Лавровий лист в будинку: магічні властивості, прикмети. Як використовувати лавровий лист в магії грошей, любові, удачі, бажання, від псування і пристріту, як оберіг для захисту будинку від злих людей: обряди, ритуали і змови

Стаття вам детально розповість про те, якими магічними властивостями володіє лавровий лист і як захистити свій дім, а так само себе за допомогою ритуалів з цією рослиною.

Зміст

Лавровий лист в будинку, квартирі: прикмети

Кожна домогосподарка неодноразово стикалася з лавровим листом, адже його часто використовують в кулінарії, щоб доповнити або поліпшити смак страв. Проте мало кому відомо про інші властивості цієї рослини! Виявляється, лавровий лист – потужний цілющий і магічний засіб. Саме тому його використовують, як в народній медицині, так і в особливих езотеричних ритуалах.

ЦІКАВО: Історія визнання лаврового листа досить цікава і сягає своїм корінням в далеке минуле. Вважається, що Аполлон (той самий неймовірний красень і бог Олімпу) загорівся полум'яним почуттям до німфи Дафни, яка не відповіла йому взаємністю. Дафна настільки хотіла сховатися від знавіснілого Аполлона, що перетворилася на кущ лавра і з тих пір закоханий Аполлон став носити на голові лавровий вінок.

Свою популярність і затребуваність листя чагарнику отримали ще з часів Стародавньої Греції. Перш за все, людям подобалися їх освіжаючі властивості і тільки потім вони помітили магічні. Приміром, залишений або повішений будинку пучок лавра робив приміщення енергетично «чистим» і притягував до себе всю негативну енергетику.

Досі деякі вважають, що якщо покласти пару лаврових листочків під подушку або матрац. Можна залучити до себе віщі сни. Ще одне дивовижне повір'я говорить – гілки лавра можуть захистити будинок від блискавки. Саме тому пучки гілок люди часто поміщали під дахом або на балках.

За старовинним звичаєм так само голови переможців будь-яких змагань прийнято прикрашати вінками, сплетеними з листя і гілок лавра. В даному випадку вони уособлюють в собі перевагу, успіх і тріумф. Так само вважалося, що такий вінок може дарувати не тільки везіння, але і благополуччя, а так само «забрати» будь-які проблеми зі здоров'ям.

Секретів використання лаврового листа, як магічного засобу, дуже багато і кожен вірить в те, що він зможе принести йому багато позитивних змін у житті. Лавровий лист використовується для любовних ритуалів, щоб залучити до себе «другу половинку», грошових обрядів (вважається, що рослина прямо пов'язане з фінансовим благополуччям людини і буквально притягує до себе гроші), а так само для того, щоб позбутися від будь псування і здійснити свої заповітні бажання.

Лавровий лист — надійний оберіг і «захисник» будинку

Прикмети: лавровий лист попався в тарілці в супі

Мало хто знає, що використання лаврового листа в кулінарії почалося не так давно. Справа в тому, що смакові якості листа спочатку не були розкриті і цінувалися тільки його ароматичні властивості. Лавр додавали у воду, щоб надати їй приємний, ніжний і стійкий запах. Таку воду використовували для миття рук.

Тільки через час лавровий лист стали додавати в їжу, але спочатку – це були десерти і тільки через кілька десятиліть цей інгредієнт знайшов своє місце у приготуванні перших страв, м'яса і маринадів. Під впливом високих температур лист розкриває всі свої позитивні якості та надає страві приємний пряний відтінок.

На сьогоднішній день уявити суп, борщ або щі без лаврового листа просто неможливо. Але навіть тут не обійшлося без магії і несподівано попалася в тарілці лавровий листок люди сприймають як знак, що вказує на певні події в житті. Приміром, найголовніша прикмета свідчить: «лавровий лист потрапив до грошей». Це означає, що незабаром вам пощастить отримати вагому суму грошей (аванс, зарплата, виграш, повернутий борг).

ВАЖЛИВО: Ще одне тлумачення цієї прикмети – «любовна зустріч або романтичне побачення», особливо якщо листочок попався молодий дівчині і якщо він подвійний (на одній гілочці два листки). Для людини щасливої в шлюбі лавровий листочок може бути передвісником важливого известия.

Можна вважати лавровий лист в супі прикметою і знаком?

Як використовувати лавровий лист в магія залучення грошей?

Лавровий лист – це часто символ багатства і достатку. Саме тому гілки лавра часто розвішують по оселі або робочого місця (офіс, магазин, майстерня), щоб залучити клієнтів і грошові потоки у справу. Не рідко лавровий листочок присутня в особистих речах людини, наприклад, у гаманці. Так ви зможете залучити до себе успіх, який буде супроводжувати не тільки в справах, але і роботі.

Добрий знак – взяти лавровий листочок з собою і покласти в кишеню (як можна ближче до тіла), щоб досягти успіху на співбесіді або нараді, для того, щоб вас помітили і визнали ваші здібності, взяли на роботу або підвищили на посаді. Щоб листочок не псувала і не мучив часом занадто задушливим ароматом, ви можете обернути його в хусточку, а в клапоть червоного або зеленого кольору (червоний колір залучає удачу, зелений – гроші).

ЦІКАВО: Багато спортсменів ще до оголошення результатів у змаганнях носять при собі лавровий листочок, який на їх думку, приносить перемогу і благополуччя в змаганнях, а так само визнання і самодостатню життя.

Існує один обряд, який дозволяє вам досягти бажаного багатства за допомогою лаврового листа. Здійснювати цей ритуал слід вдома або на робочому місці. Виберіть великий і цілий лавровий листочок, без дірок, тріщин і пошкоджень. На зворотному його боці (не глянсовою) напишіть ручкою або олівцем своє побажання («розбагатіти», «отримати премію» або, приміром, «повернути борг»). Цей лист слід спалити і дим його рознести по всьому приміщенню.

Ще один спосіб пропонує вам написати своє бажання, пов'язане з благополуччям на аркуші білого паперу і згорнути трубочкою, прив'язавши до «згортання» три красивих і не пошкоджених лавових листа. Цей амулет повинен зберігатися в затишному місці на вашій роботі або вдома. Тільки після того, як бажання здійснюється, амулет слід спалити і попіл його розсипати по родючій землі (сад, город).

Лавровий лист — оберіг і амулет

Для чого в гаманець кладуть лавровий лист, і з якими словами змови?

Класти лавровий листочок в гаманець для залучення грошей і благополуччя так само слід «правильно», щоб не накликати на себе жодну негативну енергетику і не знайти зворотного ефекту. Звичайно ж, ви можете обійтися без жодних ритуалів і просто подумки побажати собі успіху, але куди дієвіше буде читання змови і на залучення багатства. Такі замовляння найкраще читати на зростаючу місяць, сидячи в самоті й тиші при запаленій свічці.

ВАЖЛИВО: Слід вірити в сам ритуал і в кожне сказане слово, щоб ваш обряд обов'язково виявився ефективним.

Змова на лавровий лист, щоб було багатство

Лавровий лист магія на повернення боргу: ритуал, змова

У деяких випадках магічні обряди за участю лаврового листа можуть бути здійснені не тільки для того, щоб привернути до себе добробут, але і для того, щоб, приміром, «повернути свій»: втрачені гроші, програні гроші, а так само гроші взяті в борг.

Існує один старий обряд. Для нього вам знадобиться мати при собі:

 • Маленький полотняний мішечок (або ж звичайний носовичок).
 • Три лаврових аркуша (чистих, цілі, без пошкоджень і бажано свіжих).
 • Сім п'ятаков (монети у 5 копійок)

Лаврові листочки слід пов'язати між собою червоною ниткою і прочитати змову, після загорніть лаврові листи і п'ятаки в хустинку. Його слід закапати в родючій землі (край городу чи саду, як варіант – великий квітковий горщик в квартирі) і чекати повернення боргу. Після повернення мішечок не викидається, його слід винести на вулицю і закопати не далеко від будинку, в якому ви живете («щоб всі борги, взяті у вас, вам же і поверталися).

ВАЖЛИВО: Здійснювати такий ритуал слід строго на схід сонця і ні в якому разі не на заході. Найкращий час – ранок, до полудня.

Змова на повернення боргу

Магія лаврового листа для любові: як робити обряди

Лавровий лист дуже часто використовується в так званій «циганської» магії. З допомогою лаврової гілочки багато відьми і чаклуни роблять «виклик» — особливий ритуал любовного характеру, відрізняється м'яким впливом на людину і не схожим на «чорну» магію.

Такий ритуал повинен викликати залежність у людини до певного об'єкта, але тільки в тому випадку, якщо у нього дійсно існує симпатія. Що ж переживає людина, на якого ви здійснюєте цей «виклик»:

 • Він думає про вас
 • Йому сняться сни з вашою участю
 • Людина нудьгує по вас
 • Йому хочеться бачити і чути вас
 • Він відчуває тягу любовну
 • Приймає важливі рішення по відношенню до вас
 • Мріє про ваше майбутнє

Для здійснення цього «любовного» ритуалу вам буде потрібно ряд предметів:

 • 3 сушених лаврових листочка
 • 1 червона вовняна ниточка
 • Водойма по близькості (річка, озеро, водосховище – не важливо).

ВАЖЛИВО: Вам необхідно перев'язати всі три листочки лавра однією червоною ниткою через гілочки і читаючи змова опустити у воду так, щоб пов'язані листя попливли. Важливо знати про те, що робити такий обряд слід вночі і тільки на зростаючу місяць, щоб отримати бажаний результат.

Змова з лавровим листом на любов

Магія лаврового листа: відвадити суперницю

Ні для кого не секрет, що чоловіки – особистості з мінливими смаками. У деяких сімейних парах може виникати питання розлучення тільки тому, що чоловік відчуває симпатію і почуття до іншої жінки, але не до своєї дружини. У таких випадках на допомогу може прийти обряд, розрахований на «відвід суперниці».

Зробити такий ритуал так само можна за допомогою магії лавового листа. Для цього вам слід використовувати один великий сухий лавровий лист. Вам потрібно буде здійснювати ритуал вночі, ідеальний час – опівночі в молодика. На звороті лавра (не глянцева сторона) напишіть ім'я суперниці, розкришите сухий лист і викиньте залишки у вікно зі словами змови.

Змова на лавровий лист від суперниць

Змова на лавровий лист: вийти заміж

Якщо жінка довгий час не може вийти заміж вона так само може вчинити особливий ритуал за допомогою лаврового листа на швидке заміжжя. Для цього їй потрібно три лаврових листа (бажано свіжих), тонка червона стрічка (можна замінити на нитку) і кільце (особисте, будь, можна не дорогоцінний).

ВАЖЛИВО: За допомогою червоної стрічки листя і кільце необхідно перев'язати один з одним і покласти під ліжко. Перев'язуються листя під час читання змови. Кільце не повинно бути новим, його слід носити на собі мінімум три дні.

Змова на заміжжя

Магія лаврового листа: для схуднення

Як вже говорилося, магія лаврового листа може бути виконана для здійснення заповітного бажання. Часто люди мріють про те, що вони зможуть просто скинути зайву вагу і, позбавляючись від нього, знайдуть нове щасливе життя. Це цілком реальні речі, адже схуднути буває досить складно.

Щоб ви схудли і не набрали зайву вагу після досягнення бажаного, слід читати замовляння або в ранковий час, коли сходить сонце або на зростаючу місяць. Читайте змову, перев'язуючи червоною ниткою листочок лавра. Читати змову слід при запаленій свічці, уважно і впевнено вимовляючи кожне слово.

Змова на виконання бажаного

Лавровий лист на удачу в усьому: змова

Кращий помічник людини в обрядах на виконання бажань – це лавровий лист. Здійснювати такі ритуали можна по різному, найбільш відомий і простий спосіб – розтерти сухий листочок між долоньками, загадуючи бажання і потім глибоко вдихнути його пряний і тонкий аромат. Особливістю такого ритуалу є вимовляння вголос бажання (важливо, щоб поруч з вами більше нікого не було).

Якщо ваше бажання пов'язано із залученням в будинок достатку, удачі і любові, вам слід зробити «намисто» і повісити їх у приміщенні, в якому ви проживаєте. Для цього на червону нитку слід нанизати велика кількість свіжих листів лавра і коли ви будете проколювати кожен лист, бажано згадувати те, що вам хочеться: пишною стіл, гарні вбрання, увагу чоловіків, автомобіль. Золото і так далі.

Якщо закохана пара вступає в шлюб, для них так само існує особливий ритуал, залучає удачу в особисте життя і виконуючий мрії про щасливе життя. Крім того, це дозволить молодій сім'ї відчути достаток і фінансову незалежність. Щоб ваші маленькі і великі бажання виконувалися регулярно так само існує ще один ритуал, для якого вам слід змастити три листи лавра ефірним апельсиновим маслом і зберігати їх вдома в затишному місці.

Змова на бажання з лавровим листом

Змова на лавровий лист на бажання молодий місяць

Молодик – «сильна» місячна фаза, яка дозволить вам здійснити ритуал з точністю і так, щоб загадане вами бажання обов'язково здійснилося. Молодий місяць – 28 день місячної фази. Читати замовляння з лавровим листом (будь-які: на гроші, на удачу або любов) слід в самоті й при світлі олени (можна запалити свічку).

Змова для виконання всіх бажань

Ворожіння на лаврових аркушах: на судженого

Найпростіше ворожіння на лаврових аркушах називається «Три аркуша». Для цього вам слід написати імена трьох молодих людей на зворотній стороні аркушів (як свіжих, так і сушених – не важливо) і розкласти їх на підвіконні. Так само як і імена, можна написати основні риси людини (блондин, брюнет або рудий).

Загадайте, щоб до вас у сні прийшов звужений і щоб ви точно його побачили. Вранці зверніть увагу на аркуші (можете і вночі обвести олівцем), а так само на те, чи змінили вони своє становище. Якщо ви не запам'ятали сон, тлумачити гадання можна по тому, як змінилося становище лавра – якщо зрушився, значить це і є ваш «суджений».

Ворожіння на лаврових аркушах

Як визначити порчу на лавровому листі: магія лаврового листа від пристріту і псування

Якщо в будинку то і справа що-щось не ладиться: не відбуваються скандали і сварки, валяться стіни і стелю, не щастить всім членам сім'ї, присутні хвороби, постійні борги – це ознака псування або пристріту. Якщо ж ви точно не знаєте, чи є на вас якась зла магія чи ні, визначити її можна так само з допомогою лаврового листочка.

Зробити це досить просто, для цього потрібно всього лише підпалити сухий листочок і подивитися на те, «як він себе веде». Якщо лист не горить – це знак того, що вам хтось сильно заздрить і просочує вас, а так само ваш будинок негативною енергетикою. Якщо лавровий лист сильно димить, пускає багато чорного диму – це знак псування, яку наслали спеціально і від неї слід терміново позбуватися.

Обкурювання хати лавровим листом допоможе якісно і ефективно почистити його від будь-якої негативної енергетики за лічену кількість днів. Робиться це легко – суха гілка підпалюється і її дим від горіння розноситься по всьому будинку і кожному куті. Можна просто покласти декілька листів на розпечену сковороду і в той час, поки аромат лавра розходиться по дому, прочитати захисну молитву.

Обряди з лавровим листом

Лавровий лист, як оберіг для дому від злих людей

Лавровий лист, віник з лаврового листя або вінок цілком може стати оберегом для вашого будинку. Такий оберіг прожене геть будь-яку заздрість, псування і пристріт, приверне до вас позитив і тільки радісні зміни. Найпростіший спосіб – повісити пучок лаврових гілок або листя над вхідними дверима. Це робиться для того, щоб «погана людина» не зміг зайти у ваш будинок і йому у ньому було не добре.

Ще один спосіб – розставити по кутах будинку блюдця з лавровим листом в кожному. У воду лист буде віддавати всі свої магічні властивості, а та, в свою чергу, буде випаровуватися і розноситися по всьому будинку. Це допоможе відновити гармонію у вашому домі і залучити до нього тільки хороше.

Лавровий лист охороняє будинок від зла

Обкурювання хати лавровим листом: печіння лаврового листа будинку

Обкурювати приміщення лавровим листом слід правильно. Щоб ритуал пройшов успішно і ефективно. Для обкурювання необхідно використовувати не окремі листочки, а сушену гілку або пучок. Так ви зможете домогтися тривалого горіння, дим від якого поширитися по всьому приміщенню. Важливо знати, що лавровий літ не повинен бути дуже сухим, трохи зволожите його перед підпалюванням. Пронести запалений пучок або гілку необхідно так, щоб дим торкнувся кожного кута.

Навіщо розкладати сухі лаврове листя по кутах будинку?

Розкладання сухих і лаврових листів з дому – так само ритуал, що привертає в будинок позитивну енергетику та благополуччя, проганяє зло і будь-яке псування. Кут житлового будинку – місце, де концентрується негатив і тому розвіяти його допоможе тільки вірне магічний засіб, таке як лавровий лист. Просто покладіть по одному листочку там, де він не буде видно оку.

Відео: «Магічні властивості лаврового листа»