

Інструкція:

 • Для цього вам необхідно виготовити 3 основних вузла квітки. 1 частина — це бутончик, тобто петелька, яка буде знаходитися в центрі вашого квітки. Вам необхідно виготовити із ковбаски подвійну петельку, після цього з іншого кульки поверніть вузлик.
 • Виготовте ще один вузлик. Таким чином вам необхідно навколо кільця накрутити кульку. У вас вийде якась цікава вертушка. Тепер це кручений кільце вставте підготовлену петельку виготовлену з іншого кульки.
 • Тепер можете приступати до виготовлення стебла. Для цього надуйте ковбаску зеленого кольору і скрутіть пелюстки. Просуньте кулька в нижню частину бутончики, тобто вам необхідно з'єднати квітка і стебло.
розочка з довгих повітряних куль

Як зробити складний квітка довгих повітряних куль ШДМ: схема, фото

Нижче представлено відео з докладним описом процесу виготовлення.

ВІДЕО: Складний квітка

Як зробити квітку з круглих повітряних куль: схема, фото

Якщо у вас немає куль для моделювання, можете скористатися звичайними повітряними кульками, які продаються в будь-якому магазині.

Інструкція:

 • Надуйте 5 повітряних куль одного кольору і один іншого.
 • Тепер за допомогою скручування їх кінчиків між собою з'єднайте п'ять куль в одне ціле. У центрі в прикріпіть шар іншого кольору. У підсумку ви отримаєте кулю з 5 пелюсток з серединкою іншого кольору.
 • Такі повітряні кулі використовуються для прикраси арок при організації весіль, також ними нерідко декорують дашки ресторанів, в яких відзначають Новий рік або дні народження.
Аеродизайн кольорів
Аеродизайн кольорів
квітка з круглих повітряних куль

Як зробити букет з квітів, ромашок з довгих повітряних куль ШДМ: схема, фото, опис

Дуже симпатично незвично виглядають букети з повітряних кульок. Для цього знадобиться кілька виготовлених квітів.

Інструкція:

 • Для виготовлення букета можете вибирати або просту ромашку, або троянду чи тюльпан. До речі тюльпан виготовляється простіше всього.
 • Для цього необхідно надути кульку, досить довгий. Після цього поверніть його в кільце і умовно розділіть на три частини. Тепер в місцях згинів вам потрібно з'єднати ці три частини. В самому кінці у вас повинно вийти щось схоже на в'язку сардельок.
 • Тепер прикріпіть до цієї квітки зелене стебло. Необхідно, щоб на кожному стовпі було по одному листку. У центральних квітках не робіть взагалі ніяких листів, бо як вони будуть заважати. З-за цього букет буде розпадатися.
 • Виготовити букет можна з 5 і більше куль. Коли всі квіти окремо будуть готові, просто зв'яжіть їх бантиком з такого ж кулі для моделювання.
букет з квітів
букет з квітів
букет з квітів

Квіткових композицій існує величезна кількість. Вони можуть використовуватися 1 вересня і відкривати День Знань. Нижче представлені найбільш цікаві варіанти.

квіткова композиція з повітряних кульок
квіткова композиція з повітряних кульок
квіткова композиція з повітряних кульок
квіткова композиція з повітряних кульок

Найкращі квіти з повітряних кульок своїми руками: фото

Практично будь-яка квітка з повітряної кульки можна зробити самостійно. Щоб зробити квіти з кульок, потрібно придбати відповідні кульки і дотримуватися схеми. Нижче представлені схеми виготовлення квітів.

квіти з повітряних кульок своїми руками
квіти з повітряних кульок своїми руками
квіти з повітряних кульок своїми руками
квіти з повітряних кульок своїми руками
квіти з повітряних кульок своїми руками

Спробуйте прикрасити ваше свято самостійно. Для цього використовуйте аеродизайн.

ВІДЕО: Букети з повітряних кульок