Прикмети про ножі: упав ніж, подарували ніж — що робити?

Ніж — це гострий і небезпечний предмет. Так чи небезпечні прикмети з ножем, давайте розглянемо їх детальніше.

Ніж є досить небезпечним елементом не тільки на кухні, але і в повсякденному житті кожної людини. Цей предмет наділений фізичної та енергетичною силою, руйнувати все навколо. Тому ще з давніх часів існували прикмети про ножах, багато з яких дійшли і до нашого часу.

Ніж: прикмета

Найбільш поширене повір'я, яке говорить, що їсти з ножа, не варто. Це не тільки не дуже пристойно, але і ще наші прадіди говорили, що людина може стати, злим. Однак цим повір'ям є цілком логічне тлумачення. Найчастіше ніж використали люди, у яких під рукою не виявлялося вилок або ложок. Цими людьми були військовослужбовці, мисливці, бандити. Умови їх проживання були дуже суворі, що робило їх характер складним і не дуже поступливим.

До злості

Перелік прикмет, пов'язаних з ножем.

 • Коли ви сервируете обідній стіл, ніж за прикметами слід класти його лезом вниз, щоб уникнути розбіжностей під час обіду.
 • Увечері після вечері слід прибирати все зі столу і особливо ножа, щоб домовик не розлютився і не зарізав главу будинку. Однак це всього лише застереження, ніж прикмета. Таким чином, ви оберігаєте себе і своїх близьких від випадкових каліцтв у темряві.
 • Після трапези погана прикмета ніж схрещувати з іншими столовими приладами. Варто негайно розкласти їх по різних сторонах тарілки, щоб вони не стикалися, так ви вбережете себе від невдач або сварок.
 • Є прикмета зі зламаним ножем, яка може принести нещастя дорогій людині. Це може бути пов'язано з катастрофою або нападом. Але щоб ніж зламався, потрібно докласти досить зусиль або для цього повинна бути якась вагома причина. Наші предки вірили, що ніж здатна зламати виключно нечисть. Щоб прибрати з хати нечисту силу, треба сказати такі слова:
Обов'язкові слова

Існують і добрі повір'я, що пов'язані зпадінням ножа з якоїсь поверхні. Це забобон існує не тільки в російських, але і американців, німців і навіть японців. У давні часи люди вірили, що ножа має силу оберігати жінок при надії і молодят від лихого ока, хвороб. А новонароджених – від нечисті. Коли дитина народжувалася, обов'язково слід було покласти в люльку гострий ніж. Вагітні постійно тримали ніж під подушкою, щоб малюк народився добрим, міцним і ніколи не хворів.

Подарували ніж: прикмета — що робити?

Немає такої традиції, щоб дарувати ніж. Так як такий подарунок:

 • Новому господареві принесе нещастя і розбіжності.
 • Може поставити хрест на спільній дружбу.

Існує причини, які змушують людей робити такі подарунки і приймати їх:

 1. Буде не дуже ввічливо, якщо людина відмовиться від подарунка, а тому, якщо хто дарує хоче заподіяти шкоду людині, він може прочитати заклинання і наділити ніж негативною енергією, яка здатна заподіяти шкоду людині, накликати біду або матеріальні труднощі.
 2. Людина, якій подарували ніж, може передарувати його або ж з ним можуть траплятися постійно якісь проблеми.
 3. Купуючи ніж, ви керуєтеся суто вашим смаком та уподобаннями, і не думаєте, він сподобається чи ні.
 4. Щоб якось уберегти себе від всіх неприємностей, просто дайте хто дарує пару копійок за подарунок. Так ви обдурите нечисту силу, купуючи ніж, а не отримуючи його в якості подарунка.
 5. Коли людина вам неприємний, і ви не хочете від нього отримувати будь-яких подарунків, то не варто думати в цей момент про пристойність, просто відмовтеся від такого сюрпризу.
Не дарувати

Навіть якщо вам дарує ніж близька людина, у якого і в помислах не було заподіяти вам погане, все одно очистити його перед застосуванням. Покладіть його на деякий час в сіль, прогрійте над полум'ям, покладіть в землю або ж просто помийте водою.

Відео: Прикмети про ножі