Як і чим відіпрати кави з білого та кольорового одягу, джинсів, куртки, сукні, футболки, сорочки, тканини дивана, килима? Відпирається кава з одягу?

У статті ви знайдете поради по видаленню плям кави з одягу, килима і дивана.

Відпирається кава з одягу?

Плями від пролитої кави – дуже поширене явище. Такі забруднення дуже складно видаляти і бажано робити це відразу, не чекаючи їх засихання. Запирати кавові плями слід відразу ж. Якщо ви не можете відразу їх запрати з миючим засобом, то хоча б замочіть їх.

Замочувати потрібно не в чистій воді, а в содовому розчині (звичайна харчова сода). Досить 1-2 ст. л. на таз з теплою водою. Після замочування починайте «ґрунтовну прання» з порошком або гелем. Якщо пляма від кави підсохне, його буде набагато складніше видалити. Сухе пляма замочується на ніч в теплій воді з сіллю або содою, потім полощеться і тільки потім відправляється в пральну машинку.

Кавові плями на білому

Як і чим відіпрати кави з білого одягу, сукні, футболки, сорочки?

Кожен, хто проливав на себе каву, обов'язково помічав, наскільки воно въедливое. Дивно, але з матеріалу білого кольору (важливо, що саме це за одяг: футболка або блуза) видалити пляму можна з допомогою з допомогою бензину, яким курці заправляють запальнички.

Звичайно ж, знайти заправний бензин в запальнички нелегко, тому вдавайтеся до такого методу, як сіль. Просто рясно посипте пляму сіллю і залиште його на деякий час, а потім зарядіть звичайним циклом прання.

Самий звичний і швидкий спосіб усунути сліди кави з білого одягу – купити плямовивідник. Такі засоби продаються в кожному магазині побутової хімії. В залежності від того, який саме засіб ви придбали, відрізняється і спосіб прання. Найчастіше плямовивідник наносять на сухий матеріал (на пляму, а потім додають замість порошку (або разом з порошком) в пральну машину.

ВАЖЛИВО: Очистити білу одяг з бавовни можна з допомогою розчинів хлорки або відбілювачів. Просто розчиніть засіб у воді і полощіть в ньому одяг.

Якщо ви пролили каву на білий одяг, постарайтеся відразу ж змити частина забруднення проточною водою або хоча б вологою серветкою. Потім (відразу ж) візьміть перекис водню і рясно змочіть ватяний спонж, намагаючись промокнути їм все забруднене місце на одязі.

Вірні способи видалити кавові плями

Як і чим відіпрати кави з кольорового одягу, сукні, футболки, сорочки?

Видалити кавові забруднення з одягу різних кольорів можна за допомогою ще одного «народного» кошти, яке можна купити в аптеці розчин бури. Просто змочіть в ньому серветку або спонж, а потім нанесіть на пляму, промаківая. Після цього одяг можна прати в звичному режимі руками або машинкою.

Засохлі або темні коричневі плями можна видалити за допомогою гліцерину. Він розлучається один до одного з нашатирним спиртом і наноситься на забруднення. В такому стані одяг повинна полежати кілька годин. Після цього включіть стандартну прання машинкою.

Плями кави на кольоровому одязі

Як і чим відіпрати кави з джинсів?

Навіть з джинсової тканини можна видалити самі складні і старі кавові плями. Для цього вам буде потрібно кислота (лимонна чи щавлева). Необхідна всього 1 ч. л, яку наносять на вологу пляму і тримають до 1,5-2 годин. Можна тримати і менше часу, якщо пляма не дуже глибоке. Якщо пляма засохло, змочіть його водою а потім посипте кислотою. Після витримування запустіть звичайний режим прання в машинці або прополощіть руками.

Джинс з плямами від кави: як відіпрати

Якщо ви пролили каву на куртку:

 • Відразу ж затріть вологою ганчірочкою або мокрою серветкою.
 • Після цього постарайтеся відразу ж замочити куртку (або хоча б те місце, що було забруднено) у гарячій воді або окропі.
 • Замочувати можна не в простій воді, а в сольовому або содовому розчині.
 • Після цього можна запустити звичайний цикл прання в машинці або почати запирати пляма вручну.

Як і чим вивести пляму від кави з тканини дивана?

Якщо пляма свіже, його можна спробувати видалити таким чином:

 • Вам слід взяти сухе рушник або ганчірку, промокнути всі залишки кави, щоб матеріал ввібрав в себе надлишки.
 • Після цього нанесіть на матеріал миючий посудне засіб і почніть запирати.
 • Змочіть ганчірку в теплій воді і ретельно відіжміть її (вона не повинна бути занадто мокрою), почніть знімати з дивана залишки кави і миючого засобу.
 • Змивайте до тих пір, поки не залишиться зовсім кави, потім починайте затирати сухою серветкою.

Як і чим вивести пляму від кави з килима?

Як чистити:

 • Пролите пляма намагайтеся витерти насухо паперовим рушником.
 • Потім розчиніть чверть лимонного соку в 2-х склянках води і помістіть рідина в пульверизатор.
 • Нанесіть засіб на килим і знову промокніть
 • Повторіть цю процедуру кілька разів
 • Робіть доти, поки кислота повністю не роз'їсть пляму і не виведе його.

Відео: «Як видалити пляму від кави?»