Чим консилер відрізняється від тонального крему: порівняння, відмінності. Консилер або тональний крем: що краще? Що наносити спочатку, першим: тональний крем або маскує?

Що краще для маскування дефектів шкіри — консилер або тональний крем? Відповідь в статті.

Навіть на будь ідеальної шкірі можуть виникати недосконалості. Будь-якій жінці хочеться їх прибрати або приховати. Спеціальна косметика допомагає нам це зробити. Індустрія краси регулярно випускає нову продукцію, яка допомагає приховати недоліки шкіри. Одним з таких засобів є консилер. Що це таке, і чим відрізняється дана коригуючий засіб від тонального крему, читайте в цій статті.

Що таке консилер, коректор для чого він потрібен?

Особа до і після використання консилера

Багато сучасні модниці плутають консилер і коректор. Це різні засоби, але їх основна задача одна — це маскування недоліків шкіри.

 • Коректор маскує вади за допомогою кольорокорекції. Його структура легка.
 • Консилер — це засіб, призначений для точкової маскування недоліків верхнього шару шкіри — епідермісу. Консилер здатний замаскувати прищики, пігментні плями і інші дефекти.

Консилер лягає на шкіру рівним щільним шаром, підсушуючи дрібні прищики і незначно висвітлюючи пігментні плями.

Класичний, часто використовуваний колір консилера — бежевий. Але зараз косметологи все більше стали застосовувати для маскування дефектів кольорові консилери:

 • Фіолетовий — від темних кіл під очима.
 • Зелений — маскує алергічну висип і прищики.
 • Рожевий — допомагає зафарбувати зеленуваті синці та мішки під очима.
 • Жовтий — приховує недоліки синьо-фіолетового кольору.

Візажисти люблять використовувати абрикосовий колір цього кошти, так як він рівно лягає на шкіру, ефективно приховуючи всі недоліки. Але колір «абрикос» може так працювати не на всіх типах шкіри, тому застосовується з обережністю.

Чим консилер відрізняється від тонального крему: порівняння, відмінності

Консилер

У структурі консилера є спеціальні світловідбиваючі частинки, які допомагають приховати дефекти шкіри, надаючи її верхнього шару красиве сяйво. Консилер може бути трьох типів:

 • Рідкий — густий по текстурі. Легке і майже невагоме за текстурою засіб відмінно маскує дефекти шкіри. Тональник більш рідкий.
 • Олівець, стікер — наноситься точково, дуже щільний. Після нанесення, необхідно добре розрівняти. Відмінно «зафарбовує» шрами, прищі і зморшки. Для вирівнювання тону шкіри навколо очей такої консилер застосовувати не рекомендується, так як може виділити дрібні зморшки. Наноситься по спіралі легкими рухами.
 • Мінеральне або сухої консилер — відмінно матує шкіру. При цьому він бореться з бактеріями. Добре підходить для жирної і проблемної шкіри. Не використовуйте для приховування зморшок, так як можна домогтися зворотного ефекту.

Тональний крем — це основа під макіяж. Його завдання полягає у вирівнюванні тону шкіри, маскування недоліків. Добре живить і захищає шкіру. Тональний засіб може бути різним за структурою:

 • Щільний — застосовується в маскуванні серйозних дефектів і зморшок.
 • Легкий — прибирає видимі дрібні вади дерми і застосовується в основному молодими дівчатами.

Відмінності між консилером і тональним кремом полягають у таких факторах:

 • Консилер має більш жирної і щільною консистенцією порівняно з тональним кремом.
 • Пігмент крему схожий з натуральним відтінком шкіри. Він наноситься рівним шаром на всю поверхню шкіри. Консилер може бути в різній колірній гаммі, і використовуються ці кольори в залежності від виду дефектів.
 • Консилер накладається в основному на область під очима, а тональний крем на все обличчя і шию.

Обидва ці засоби повинні бути в косметичці жінки, якщо вона хоче зробити правильний і гарний макіяж, маскуючи всі недоліки і дефекти шкіри.

Консилер або тональний крем: що краще?

Консилер

Неможливо відповісти однозначно, що краще — консилер або тональний крем. Обидва ці засоби використовуються при тонуванні шкіри одночасно. Спочатку накладається шар одного, а потім вирівнюють, точкові шари іншого засобу.

Важливо знати: Якщо ви поспішаєте, особливо, з ранку, на роботу або на важливу зустріч, а зробити макіяж немає часу, тоді варто наносити консилер на область навколо очей. Він допоможе приховати недоліки шкіри після сну і зробить шкіру рівною і красивою.

Тональний крем при поспішали! і неправильному нанесенні може нашкодити і надати шкірі втомлений і неохайний вигляд. Обидва засоби в комплексі використовуйте при створенні ідеального макіяжу. Завдяки цьому ви зможете надати шкірі рівний тон, який підкреслить достоїнства і усуне недоліки.

Що наносити спочатку, першим: тональний крем або маскує?

Консилер

Пам'ятайте: Перед використанням косметики шкіру потрібно очистити за допомогою будь-якого очищаючого гелю. Потім наноситься зволожуючий крем і тільки потім можна накладати декоративну косметику.

Спочатку наноситься тональний крем тонким шаром по всьому обличчю. Добре розподіліть крем на ділянках біля волосся на лобі і біля вух, щоб не було занадто чіткої межі. Потім точково на дефекти і область під очима або навколо очей, нанесіть консилер. Також добре розтушуйте.

Важливо: Тональний крем вибирається під колір шкіри шиї. Консилер повинен бути на тон світліше тонального крему. Це допоможе зробити обличчя свіжим, а шкіру красивою.

Якщо ви тільки починаєте знайомитися з технікою макіяжу, то не використовуйте у створенні make-up надто яскраві відтінки. На перших етапах знайомства з світом косметики застосовуйте тільки рівні натуральні тони тіней, консилера і помади. Потім можна вчитися створювати більш яскравий макіяж, з насиченими тонами тіней і помади.

Відео: Макіяж для початківців: що, навіщо і як?