Як придбати купони на знижку на всі товари і використовувати на Алиэкспресс?

Відповіді на питання щодо купонів на знижку на Алиэкспресс.

Як знайти і де придбати купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари?

Не багато, навіть активні користувачі Алиэкспресс знають про існування на сайті торговельного майданчика розділу з постійно оновлюючими безкоштовними активними купонами на знижку.

  • Щоб потрапити в розділ знижковими купонами Алиэкспресс, перейдіть за цим посиланням.
Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 1.
  • У лівій частині сторінки ви можете вибрати цікаву для вас категорію товарів, що значно полегшить пошук можливих варіантів. Наприклад, покупця цікавлять купони, пропоновані в категорії Home & Garden. Наведіть відповідну категорію курсор і активізуйте вкладку клацанням лівої клавіші миші.
Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 2

Наприклад, покупець може отримати купон на знижку в розмірі 2 у.е. за умови здійснення покупки, загальна вартість якої складе 37, 30, 50, 57 або 30 в.е. (див. фото внизу). Погодьтеся, що у таких умовах цілком реально підібрати для себе максимально вигідний купон. Єдиний мінус: всі пропозиції доведеться переглядати особисто, оскільки автоматичний фільтр в цьому розділі відсутня.

Важливо: не забудьте перевірити рейтинг продавця, що надає купони.

Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 3
  • Активувати купон, навівши курсор на кольорову кнопку I want this coupon, і клацніть лівою кнопкою миші.
Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 4
  • Після активації кнопки, ви потрапляєте на акційну сторінку магазину, який пропонує вибраний вами купон. Тут покупцеві надається можливість ще раз перевірити суму знижки, загальну суму замовлення, термін дії купона і на які товари діє знижка. Крім того, обов'язково перевірте статус продавця, і вивчіть асортимент пропонованих товарів. Якщо вас все влаштовує, щоб активувати купон, натиснувши на кнопку Отримати купон.
Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 5
  • Спливаюче вікно сповістить вас про успішне завершення операції.
Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 6
  • Якщо покупець не має наміру використовувати свою знижку негайно, купон автоматично переміщається в особистий кабінет клієнта. В подальшому знайти знижковий купон можна зайшовши в Мій Aliexpress → вкладка Мої замовлення → меню Управління замовленнями → підменю Мої купони.

Відкривши відповідні закладки, ви можете знайти всі купони, якими маєте на даний момент.

Як знайти купони на знижку на Алиэкспресс на всі товари: крок 6

Крім того, торговельна площадка Алиэкспресс часто проводить акції з розповсюдження серед своїх покупців знижкових купонів безпосередньо від адміністрації Алиэкспресс. Інформація про це відображається на головній сторінці Алиэкспресс за кілька днів до початку проведення акції. Знижка за цим купонами надається на всі категорії товарів всіх продавців торгового майданчика, за винятком деяких позицій в розділі Молл.

Як отримати купони зі знижками від адміністрації Алиэкспресс:

  • виграти, беручи активну участь у вікторинах, іграх та інших заходах,
  • купити за монетки. Більш детальну інформацію про те, що являють собою монетки на Алиэкспресс і як зробити обмін монет на купони можна знайти тут,
  • отримати в подарунок в якості компліменту від адміністрації торгового майданчика.

Як використовувати купон Алиэкспресс на всі товари?

При оформленні та оплаті замовлення система сама нагадає вам про можливості використання купона. Обов'язково уважно читайте поля, які ви заповнюєте при оплаті замовлення. Якщо ви оплачуєте свою першу покупку, прочитайте покрокову інструкцію про оплату першого замовлення по посиланню.

Корисна інформація про оформлення першого замовлення знаходиться тут.

Важливо: купони від адміністрації Алиэкспресс (червоного кольору) діють на всі категорії товарів у всіх продавців (за винятком декількох позицій розділу Молл).

Важливо: купони від продавців Алиэкспресс (оранжевого кольору) діють на всі категорії товарів виключно того продавця, який надав цей купон!

 Відео: Купони від $2 до $50 AliExpress! Шопінг 11.11