Монети Алиэкспресс: як заробити? Як обміняти монети на купони в Алиэкспресс?

Отримання і обмін монет в Алиэкспресс.

У цій статті Ви дізнаєтеся як заробляти і використовувати монети на Алиэкспресс. Але для початку давайте визначимося, що ж це за такі монети.

Що таке монети Алиэкспресс і як стати їх володарем?

Монети від платформи Алиэкспресс – це своєрідна віртуальна валюта. Ці монетки не мають фізичної форми, тому їх неможливо вивести зі сторінки сайту в якості звичайних грошей, наприклад, в юані, американські долари і російські рублі.

Також монетки від Алиэкспресс можна застосовувати для того, щоб отримати деякі переваги під час купівлі на сайті. «Емісія» даних монет підпорядковується тільки правилам сайту і його алгоритмами. Вона пов'язана тільки з віртуальним світом і не виходить за його межі.

Монети Алиэкспресс

Якщо б сайт не був торговим підприємством, а чимось зовсім іншим, монети були б названі зовсім по-іншому, наприклад, бонусами, або призовими очками.
Мобільний додаток

Монети від Алиэкспресс, які існують в мобільному додатку – основний фетиш акцій та розпродажів. Ще ці монетки вважаються ідеальними інструментами, які дозволяють значно заощадити на придбанні товару у звичайні дні.

Відмітна особливість їх у тому, що під час всіляких розпродажів вони ллються рікою, відповідно їх можна отримати скільки завгодно. А ось після того, як розпродажі закінчуються, їх видають в обмеженій кількості.

Як виграти і отримати монети на Алиэкспресс?

Отримати унікальні монетки від платформи Алиэкспресс в звичайне час Ви можете лише двома методами:

 • Як щоденний бонус, якщо будете відкривати мобільний додаток.
 • Як приз, якщо будете брати участь у призовому турі «Вгадай карту» («Лотерея удачі»).

Розглянемо кожен метод більш детально. У ті дні, коли не проводяться всілякі розпродажі, є лише один метод, який гарантовано принесе вам монетки від Алиэкспресс.

Ви повинні заходити кожен день в мобільний додаток платформи, відкривати «Мобільні бонуси», а потім натискати на зображення монети.

Мобільні бонуси

Ви повинні робити це кожен день, так як кількість призових монеток залежить від того, скільки днів Ви користуєтеся додатком. Якщо Ви хоч один день пропустіть, то нарахування монеток буде починатися з самого спочатку.

Новий день на платформі Алиэкспресс починається в 9 ранку. Запам'ятайте цей важливий момент. Пропонуємо Вам вивчити головні правила щоденного бонусу:

 • Отримати унікальні монети Ви можете раз на добу, якщо натиснете на «Отримати монети».
 • Якщо Ви хочете отримувати багато монет, Ви повинні заходити кожен день, наприклад: перший день – одна монетка, другий день – п'ять монет, три дні – вісім монет, чотири дні – десять монет і так далі. Якщо ви не пропустите жодного дня, то на восьму добу отримаєте шістнадцять монет.
 • Заходячи щодня мобільний додаток на протязі місяця Ви отримаєте чотириста тридцять три монети.
 • Другий метод отримання унікальних монет від Алиэкспресс – Ви повинні взяти участь у призовому турі: «Вгадай карту».
 • Дана гра була додана в мобільний додаток зовсім недавно. Отримати монетки через цю гру Ви можете тільки через додаток, і обміняти їх можете тільки через нього.

Сенс цієї акції і головні її правила полягає в наступному:

 • Кожен тур обійдеться Вам в п'ять монет. Якщо Ви покинете гру і завершите її, тоді втратите досягнення та ті п'ять монет, які витратили на неї.
 • Під час ігрового процесу Ви маєте право перевернути лише пару карт за один тур. При цьому гральні карти не можуть збігатися.
 • Відкривати гру і брати участь у ній Ви можете не більше десяти разів на добу.
 • Але саме головне правило цієї акції полягає в тому, щоб на Вашому мобільному пристрої була встановлена остання версія програми від платформи Алиэкспресс.
Вгадай карту

Користь від монет Алиэкспресс

Найголовніше, всі монети від Алиэкспресс надалі Ви зможете поміняти на купони зі знижками, які обмінюються в магазинах на різноманітний товар.
Процес обміну монеток на купони не займе у Вас багато часу і зусиль. Просто заходьте кожен день і отримуйте їх.

Монети Алиэкспресс

Дана акція має привабливе і дуже цікаве оформлення. Якщо у Вас є на рахунку хоча б п'ять монет, Ви можете їх використовувати, наприклад, в грі з гральними картами.

Ця новинка досить зручна у використанні. Завантажте програму на свій мобільний пристрій (мобільний телефон, планшет) і забирайте монетки в будь-якому зручному для Вас місці, будь то транспортний засіб, або офіс.

Як обміняти монети на купони в Алиэкспресс?

Поміняти монетки на платформі Алиэкспресс на спеціальні купони Ви можете там же, де знаходиться розділ «Мобільні бонуси». Якщо Вас цікавить питання, скільки можна поміняти монет, то Ви повинні знати, що їх кількість обмежена.

Бажано забрати бажаний купон в перші хвилини нового години, оскільки квоти, які оновлюються на початку години, розбираються дуже швидко. Якщо раптом Ви побачите такий напис: «Недоступне», значить купони вже розібрали.

Головні правила обміну монет на купони такі:

 • Кожен раз, коли Ви будете отримувати купони, з вашого загальної кількості будуть вираховуватися монетки.
 • Ви можете обміняти монети на купони після того, як Ви наберете необхідну кількість монет.
 • Монети Алиэкспресс Ви можете поміняти лише на купони, які дійсні в мобільному додатку.
 • Всі отримані купони Ви можете використовувати протягом одного тижня, після їх нарахування.

Якщо Ви вирішили поміняти купони, Ви також повинні знати про те, які саме вони надають знижки:

 • Купон надає знижку в один долар, Ви можете поміняти на товар, ціна якого становить не менше десяти доларів.
 • Купон надає знижку в три долара, Ви можете поміняти на товар, ціна якого складає не менше двадцяти п'яти доларів.
 • Купон надає знижку в вісім доларів, Ви можете поміняти на товар, ціна якого складає не менше п'ятдесяти дев'яти доларів.

Обмін монет на товари Алиэкспресс

Ось настав той чудовий день, коли на Вашому рахунку зібралося багато монеток. Ви, можливо, вже щось пригледіли на сайті Алиэкспресс, і Вам не терпиться дізнатися, як же обміняти монети на той чи інший товар. Монетки Ви можете застосовувати в якості віртуальних грошей. Правда сам Алиэкспресс не вважає таке придбання покупкою.

Але що ж означає обмін монет на товар від платформи Алиэкспресс, як не покупка? Найкращі та вигідні товари за доступними цінами самі просунуті користувачі розбирають буквально в перші хвилини після того, як їх виклали на сайт. Але незважаючи на це, Ви теж можете знайти для себе щось цікаве і дуже вигідне.
Головні правила обміну монет на товар полягають у наступному:

 • Після того, як Ви зробите замовлення, монетки з вашого рахунку будуть списані.
 • Щоб поміняти монети на товар, Вам потрібно ще доплатити один цент.
 • Будь товар Ви можете поміняти лише раз.
 • Відповідно будьте завжди уважні, і ніколи не втрачайте свого шансу.

Якщо Ви вирішите скасувати власний замовлення, або заплатіть за вибраний товар не своєчасно, тоді Ви втратите монети

Обмін монет на товар

Після того, як Ви зробите замовлення, Ви повинні повідомити продавцю параметри товару: потрібний відтінок, розмір та інші характеристики.

Відео: Як заробити монети на Алиэкспресс?