Як і чим відіпрати тональний крем з білої, чорної та кольорової одягу: рецепти, корисні поради. Як відіпрати въєвшєєся пляма від тонального крему: корисні поради

У статті ви знайдете поради, які дозволять вам вивести пляму від тонального крему з одягу.

Зміст

Як і чим відіпрати тональний крем, сліди від тонального крему з білої сорочки, блузки одягу: рецепти, корисні поради

Таке косметичний засіб, як тональний крем, знайдеться в кожній жіночій косметичці, адже це дуже важлива і потрібна річ для макіяжу. Тональний крем приховує недоліки особи, але, на жаль, залишає плями на одязі і це єдиний його недолік.

Особливо прикро, якщо одяг у вас була світла або навіть біла. З білого одягу деякі тональні крему (з сильними пігментами) відпираються особливо важко або зовсім залишають сліди назавжди. У підсумку, такий одяг, стає непрезентабельний і підлягає утилізації.

Отже, плями від тонального крему – складні, але якщо докласти трохи зусиль, а також знати деякі секрети, то ви легко позбавитеся від подібних забруднень. Вся причина в'їдливі плям тонального крему в його складі – жир і барвник. Якщо ваш засіб створено на «водній основі», то змити його можна стандартної машинної пранням.

ВАЖЛИВО: Будьте уважніше! Чим темніше і щільніше по текстурі тональний крем, тим складніше його відіпрати. Для прання можна використовувати спеціальні або народні засоби, орієнтуючись на тканину і ярлик з температурними вимогами на одязі.

Які спеціальні засоби допоможуть:

 • Господарське мило. Це найпростіший і найефективніший засіб, перевірений віками і мільйонами людей. Луг, що знаходиться у складі мила, ефективно впливає на жирові частинки і намагається усілякими способами їх розчинити. Виробляти таку прання слід тільки руками і обов'язково придбайте саме звичайне господарське мило, яке продається брусками і за процентними відмітками. Після ручного прання поставте стандартну машинну з порошком.
 • Гелі-плямовивідники. Подібні засоби для прання є у багатьох виробників побутової хімії. Вони можуть бути засновані на хлор або кисневому окислителе, який глибоко проникає в структуру тканини і буквально «виштовхує назовні» частинки забруднень. Деякі засоби мають яскраво вираженим відбілюючим ефектом. Користуватися такими плямовивідниками потрібно правильно: нанесіть гель на пляму і розітріть його кришечкою (часто вона має ребристу поверхню). В такому стані одяг повинна полежати близько години і тільки потім її можна ставити на звичайний режим машинного прання. Перед пранням плямовивідником обов'язково прочитайте інструкцію на купленому хімічному засобі і ярлик вашої забрудненої речі.
 • Твердий плямовивідник. Такі кошти можна зустріти рідко, але вони іноді зустрічаються в продажу у вигляді олівця або брусочки мила. Ними зручно користуватися тоді, коли ви не хочете або не можете прати річ цілком (наприклад, білий пуховик). Одяг слід намочити тільки в забрудненому місці і нанести засіб, а потім розтерти руками, потім змити проточною водою.
 • Пральні порошки «для білих речей». В такі порошки часто додають «відбілюючі частинки». Проте вони більшою мірою ефективні лише для синтетичних речей (такий матеріал тональний крем проникає так глибоко, як у натуральний).
Як відіпрати плями від тонального крему?

Як і чим відіпрати тональний крем, сліди від тонального крему з чорної і кольорової одягу, чорних джинсів, речей: рецепти, корисні поради

Якщо одяг не білого кольору, а, наприклад, кольорова або чорна, то вивести сліди тонального крему з неї набагато легше. Тут не треба намагатися позбавитися від бежевих слідів на 100% відсотків. Ваше завдання – видалити їх явні прояви.

Тому при виявленні плям, вам слід насамперед:

 • Намочити забруднене місце (будь то комір, плече або шийку).
 • Заперіть плямочка вручну за допомогою звичайного, але краще всього – господарського мила.
 • Прання руками слід проводити один або два рази, в залежності від того, наскільки велике, глибоке і въєвшєєся пляма.
 • Після цього мило змивається проточною водою
 • Річ надішліть на стандартну машинне прання

ВАЖЛИВО: Якщо перете чорні речі, придбайте спеціальний засіб для прання (гель) ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧОРНИХ РЕЧЕЙ. Такий засіб зберігає насичений колір речей і злегка «зафарбує» залишилися плями.

Незвичайні способи та поради

Як і чим відіпрати тональний крем з вовни: рецепти, корисні поради

Вивести в'їдаються плями від тональних кремів (особливо тих, що на жирній основі) набагато складніше, особливо якщо тканини натуральні і «делікатні». Проте в допомогу вам можуть бути деякі «секретні» кошти.

Наприклад:

 • Засіб для миття посуду. Це особливий гель, який володіє потужним властивість розщеплювати частинки жиру в косметичному засобі. Застосовувати його слід місцево, тобто безпосередньо на саме плямочка. Спершу намочіть вовняну тканину, потім капніть на нього кошти і акуратно заперіть руками. Дайте речі полежати деякий час і лише потім змийте гель. Якщо потрібно, після ручного прання зробіть стандартну машинне прання.
 • Міцелярна вода. Вона допоможе вам вивести плями від косметичних засобів, залишених на верхньому одязі або на речах, не призначених для прання. Просто змочіть ватяний спонжік мицеллярной водою (без домішок масла) і ретельно затріть пляма. Спонжик слід міняти два-три рази, поки пляма не зійде.
 • Нашатирний спирт. Це первинне вплив на важке і въєвшєєся пляма, яке було залишено в небажаному місці, і яке неможливо видалити звичайної пранням. Спирт розчинить жирні частинки шляхом промакивания матеріалу, після чого зробіть звичайну ручне або машинне прання з гелем або милом.
 • Господарське мило. Стандартне і класичне засіб, який володіє простотою використання і ефективністю. Заперіть пляма від тонального крему на вовняної тканини один-два рази.
 • Розчин соди. Так само як і господарське мило, луг соди здатна розщеплювати жир, тому розчиніть соду в невеликій кількості води і за допомогою ватних спонжей промочите пляма, а потім виперіть його руками з гелем.
Способи позбавлення від небажаного плями

Як і чим відіпрати въєвшєєся пляма від тонального крему: корисні поради

Поради:

 • Позбавлятися від таких плям слід відразу ж після того, як ви їх помітите в перший раз. Наприклад, якщо ви виявили його протягом дня, не полінуйтеся купити вологі серветки і запрати його руками. Як мінімум, така маніпуляція дозволить вам легко відіпрати будинку.
 • Не відкладайте прання такої речі «на потім», залишаючи в баку для прання тижнями (пляма в'їдатиметься все глибше). Періть одяг в той же день.
 • Їли носити білий одяг, по-перше, уникайте нанесення великої кількості крему, а по-друге, заздалегідь запасіться потужними відбілюючими порошками і гелями.
 • Якщо пляма глибоке і «складне», його слід спочатку розчинити (будь-яким із запропонованих вище способів: миючий для посуду, спирт, луги) і тільки потім прати звичайним способом.
 • У продажу можна зустріти «швидкі» плямовивідники. Це спреї і рідини, які треба наносити на забруднене місце. Такі засоби зазвичай діють протягом півгодини-години після нанесення, виштовхуючи забруднення з тканини. Не пошкодуйте грошей на одну пляшечку і регулярно використовуйте для позбавлення навіть від самих дрібних забруднень.
 • В'їдаються плями на білому одязі можна виварювати» при високих температурах і при використанні хлорного відбілювача, але це порушує структуру тканини.

Відео: «Як відіпрати косметику для волосся і одягу?»