Як і чим краще наносити на обличчя тональний крем: схема, поради, правила макіяжу, відео. Як правильно наносити тональний крем на обличчя пензлем, губкою, руками, на проблемну шкіру? Чи можна і як наносити тональний крем під очі, на віки?

Техніка нанесення тонального крему.

Зміст

Тональний крем — це засіб, який вирівнює тон шкіри, робить його рівномірному і ідеальним. Здатний усунути дрібні дефекти, недоліки. Разом з цим засобом часто використовують хайлайтер і консилер, а також коректори. У цій статті ми докладно розповімо, чим відрізняються ці кошти і яким чином їх наносити на шкіру.

Як краще наносити на обличчя тональний крем: схема, поради, правила макіяжу

Тональний крем можна використовувати як єдиний засіб для тонування шкіри при нанесенні денного макіяжу. Якщо це вечірній макіяж, або у вас є якісь дефекти шкіри, то одним цим засобом не обійтися, доведеться використовувати інші засоби які мають більш щільну текстуру.

Тональний крем наноситься на всю поверхню обличчя після зволожуючого крему. Нанесення виконується за допомогою спонжа, кисті або спеціальних губок. Вибір того чи іншого інструмента залежить від консистенції тональника. Якщо він дуже густий, то краще всього наносити губкою. Якщо крем більш рідкий і прозорий тон наноситься з використанням м'якої натуральної кисті.

Тональний крем

Що потрібно наносити перед тональним кремом?

Для початку необхідно нанести зволожуючий засіб після цього точками нанести тональник в області щік, під очима, на лобі, підборідді та щоках. Також трохи засобу необхідно нанести на шию. Тепер за допомогою спонжа або губки по масажних лініях вбивайте матуючий тональний засіб.

Перед нанесенням тонального крему обов'язковим є зволоження шкіри, тому як вона може висихати протягом дня і потребу в харчуванні. Для цього використовується зволожуючий крем. Також існують спеціальні тональники з зволожуючими компонентами. Можете скористатися ними якщо ваша шкіра не потребує спеціального догляду, не є сухий, а нормальна. Якщо у вас є якісь дефекти шкіри, то необхідно їх замаскувати перед нанесенням тональника.

Техніка нанесення тоналки

Що спочатку наносити: тональний крем або маскує?

Консилер — це той же коректор, його склад такий же, як у тонального крему. Різниця в тому, що в одиниці цього засобу перебуває більше пігментів, ніж в тональному кремі. Тобто з його допомогою можна замаскувати дрібні дефекти, а також неоднорідний відтінок шкіри. Наприклад, консилер і коректор часто використовуються для маскування синців під очима, куперозу, дрібних гілок, запалень на обличчі. Консилер або коректор наноситься після зволоження шкіри, але перед нанесенням тонального засобу. Після маскування дефектів, тонким шаром наноситься тональник і акуратно вбивається в шкіру.

Справа в тому, що багато дівчат зауважують, що після використання тонального крему, виходить ефект маски. Дуже видно, так звана штукатурка. Необхідно вміти наносити тональник правильно, щоб колір обличчя виявився натуральним, а також збереглася його форма і ідеальні відблиски. Для цього використовується кілька прийомів.

Тональний крем нанести

Скільки наносити тонального крему на обличчя?

Кількість тонального крему залежить від способу нанесення і його текстури. Все залежить від того який макіяж ви робите: денний або вечірній. Якщо це вечірній варіант, можете використовувати щільне засіб.

Варіанти і кількість засобу:

 • Для нанесення бажано використовувати спонж, бо з його допомогою можна нанести досить товстий шар. Далі, якщо ви хочете заощадити засіб, вам необхідно змочити спонж водою. Віджати його і тільки після цього займатися вбиванням тонального засобу в пори.
 • Якщо ви хочете заощадити, тому як тональний крем дуже дорогий, приступайте до нанесення пальцями. Цей спосіб є досить тривалим і на перших порах дуже складно нанести тональний крем рівно і ідеально тонким шаром за допомогою пальців. Розмазувати нічого не потрібно. Наноситься засіб вбивають рухами.
 • Найбільш витратним способом є використання кистей для нанесення тональника. В такому випадку вам краще взяти два варіанти кистей: круглий і плоский. Плоскою користуйтеся в області під очима і для прорисовывания спинки носа. Округлі кисті використовуються для нанесення тональника на шию, вилиці й щоки.
Техніки нанесення

Як правильно, ідеально рівно наносити тональний крем маски пензлем і який пензлем?

<>Кисті найбільше підходить для нанесення як легких, так і більш щільних тональних основ. Краще всього вибирати штучну кисть, альтернативою можуть служити вироби з борсукового ворсу. За допомогою кисті можна створити ефект порцелянової шкіри або маски.

Інструкція:

 • Для того щоб нанести тональний крем за допомогою кисті, вам необхідно в області лоба, вилиць підборіддя і спинки носа, прокреслити кілька ліній. Для того щоб крем добре наносився, вам необхідно невелику кількість засобу нанести на зворотний бік долоні.
 • Таким чином засіб трохи розм'якшиться, його густота зменшиться, буде набагато як вдень лягати на шкіру. При цьому засіб необхідно не розмазувати, не розгладжувати, а наносити вбивають рухами.
 • Якщо у вас плоска кисть, то наносите засіб постукуючими рухами, рівномірно розподіляючи його на великих ділянках. Таких як лоб і щоки. Можна скористатися круглою кистю. У такому разі засіб розподіляється круговими рухами.
 • Варіюйте розмір кисті на різних ділянках обличчя. Якщо це спинка носа і його крила, ідеальним варіантом стане тонка, щільна кисть для нанесення тіней для повік. Якщо це щоки і підборіддя, а також лоб, підійде більш щільна, густа кисть. Таким чином ви зможете заощадити час і кошти.
Нанесення пензлями

Як правильно, ідеально рівно наносити тональний крем без ефекту маски спонжем?

Інструкція:

 • Вам необхідно змочити спонж у воді і віджати. Після цього на обличчя точково наноситься тон.
 • Це робиться в області чола, підборіддя, а також носа вбивають рухами від центру до скронь, вухам.
 • Після розподілу кошти спонж стирається і висушується.
 • Ні в якому разі не залишайте спонж мокрим і брудним. Тому в ньому можуть завестися бактерії.
Нанесення спонжем

Як правильно, ідеально рівно наносити тональний крем без ефекту маски руками, пальцями?

Багато б'юті-блогери, а також візажисти рекомендують людям для нанесення щоденного макіяжу використовувати пальці. Дійсно це косметичний засіб, тобто тональний крем, можна нанести за допомогою пальців. Це допомагає заощадити речовина, а також зробити щоденний, легкий макіяж.

Пальці підходять у тому випадку, якщо ви хочете домогтися напівпрозорого тони, або ж приховати дрібні дефекти, вирівняти колір обличчя. У такому разі пальцями можна цілком обійтися без використання кистей і спонжей. Зверніть увагу, що якщо на шкірі є дефекти, синці під очима, то їх краще сховати за допомогою консилера і коректора. Техніка нанесення крему пальцями проста.

Інструкція:

 • Необхідно точково, в області щік, під очима, в ділянці лоба, підборіддя нанести декілька точок тонального крему. Вони повинні нагадувати по розміру бісеринки. Далі, по лінії від носа до вух, рівномірно вбивати засіб пальцями. У вас буде на початку досить погано виходити, бо немає досвіду.
 • Ні в якому разі не розмазуйте засіб, як звичайний крем. Тільки рухами, що вбивають, ви досягнете рівномірного нанесення. Якщо сильно лущиться шкіра, зазвичай в області носа, підборіддя, вам необхідно засіб не втирати, а вбивати.
 • Тобто намазати трохи засобу на палець і рухами, що вбивають, закорректировать область носа і всі полущені ділянки.
Нанесення пальцями

Як правильно, ідеально рівно наносити тональний крем на проблемну шкіру, можна наносити на прищі?

Тональний крем досить часто використовується, якщо на обличчі є висипання. За допомогою цієї речовини можна приховати запалення і почервоніння, але горби в будь-якому випадку залишаться. Бо це засіб не вирівнює рельєф шкіри, і може приховати лише незначні дефекти.

Інструкція:

 • Для початку відкоригуйте прищі за допомогою зеленого коректора.
 • Він реалізується в спеціальних олівцях. Не дивуйтеся, що його колір зелений, бо саме цей світ высветлит червоність.
 • Після нанесення тонального крему проблема стає абсолютно непомітною.
Робота з проблемною шкірою

Як наносити тональний крем, якщо шкіра лущиться?

Справа в тому, що якщо відразу наносити тоналку на лупиться шкіру, ви тільки виділіть всі місця, на яких є нерівності. Тому необхідно поступати певним чином. Для початку скористайтеся зволожуючим засобом.

Інструкція:

 • Краще всього два-три рази в тиждень скрабировать шкіру, щоб відокремити злущуються частинки.
 • Перед самим нанесення макіяжу необхідно змастити обличчя зволожуючим засобом.
 • Дочекатися його повного всмоктування, промокнути серветкою, якщо залишилися рештки кошти на обличчі.
 • Далі необхідно наносити тональний крем вбивають рухами. Не можна в це місце нічого втирати і розтирати.
 • Жодних кругових рухів, виключно вдавливающие, вбивающие руху. Тільки таким чином вам вдасться приховати лущення і не зробити його ще більш помітним.
Скульптурування шкіри

Чи можна і як наносити тональний крем навколо очей, на віки?

Тональний крем наноситься навколо очей і на віки теж. Але справа в тому, що дуже часто після його нанесення в області очей залишаються темні кола, видно вінки. В такому випадку вам необхідно буде скористатися коректором або консилером. В області синяви вам підійде жовтий коректор. Якщо ж під очима є зелені сліди, виберіть помаранчевий.

Не хвилюйтеся, що шкіра навколо очей стане помаранчевим кольором. Насправді при правильній розтушовуванні вам вдасться усунути ці дефекти шкіри. Тональний крем в цих областях наноситься за допомогою тонкої кисті або куточка спонжа, який виготовлений у вигляді яйця. Кінчиком спонжа в область навколо очей і верхнього століття вбивається тоналка.

Шкіра навколо очей дуже ніжна і чутлива, тому вимагає певної уваги. Справа в тому, що в цій сфері необхідно в обов'язковому порядку наносити праймер. Це спеціальна база, яка заповнює зморшки, вирівнює їх. Крім того живить тонку шкіру. Тільки після того, як ґрунтовка висохне, можна носити тональний крем. Зараз ведеться багато суперечок щодо того, наноситься консилер до тонального крему або після нього.

Модні мейкаперы відзначають що все залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. Якщо у вас є серйозні проблеми з шкірою навколо очей, в такому випадку вам краще нанести праймер. Після цього рівномірно розподілити тональний крем, а далі консилер. Якщо ж особливих проблем немає, то можна просто опрацювати зону навколо очей консилером. В область навколо очей не потрібно наносити пудру, тому як це сушить ніжний епідерміс.

Тональний крем нанести

Потрібно влітку наносити тональний крем?

У літній час теж хочеться бути красивою і тому дівчата прагнуть приховати всі недоліки своєї зовнішності за допомогою тональних засобів. В такому випадку вам необхідно правильно це зробити. Під дією високої температури тональний крем може потекти. Тому в денний час доби, якщо ви збираєтеся на пляж або будете гуляти в жарку погоду, краще утриматися від нанесення тонального крему.

Якщо ж ви збираєтеся в офіс або на вечірню прогулянку, коли спека трохи спаде, можете скористатися засобом. Якщо виходите на вулицю під час палючого сонця, і не можете утриматися від використання тонального крему, виберіть засіб з легкою текстурою, а також з обов'язковим захистом від ультрафіолетових променів.

Нанесення влітку

Можна наносити сонцезахисний крем під тональний?

Багато жінок, яких дуже хвилює їх зовнішність, задаються питанням, чи потрібно наносити сонцезахисний крем під тональник. Взагалі можна, якщо основи їх підходять один під одного. Але часто трапляється так, що після нанесення тональника вся маска починає плисти і скочуватися з особи шматками.

Це відбувається із-за неспівпадання розчинників, а також олій, які використовуються при виготовленні засобів. Тому ідеальним варіантом стане використання спеціальних тональних кремів з захистом від ультрафіолету. На упаковці зазвичай вказується, що крем містить частинки захищають від променів сонця. Вибирайте засоби з захистом не менше 30, якщо плануєте виходити на вулицю під час палючого сонця.

Чи можна після скульптурирования наносити тональний крем?

Думки візажистів з приводу того, чи можна використовувати тональний крем після структурування і скульптурирования особи відрізняються. Взагалі багато рекомендують відразу наносити на обличчя тон. Після цього за допомогою консилерів і хайлайтеров робити скульптурування особи. І після цього нанести ще один шар тонального крему.

Все залежить від ваших уподобань і дефектів шкіри. Чим більше дефектів, тим більше коштів доведеться наносити для того щоб виправити їх. Нижче на відео детально розказано про те, як проводиться скульптурування особи, а також нанесення тонального крему.

ВІДЕО: Скульптурування особи

Скульптурування

Тональний крем — необхідний засіб в арсеналі кожної жінки. З його допомогою можна вирівняти колір шкіри, а також розставити необхідні акценти. Крім того, при невеликих дефектах шкіри, тональний крем допоможе їх виправити.

ВІДЕО: Техніка нанесення тонального крему