Як і чим відіпрати, вивести старі плями крові і свіжу кров з білого та кольорового одягу, тканини, матраци, дивани, простирадла, килима: способи, народні рецепти, поради, рекомендації. Хімічні засоби від плям старої крові: назви, інструкція застосування

Способи виведення плям крові.

Зміст

Багато господинь вважають, що позбутися від плям крові досить складно. Частково це правда. Швидкість і складність виведення плям залежить в першу чергу від того, як скоро ви кинетеся боротися з забрудненнями.

Як і чим відіпрати, вивести свіжу кров з білого та кольорового одягу, сорочки: рецепти

Перед тим як випрати одяг, вам варто згадати, що при 42 °С білок крові згортається. Тобто, кров при нагріванні з рідини перетворюється в масу з грудками. Тому не варто підставляти штучку під струмінь гарячої води. Необхідно спочатку спробувати випрати кров за допомогою холодної води.

Способи виведення плям крові:

 • Поставте пляма під струмінь холодної води і чекайте, поки основна частина крові змиється. Якщо трохи крові залишилося, намильте плямочка господарським милом. Після цього промийте холодною водою.
 • Крохмаль. Цей спосіб можна використовувати якщо пляма усохло. Просто змочіть забруднення водою і присипте картопляним крохмалем. Дочекайтеся повного висихання борошна та струсіть її. Прополощіть виріб у холодній воді.
 • Сіль. Наберіть в таз холодну воду і киньте 2 столових ложок солі. Замочіть одяг у розчині, а потім виперіть з господарським милом.
Як і чим відіпрати, вивести свіжу кров з білого та кольорового одягу, сорочки: рецепти

Як і чим відіпрати, вивести старі плями крові з білого та кольорового одягу, сорочки: рецепти

Старі плями відіпрати досить складно. Це можна зробити шляхом замочування або використання спеціальних речовин.

Способи виведення крові:

 • Перекис. Для видалення плями, змочіть його холодною водою і налийте на нього перекис водню. Зачекайте кілька хвилин і змийте холодною водою. Виперіть з застосуванням господарського мила.
 • Нашатир. Змочіть засохлу пляму нашатирним спиртом і залиште на 30 хвилин. Ретельно прополощіть одяг у прохолодному мильному розчині. Виперіть при низьких температурах.
 • Бура. Замочіть одяг на кілька годин у холодному розчині бури. Нанесіть на забруднення господарське мило і потріть.
Як і чим відіпрати, вивести старі плями крові з білого та кольорового одягу, сорочки: рецепти

Чим відмити кров з тканини дивана?

Це зробити непросто, так як при змиванні холодною водою кров буде розмазуватися по всій поверхні. Для цього змочіть забруднення холодною водою і насипте трохи крохмалю. Дочекайтеся повного висихання і струсіть залишки щіткою. Поле цього нанесіть мильний розчин і ще потріть забруднення. Можете виконати чистку за допомогою пилососа з функцією вологого прибирання.

Чим відмити кров з тканини дивана?

Як видалити старі плями крові з матраца?

Основна складність в тому, що всередині матраца є наповнювач, який теж вбирає кров. Саме тому при спробі змити кров, вона розтікається. Тому змивати – марна затія. Найкращий метод – розчин перекису водню. Нанесіть його на вологу пляму і дочекайтеся утворення піни. Знімайте її білою серветкою. Коли піна перестане утворюватися, протріть забруднення мильною губкою.

Як видалити старі плями крові з матраца?

Найпростіший спосіб – замочування в холодному мильному розчині. Просто занурте простирадло у мильний розчин низької температури і дочекайтеся коли кров розчиниться. Після цього можете нанести мило і потерти тканину.

Як відіпрати застарілі плями крові з простирадла?

Як вивести застарілі плями крові на килимі?

Вивести пляму з килима зовсім непросто. Адже волокна товсті і кров в'їдається в нитки. Для початку змочіть пляму і насипте крохмаль. Коли він висохне, зметіть все щіткою. Промийте холодною водою. Можна використовувати засіб для чищення килимів. Виконайте в кінці вологе прибирання за допомогою пилососа.

Як вивести застарілі плями крові на килимі?

Як вивести застарілі плями крові на шортах, джинсах?

Вивести кров з джинсової тканини непросто. Адже дуже щільне полотно. Спочатку підставте забруднення під струмінь холодної води і почекайте. Намильте пляма господарським милом і залиште на 20 хвилин. Знову промийте холодною водою.

Як вивести застарілі плями крові на шортах, джинсах?

Як видалити старі плями крові на куртці?

Кров з плащової тканини або балоньи виводиться. Вам прийде на допомогу холодна вода і мило. Якщо куртка із щільної тканини і світла, можна використовувати перекис. Налийте її на забруднення і почекайте 25 хвилин. Після цього прополощіть і поставте режим «холодна вода» на пральній машині.

Зверніть увагу, що разом з перекисом може змиватися фарба. Тому перед процедурою варто перевірити стійкість фарби.

Як видалити старі плями крові на куртці?

Як видалити старі плями крові на шовку?

Шовк – дуже токаю і делікатна тканина. Тому для виведення плям не підійде нашатир і перекис, адже вони можуть зіпсувати тканину. У даному випадку доцільно використовувати плямовивідники для делікатних тканин. Також підійде крохмаль і замочування в холодній мильній воді.

Як видалити старі плями крові на шовку?

Хімічні засоби від плям старої крові: назви, інструкція застосування

Зараз на ринку достатню кількість засобів для виведення плям для різноманітних тканин. Вам в першу чергу варто ознайомитися з інструкцією по застосуванню і не використовувати гарячу воду.

Огляд засобів для видалення плям крові:

  <>Білизна. Найдешевше засіб, що містить хлор. Можна використовувати тільки на бавовняних тканинах. Для виведення плями, трохи засобу наливається на забруднення і залишають на 15 хвилин. Після цього всі виполіскується і переться в звичайному режимі.
 • Ваніш. Існує декілька варіантів цього засоби: для кольорових та білих речей. Виберіть засіб, яке відповідає типу тканини. Перш за все вам варто виполоскати пляма в холодній волі, а після цього нанести на нього плямовивідник. Потім можна випрати в машині з додаванням засобу для виведення плям.
 • Антипятин. Реалізується у вигляді мила і рідини. Змочіть пляму холодною водою, а потім намажте милом. Необхідно залишити на третину години, а після цього випрати одяг.
 • Эвика. Це теж вітчизняний плямовивідник. З його допомогою можна вивести кров з дивана і килима.
Хімічні засоби від плям старої крові: назви, інструкція застосування

Прибрати плями крові нескладно, якщо виконувати прання своєчасно і в холодній воді. Не допускайте засихання крові, таке пляма складніше видалити.

ВІДЕО: Виведення плям крові