У якій валюті ціни на Алиэкспресс? Чому на Алиэкспресс ціни в доларах? Як дізнатися ціну в рублях на Алиэкспресс? Як на Алиэкспресс зробити ціни в рублях?

У цій статті ми спробуємо розібратися з тим, в якій валюті вказані ціни на Алиэкспресс і як цю валюту перевести.

Одне з базових питань, яке цікавить всіх новачків, які збираються зробити покупку в інтернет-магазині – це питання про те, в якій валюті вказані ціни. І якщо в іноземній, то, звичайно ж, як конвертувати її в більш зручну. Про це ми і поговоримо в даній статті.

Також рекомендуємо новачкам відразу ознайомитися з нашої текстової інструкцією або з відео для кращої орієнтації по просторах Алиэкспресс.

У якій валюті ціни на Алиэкспресс?

Бажаючий зробити покупку на Алиэкспресс повинен одразу з'ясувати, в якій валюті вказані ціни. Причому з'ясувати, так би мовити, на місці. Справа в тому, що на Алиэкспресс платіж за фактом отримання товару не передбачено. Гроші покупець переводить заздалегідь, а це значить, що і розібратися у валютному питанні теж повинен завчасно.

ВАЖЛИВО: Валюта на Алиэкспресс – долар.

Це, до речі, пояснює той факт, що відображені в рублях ціни можуть коливатися. Насправді вартість товару залишається стабільною, а ось вартість самого рубля може змінюватися залежно від курсу.

На Алиэкспресс ціни вказані в доларах

Чому на Алиэкспресс ціни в доларах?

Чому ж ціни вказані за замовчуванням саме в доларах? Справа в тому, що Алиэкспресс не має свого складу. Він є майданчиком, з допомогою якої продавці з різних країн реалізують свої товари.

Як наслідок, виникає необхідність використовувати найбільш популярну валюту. Такою є саме долар. Покупці ж з різних країн можуть самі розрахувати вартість товару у перекладі на свою звичну валюту.

Як долари перевести в рублі на Алиэкспресс?

Отже, як же можна побачити вартість товарів у звичній валюті на російськомовній версії Алиэкспресс?

  • На верхній панелі інструментів слід знайти пункт «Доставка»
Ось який пункт треба вибрати для перекладу доларів на рублі
  • Далі слід вибрати країну одержувача та необхідну валюту
Так на Алиэкспресс вибираються рублі
  • Дані потрібно зберегти
Вибрану валюту на Алиэкспресс важливо зберегти

ВАЖЛИВО: Конвертація виконується на майданчику Алиэкспресс. Її курс можна розрахувати самостійно, розділивши рублі на долари на прикладі вартості якого-небудь одного товару.

Якщо споживач встановив на свій телефон мобільний додаток від Алиэкспресс, він може провести конвертацію наступним способом:

  • Вибрати в меню пункт «Налаштування»
У мобільному додатку від Алиэкспресс потрібно знайти налаштування
  • Далі потрібно знайти пункт «Валюта»
Пункт валюта у додатку від Алиэкспресс
  • Тепер залишилося лише відзначити необхідну валюту
Ось так обирається валюта в мобільному додатку від Алиэкспресс

Коли сайт Алиэкспресс тільки почав функціонувати, його відвідувачі були позбавлені можливості конвертувати валюту. З часом користуватися інтернет-магазином покупцям з різних країн стало набагато простіше.

Відео: Як поміняти валюту на Алі?